Kadınlar Duysun

19 Şubat Başak Burcunda Süper Dolunay Burçlara Etkileri

17.02.2019
100.420

19 Şubat 2019 Başak Dolunayı saat 18:55 civarında Başak Burcunun 00° sinde gerçekleşiyor. Bu zaman aralığında zihin kontrolü gerekiyor. Düşüncelerimize yön veremediğimiz noktada o bizi istediği yere götürüyor. Adalet arıyor, kadere isyan ediyoruz. Birileri ve bir şeylerin bize haksızlık ettiğini düşünebiliriz. Değiştirmemiz gereken şeyler olduğunun farkındayız. Aslında gereken tek şeyin biraz cesaret olduğunu da biliyoruz.

19 Şubat Başak Burcunda Süper Dolunay Burçlara Etkileri

Süper Dolunay Başak Burcunda oluşurken yardım çığlıkları yükseliyor. Yeteeer derken kendimize döneceğimiz bir sürece giriyoruz. Karşımızdakini yargılamaktan vazgeçmek ve aslında her çıkış noktasının bizde olduğunu anlamak rahatlatıyor. Evet bunu yapıyoruz. Anlamaya başlıyor, doğru cümleleri buluyoruz. Çünkü olması gereken bu. Başkaları için yaşamaktan vazgeçmek!

Başak Dolunayı Burçlara farklı şekillerde etki ederken ortak noktada buluşturuyor. Şu zamana kadar alınamayan tüm kararlar netleşiyor. Halının altına süpürülenler ortaya çıkıyor ve gereken yüzleşmeler yapılıyor. Bir nevi uyanış gibi. Yaza hazırlık. Yeni bir hayat. Geçmişin üzerine kalın bir çizgi çekmek gibi. Ve görüyorsun ki; yaşadığın hiçbir şey boşa değilmiş sevgili burç insanı. Şimdi gel birlikte bakalım Başak Dolunayı burcunu nasıl etkilemiş.

19 Şubat Süper Dolunay Burçlara Etkileri

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.