Kadınlar Duysun

19 Ekim 2020 Günlük Burç Yorumları

15.10.2020
17.479
19 Ekim 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Bu gün duygusal konularda diyaloglara girmemeye özen göstermelisiniz. Yenilikler yapıp omzunuzdaki yükü artıracaksınız ancak bu işlerin üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Maddi konularda istikrarlı davranmak için planlar yapacaksınız. İşkolik oluşunuz neredeyse size ailenizi unutturuyor daha dikkatli ve duyarlı davranmaya özen göstermelisiniz.

Boğa Burcu 19 Ekim Yorumları

Son zamanlarda aşk konusunda cesaretiniz biraz kırık ama ilerleyen zamanlarda tekrar eski halinize geleceksiniz. Sevginin sizin için değeri bir başka. Onsuz hayat sizin için tuzsuz yemek adeta. Ama sevgi çok da uzağınızda değil sadece kaygılarınızı ve korkularınızı bir kenara bırakın. İş hayatınızda ise gergin günler yaşıyorsunuz ancak bu günler gelip geçici her şey rayına çok yakın zamanda oturacak. Beklemediğiniz maddi kazanımlar yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Bugünlerde tüm sorunlara çözüm bulabileceksiniz, iş hayatınız da ise oldukça olumlu enerjik zamanlar geçireceksiniz enerjinizi işinize yansıtabileceksiniz. Maddi kazanımlarınızın ise arttığı bir döneme giriyorsunuz, bazı beklenmedik gelirler yaşayabilirsiniz. Ancak özel hayatınızda kimi konular canınızı sıkabilir. Sorunlar büyümeden çözüm için adım atmalısınız.

Yengeç Burcu Bugün

Yeni haftaya zinde bir giriş yapacaksınız. Bugün kendinizi diğer zamanlardan daha güçlü ve heyecanlı hissedebilirsiniz. Sürpriz gelişmeler ve ilginç kişilerle karşılaşacak duygulanacaksınız.. Bu arada şüpheci bir tavır içinde olabilirsiniz ancak kaygılarınızı sevdiklerinize yansıtmayın ve hayal gücünüzü olumlu yönde kullanın. İsteklerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz ve yapıcı tutumunuz ile çevrenizi etkileyeceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Bu hafta aslında sizin için başladı. Daha ilk günden alacağınız haberlerle mutlu olmaya başlayabilirsiniz. Zaten son zamanlarda yaptığınız işler çevreniz tarafından beğeni alıyor, şimdi tempoyu arttırma zamanı. Özel hayatınızda ise, olumlu değişiklerin olacağı günlerdesiniz. Yeni bir haber, yeni bir başlangıç için hazırlıklı olun.

loading...

Başak Burcu 19 Ekim 2020

İşinizle ilgili sorununuz olmasa da iş arkadaşlarınız konusunda bir hayli tedirginsiniz ve bu da işinizdeki performansınızı oldukça fazla etkiliyor. Aslında iş hayatınızda ki çevrenizle samimi olmak ya da olmamak sizin elinizde. Bu konuyu fazla büyütmenize lüzum yok. Özel hayatınızda ise, partnerinizle güzel zamanlar geçirebileceğiniz günlerdesiniz bu sıralar aşkın tüm kelime anlamını hissedebileceğiniz zamanlar geliyor.

Terazi Burcu Bugün

Haftanın ilk günü iş hayatınızda tempo bir hayli yüksek. Oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Özellikle akşam saatlerinde yapacağınız görüşmeye dikkat. Yeni bir başlangıcın ilk adımını atıyor olabilirsiniz. Maddi konularda ise daha önce aldığınız karalara uymalısınız. Gelirinizin artacağı bir döneme adım atıyorsunuz, dikkatli davranmalısınız.

Akrep Burcu Günlük

Bugün işinizle ilgili sıkıcı bir gün olabilir. İstemeye istemeye birkaç görüşmeye gidebilirsiniz ancak biraz sakin davranabilirseniz bu görüşmeleri sizin yararınıza olabilir. Özel hayatınızda ise, partnerinizin ailesi ve sizin aranızda bazı problemler var ve bu sizin iletişime geçmemenizden kaynaklanıyor. Aranız da ki problemleri çözmenin tek yolu iletişime geçmek aksi halde sorunlarınız büyüyebilir.

loading...

Yay Burcu Bugün

Haftaya moralli başlıyorsunuz. İş hayatınızda yeni teklifler söz konusu ve bu teklifleri olumlu değerlendirmeyi düşünüyorsunuz. Ayrıca bugünlerde yeni ortamlara katılabilirsiniz ve yeni kişilerle tanışıp çevrenizi genişletebilirsiniz. Maddi konularda ise daha akıllıca davranmalısınız ilerleyen zamanlarda yatırım yapma fırsatı bulacaksınız bu fırsatı değerlendirmek sizin elinizde

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Haftaya yine karamsar bir ruh haliyle başlıyorsunuz. Son zamanlarda sıkça aynı ruh hali içerisindesiniz ancak bundan bir an önce kurtulup, kendinizi işinize vermelisiniz. Kendinize çeki düzen verme ve toparlanma zamanı geldi çünkü işinizi aksatıyorsunuz oysa potansiyeliniz çok yüksek. Özel hayatınızda ise aynı ruh hali hakim ve bu ilişkinizi olumsuz etkiliyor.

Kova Burcu 19 Ekim Günlük

Haftanın ilk günü sizin için her zaman zor ve çekilmez bir gün. Ancak bugün sabah saatleri işinizle ilgili yaşanacak önemli bir gelişme gününüzü fazlasıyla keyifli hale getirebilir. Özel hayatınızda ise, partnerinizle aldığınız ortak kararlara ısrarla uymak istemiyorsunuz. Ancak bu durum ilişkinizin seyri için pek normal değil, bu davranışınızı partneriniz şimdilik sakin karşılasa daha ilerde sorunlara neden olacaktır..

Balık Burcu Bugün

Aslında oldukça deneyimlisiniz ancak bazen fazlasıyla güveninizi kaybediyorsunuz. Bazen iş hayatınız da altından kalkamayacağınız yüklerin altına giriyorsunuz ve bunu başaramayınca söylemekten çekiniyorsunuz. Oysa kaygılarınız yersiz, birikimleriniz ve tecrübenizle başarı çok zor değil, kendinize güvenmelisiniz. .

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.