Kadınlar Duysun

19 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

15.02.2020
21.769
19 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Sabah erken saatlerde aldığınız bir haber moralinizi bozmuş olabilir. Bu haberden dolayı bir hayli yorgun ve halsiz hissediyor da olabilirsiniz. Ama bunun çözümü için uğraşmanız ve istediklerinizi elde etme konusundaki azminizi de göz önünde bulundurarak soğukkanlı bir şekilde çözüm yolunda gitmelisiniz. Unutmamalısınız ki her zorluktan çıkabilecek tek kişi sizsiniz.

Boğa Burcu 19 Şubat

Bu ara çok sıkılgan bir ruh haline bürünmüş olabilirsiniz. Monotonluk sizi çok üzüyor ve bu sebeple normalde yapacağınız aktivitelerden de geri kalıyorsunuz. Moralinizi yüksek tutup aileniz ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayırmalısınız. Partneriniz sizden uzun süredir yanıt bekliyor ve belki de şimdi tam zamanı.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Bugün hafta ortası ve çok düzenli giden çalışma yaşantınızı fevkalade bir standarda oturtmuş durumdasınız. Bunu kaybetmemek adına aynı şekilde işinize yoğunlaşarak ve kendinizi de diğer konularda ihmal etmeden gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle sağlığınız konusunda ihmalkar olmayın.

Yengeç Burcu Bugün

Biraz dalgın bir gününüzde olabilirsiniz bugün. Kafanıza çok taktığınız ve meşgul olduğunuz bir dolu neden var. Ama bu nedenlerin çoğunun kafanızı gereksiz yere meşgul ettiğini anlamanız an meselesi. Bu yüzden rahat olup sakin düşünerek ve kalbinizi fazla yormadan düzenli yaşantınıza dönebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Bugün haftanın en sevdiğiniz günü olabilir. Hem haftanızın güzel geçiyor olması hem de haftanın ortasına gelmiş olmanız sizi mutlu ediyor. İşlerinizin yolunda gitmesi sevgilinizle plan yapmanız ve ona da güzel enerjinizi vermeniz için geçerli bir nedeniniz var.

Başak Burcu 19 Şubat

Sizin için tedirgin başlayan bir gün olması böyle devam etme zorunluluğu göstermiyor. Tedirginliğinizin sebebini bulmalı ve onu çözümlemek için mantıklı bir şekilde çözümünü düşünmelisiniz. Üstünüzden bu ağırlığı atmanızın başka bir yolu yok gibi görünüyor.

Terazi Burcu Bugün

Sevgilinizle aranızın biraz limoni olması depresif bir hal almanıza sebep olmuş olabilir. Bunu düzeltmek için ondan uzak durmak yerine yakın olup birlikte çözümlemeyi denemelisiniz. İşinizde yepyeni bir teklif sizi bekliyor. Maddi açıdan sizi çok rahatlatacak olsa da iyi düşünmeden karar vermeyin.

Akrep Burcu Günlük

Bugün dengesiz ve inişli çıkışlı bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Hem depresif hem de enerjik olabiliyorsunuz. Bu yüzden yapacağınız şeyleri önceden düşünüp mantık süzgecinden geçirdikten sonra harekete geçmelisiniz. Bugünlerde size en iyi gelecek olan şey sanat. Kendinize vakit ayırın.

Yay Burcu Bugün

Bugünlerde rahatınıza düşkün bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bu ruh hali sizi işinizde zora sokabilir. Bu yüzden bunu sadece içe dönük yaşamayı bırakarak çözmeniz gerekiyor. Aslında parasal sorunlarınız hiç olmayabilir ama bir süre şu gereksiz harcamalara ara vermelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

İş konusunda çok rahat ve yaratıcı olduğunuz bir gündesiniz. Bu iş arkadaşlarınıza önderlik yapmanız için yol gösterici bir neden olacaktır. Fakat bunun egosuna kapılmamak için son derece soğukkanlı ve dışarıya karşı ılımlı olmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorum

Başınızdan geçen güzel bir hadise sayesinde bugün tüm gününüz güzel geçebilir. Siz kıymet bilen biri olduğunuz için hem bu hadisenin değerini bilecek hem de bu hadiseden doğan güzelliği çok olumlu karşılayacaksınız. Maddi konularda yaşadığınız sıkıntılara destek ailenizden gelecek.

Balık Burcu Bugün

Son günlerde olan fevri ve gergin ruh haliniz bugün yerini daha rahat bir hale bırakıyor. Sizde emanet olan bu fazla gergin yapıdan kurtulmak için verdiğiniz uğraşlar sonuç verecek gibi görünüyor. Artık istediğiniz gibi rahat rahat sosyal aktiviteleriniz ve aşk hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.