Kadınlar Duysun

19 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

15.11.2021
9.320

19 Kasım 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları; Ay, Boğa burcunda ilerliyor. Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bakış açınızı değiştirmeli, daha olumlu bir düşünce yapısına evrilmelisiniz. İkili ilişkiler ön plana çıkabilir. Duygularınızı karşı tarafa aktarmaktan çekinmemeli, kırgın olduğunuz konuları rahatlıkla dile getirmelisiniz. Güvendiğiniz bir arkadaşınızla özel bir sırrınızı paylaşmak isteyebilirsiniz.

19 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 19 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Gelir durumunuz güzel bir şekilde artabilir. Yatırımlarınız değer kazanacak, kendinize yeni iş alanları bulabileceksiniz. Gelir kaynağınızı düzenleyen projelere dahil olabilirsiniz. Vazgeçmek istediğiniz bir iş veya proje varsa eğer bununla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. İşten ayrılmak sizi zorlayabilir bu yüzden düzen değişikliği konusunda kararsız kalabilirsiniz. 

Boğa Burcu 19 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İşlerinize odaklacak ve ne istediğinizi düşüneceksiniz. Koşullarınızı zorlayan durumlar varsa bunlarla ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde yaşadığınız gerginlik yüzünden kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Artan sorumlulukları aşmak için çaba sarf edebilirsiniz. Ani ayrlık kararı alabilir, düşünce anlamında kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. 

İkizler Burcu 19 Kasım Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Endişeleriniz ve korkularınız ortaya çıkabilir. Daha önce fark edemediğiniz ve geçmişte yaşamış olduğunuz duygularla yüzleşebilir, bilinçaltınızla da ilgili problemlerle yaşayabilirsiniz. Sizin kontrolünüzün dışında gerçekleşen bazı olaylar yüzünden ani bitişler ve başlangıçlar söz konusu olabilir. İş yerinizde yaşamış olduğunuz stres size fazla geliyorsa sağlığınız ile ilgili problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu 19 Kasım Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Gelecek planlarınızda kesin değişiklikler söz konusu olabilir. Arkadaş çevrenizle daha çok zaman geçirecek ve onlara eldinizden geldiği kadar vakit ayırmaya çalışacaksınız. Anlaşamadığınız bir arkadaşınız da yollarınızı ayırmanız söz konusu olabilir. Fevri çıkışlardan kaçınmalı özellikle aşk hayatınızda partnerinizi dinlemeye çalışarak ilerlemeye özen göstermelisiniz. 

Aslan Burcu 19 Kasım Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş hayatınızı ilgilendiren konular ön plana çıkıyor. Çalışmalarınızın sonucu terfi veya güzel bir zam ile görebilirsiniz. İş değiştirmek istiyorsanız buradan yola çıkarak farklı bir şehre taşınmamız mümkün olabilir. Karar vermeniz gereken konular üzerinde yoğunlaşmalı, beraber çalıştığımız insanlar da da probleminiz var ise bunları çözmeye odaklanmalısınız. Ayrılık kararına neden olan konuları da göz önünde bulundurarak, işinizle ilgili yeni fikir oluşumlar üzerine düşüneceksiniz. 

Başak Burcu 19 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yakın çevrenizle ilgili konular ön plana çıkabilir. İş hayatınızdaki problemli meseleleri masaya yatıracak ve hukuksal olarak bunları çözmeye çalışacaksınız. Yabancılarla iş yapıyorsanız bunlarla ilgili problemleri halletmeye özen göstereceksiniz. İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden yorulabilir ve kendinize zaman ayıramayabilirsiniz. Yurtdışıyla ilgili bağlantılar ön plana çıkabilir. 

Terazi Burcu 19 Kasım Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Ortak finansal konular ön plana çıkıyor belli başlı değişimlerle karşılaşabilir ve yatırımlarınızı yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ödenmesi gereken borç kredi ve tazminat gibi durumları ön plana çıkaran problemlerle karşılaşabilirsiniz. Maddi anlamda desteklenecek ve yatırımlarınızı bu yönde değerlendireceksiniz. Para ile ilgili konularda problem yaşadığınızı düşündüğünüz durumların üzerine düşünebilirsiniz. Beklenmedik masraflar sizi zor duruma sokabilir. 

Akrep Burcu 19 Kasım Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İkili ilişkileriniz ön plana çıkıyor. Ayrılıklar gündeminizde olabilir ve ilişkiye yönelik yeni karar almak isteyebilirsiniz. Geleceğinizi planlarken partnerinizin de fikirlerine ihtiyacınız olacak. Bu yüzden onunla daha çok iletişim içerisinde olmaya özen göstereceksiniz. Sevgilinizle birlikte yaşıyorsunuz, nişanlanma veya evlilik kararları üzerine düşünmeniz mümkün. İleriye yönelik planlamalar içerisinde olmaya çalışacaksınız.

Yay Burcu 19 Kasım Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Sağlığınızla ilgili konular ve iş hayatınızı ilgilendiren durumlar ön plana çıkabilir. İş yerinizde bazı risklerle karşılaşabilir ve bu yüzden yarım kalmış olan projeleri tamamlama konusunda kararsız kalabilirsiniz. İşinizle ilgili yapacak olduğunuz değişiklikler sayesinde stresinizi biraz olsun azalabilir. Ani değişikliklerden uzak durmalı, iş değiştirmeyi düşünüyorsanız da daha tedbirli ilerlemeye özen göstermelisiniz. 

Oğlak Burcu 19 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Aşk hayatınızı ilgilendiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki sorunlara çözüm bulamadığınızı düşünerek ani bir ayrılık kararı alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirecek ve onların sorunlarıyla ilgilenmeye çalışacaksınız. Çocuklarınızla ilgili önemli gelişmelere şahit olabilirsiniz Yakın bir çevrenizin olduğunu anlayabilirsiniz. İlişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlama olasılığınız yüksek olabilir. 

Kova Burcu 19 Kasım Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Evinizin içerisinde yeni tamir ve tadilat yapmak istediğiniz bir zamanı karşı karşıya geleceksiniz. Taşınma gibi düşünceniz varsa farklı bir şehirden veya yurtdışını düşünebilirsiniz. Yöneticilerle aranızdaki iletişime dikkat edecek, ani çıkışlar yapma konusunda dikkatli olacaksınız. Aile içerisinde beklenmedik değişimler karşınıza çıkabilir ve anne babanızın sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. 

Balık Burcu 19 Kasım Burç Yorumları

Balık burcu bugün, Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız. Görüşlerinizi ön plana çıkaran durumlar içerisinde bulunabilirsiniz. Yapacak olduğunuz seyahatler ortaya çıkabilir. Kontrol etmeniz gereken bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili kontrol altına almanız gereken durumlarla ilgilenebilirsiniz. Komşularınızla birlikte zaman geçirecek, sorunlarıyla ilgileneceksiniz. 


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.