Kadınlar Duysun

2 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

28.11.2021
9.378

2 Aralık 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları; Ay, Akrep burcunda ilerliyor. Çevrenizde destek veren insanların olduğunu anlayacağınız bir güne adım atıyorsunuz. Kendinizi güvende hissetmek, ileriye yönelik hedeflerinizi belirlemekte yardımcı olacak. Geçmişte yapmış olduğunuz yanlışlara kapılmayacaksınız, yapıcı olmaya özen göstereceksiniz.

2 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 2 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, maddi anlamda kendinizi çok yüklenmemeli, biraz da çevrenizdeki insanlardan destek almaya çalışmalısınız. Aklınızdaki soru işaretlerini gidermenin yollarını bulabileceksiniz. Doğayla içiçe olmak isteyebilir ve daha özgür bir hayat yaşama düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Çocuklarınızla alakalı konular ilgileneceksiniz.

Boğa Burcu 2 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, dış görünüşünüz de yapacak olduğunuz yenilikler sayesinde özgüveniniz yerine gelebilir ve farklı projelere adım atmaya cesareti bulabilirsiniz. İkili ilişkileri ön plana taşıyan konularla yüzleşecek, sorun olan durumları olabildiğince atlatmaya çalışacaksınız. Ailenizle birlikte zaman geçirmek manevi anlamda desteklendiğinizi size hatırlatabilir ve huzur olarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

İkizler Burcu 2 Aralık Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, sezgilerinize güvenmeli ve alacak olduğunuz tedbirleri kendi iç sesinize göre vermelisiniz. Düşünce yapınızda sizi tedirgin eden konular var ise bu konular üzerine yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızın hayatındaki sorunları odaklanmak ve bunlara çözüm bulmak öncelikleriniz arasında yer alabilir. Maddi anlamda güçleneceğinizi hissettiğiniz yatırımlarda bulunmak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu 2 Aralık Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, arkadaşlık ilişkilerinizi ön plana çıkaran durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın sorunlarıyla ilgileneceksiniz. Olması gerektiği gibi davranması hakkında uyarılarda bulunacaksınız. İkili ilişkilerde gergin zamanlar olabilir, bu yüzden partnerinizi anlamakta zorluk yaşayabilirsiniz. İlişkide ödün veren tarafın sadece sizin olmasından dolayı rahatsız olabilir ve bunu net bir şekilde eşinize veya sevgilinize aktarabilirsiniz.

Aslan Burcu 2 Aralık Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, duygusal anlamda zorluk yaşadığınız  durumlarla karşılaşabilirsiniz. Maddi anlamda desteklenecek ve gerekirse ailenizden bu konu hakkında yardım isteyeceksiniz. İşinizi düzenlemeniz gereken projeler ortaya çıkabilir ve çalışanlarınızla birlikte kararlar almak isteyebilirsiniz. Evinizin içerisinde eksik olarak düşündüğünüz şeyleri tamamlamak isteyebilir ve bunlar için belli bir miktar para harcayabilirsiniz.

Başak Burcu 2 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak  burcu bugün, aile içerisinde sorun olarak gördüğünüz bir konuyu halletmeye çalışacaksınız. Duygusal anlamda almanız gereken kararlar olabilir bu yüzden pişman olabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinize önem verecek ve kendi projelerinizi yönetmeye çalışacaksınız. İş yerinizde sorunlu giden durumları tespit edebilir ve bunun üzerine yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Çalışanlarınız veya üstlerinizle alakalı durumları değerlendirmeye çalışacaksınız.

Terazi Burcu 2 Aralık Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, sezgilerinizin sizi yanıltmadığını anlayacak ve almış olduğunuz kararlardan mutlu olacaksınız. Duygusal anlamda verilmiş olan kararların bir önemi olmadığını algılayacağınız bir güne adım atıyorsunuz. Kendi içinizde çözmeniz gereken konulara odaklanabilirsiniz. Size yakın olan bir kişiden bunun hakkında destek almak isteyebilirsiniz. İşinize daha fazla odaklanacak ve farklı projeler yürütmeye çalışacaksınız. Mantığınızın dışında kalan durumlardan uzaklaşabilirsiniz.

Akrep Burcu 2 Aralık Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Sizi kısıtlayan durumlar var ise bunları hayatımızdan tamamen uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Duygularınıza güvenecek ve kendi içinizde çözmeniz gereken durumlara odaklanacaksınız. İş yerinizde yapacak olduğunuz değişiklikler sayesinde yeni projelere vakit bulabilir ve yatırım amaçlı gerçekleştirebilecek olduğunuz işlere odaklanabilirsiniz. Maddi anlamda ki sıkıntılarınızı gidermek için borçları yapılandırabilirsiniz.

Yay Burcu 2 Aralık Günlük Burç Yorumları

Yay  burcu bugün, ikili ilişkiler anlamında kararsız kaldığınız durumların üzerine düşünebilirsiniz. Partnerinizin size daha çok odaklanmasını isteyecek, onun desteğini her zaman hissetmek isteyeceksiniz. Maddi anlamda zorlandığınız kısımlarda da eşinizden veya sevgilinizden destek almak isteyebilirsiniz. Kendinize alacak olduğunuz bir eşya sayesinde kendinizi daha çok güvende hissedebilirsiniz. Duygusal anlamda alınması gereken bir kararlı erteleme düşüncesi içerisine girebilirsiniz.

Oğlak Burcu 2 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, maddi anlamda alacak olduğunuz kararların arkasında duracak ve kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız. İş yerinizde yapacak olduğunuz yenilikler sayesinde güzel bir yatırım fırsatı elde edebilirsiniz. Daha öncesinden planlanmış olan projeler için farklı bakış açıları geliştirebilir ve vizyonununuzu genişletmeye çalışabilirsiniz. Yabancı kültürlerle etkileşim içerisinde olacak, işlerinizi bitirmeye çalışacaksınız

Kova Burcu 2 Aralık Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, çocuklarınızla alakalı kafanızı karıştıran konular ön plana çıkabilir. Onların hayatında daha fazla bulunmak isteyebilir ve maddi anlamda destekte bulunma düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Duygusal anlamda kısıtlandığınızı hissettiğiniz konular üzerinde durabilir ve bunlara farklı çözüm yolları getirebilirsiniz. Eşinizin veya sevgilinizin ailesinde karşınıza çıkan sorunlardan dolayı aranızda ufak çaplı problemler ortaya çıkabilir ve kendinizi bu yüzden tedirgin hissedebilirsiniz.

Balık Burcu 2 Aralık Burç Yorumları

Balık burcu bugün, duygusal anlamda zorlandığınız yerleri yavaş yavaş geride bırakıyorsunuz. İşinizde yapacak olduğunuz değişikler sayesinde kendini daha iyi hissedeceksiniz. Sağlığınızda düzensiz olan durumlar yüzünden yenilikler içerisinde bulunabilirsiniz. İşinizle alakalı durumları ön plana getiren konuşmalar içerisinde var olmaya çalışacaksınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.