2 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

6.739

2 Aralık 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları; Ay, Koç burcunda ilerliyor. Bedelini göze aldığınız konular hakkında yeni kararlar almak isteyeceksiniz. Mücadele vermekten pes etmeyecek, ileriye yönelik hedeflerinizi gerçekleştireceksiniz. Kendi içinizde çözmeniz gereken bazı konular öne çıkabilir. Gün içerisinde pek fazla insanla iletişime girmek istemeyebilirsiniz.

2 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 2 Aralık Günlük Burç Yorumları

İlişkinizde bazı sınırlamalar getirmek istiyorsunuz ancak bu partneriniz için iyi bir fikir olamayabilir. O sizden kuralsız gelişigüzel bir ilişki bekliyor olabilir hatta tam da bunu istiyor. İş konusunda bazı sorunlar sizi bekliyor siz isteseniz de istemeseniz de sorunlar sizi de içine çekecek. Maddi anlamada bazı zorluklar yaşıyorsunuz ancak bunun için birikimiz var istemesiniz de bazı birikimleriniz devreye girecek.

Boğa Burcu 2 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Bir yanda özel hayatınız öte yanda işiniz. Kendinizi sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Ama duygusallıklarınız arasında unuttuğunuz mantığınız size iyi gelecektir. İş, ev ve yerleşimle ilgili işlerinizi iyi organize etmeli; karşılaştığınız ilk pürüzde pes etmemelisiniz. Detaylarda boğulmamalı, sınırlarınızı bilerek hareket etmelisiniz.

İkizler Burcu 2 Aralık Günlük Burçlar

İşiniz her şeyiniz olmuş durumda. İş hayatınızla ilgili yanlışlara tahammülünüz yok. Bu konudaki kurallarınızı biraz esnetmeniz size zarar vermez. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insanın bitmek tükenmek bilmeyen istek ve şikayetleri karşısında büyük tartışmalar yaşanabilir. Alerjiniz artabilir, önlem almanızda fayda var.

Yengeç Burcu 2 Aralık Burç Yorumları

Kariyerinizle ilgili uğraşılarınız bu ara artmış durumda. Bu durumdan memnunsunuz fakat biraz saplantı haline gelmiş durumda.Bu yüzden bunu bir standarda bağlamak ruhunuza daha iyi gelecektir. Bu sayede aileniz ve sevgilinize de daha çok vakit ayırabileceksiniz.

Aslan Burcu 2 Aralık Günlük Burç Yorumları

Özellikle iş hayatınızda sorumluluklarınızın bilincinde olmanız nedeniyle, çevrenin bir arkadaş olarak tercih ettiği insansınız. Sevgiyle yaklaştığınız arkadaşlarınız da size ayni sevecenlikle yaklaşıyor. Partneriniz bu konuda anlayışlı olmalı. Size çok yakın olmak isteyen birinin davranışları canınızı sıkıyor. Önleminizi önceden almalısınız.

Başak Burcu 2 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Enerjinizin gücü karşısında birtakım hatalar yapabilirsiniz. İyi bir planlamayı ihtiyacınız var. Zihinsel dağınıklık yaşamazsanız, bugün birçok başarıyı bir arada sentezleyebileceksiniz. Kendinizi ifade etmenin en güzel yollarından birinin maddesel özgürlükten geçtiğini biliyor ve yaşamı farklı yönlerden irdelemek istiyorsunuz.

Terazi Burcu 2 Aralık Günlük Burçlar

Üzerinizdeki stresi atmanın zamanı geldi. Bir süredir sizi rahatsız eden bir sorunu bugün çözüme kavuşturmanız mümkün görünüyor. Dönüşümün önemli bir durağındasınız ancak son anda ortaya çıkacak pürüzler için hazırlıklı olun. Dikkatinizi verirseniz kolaylıkla üstesinden gelirsiniz. Başarıyla, yanılsama arasındaki süreçte, ince bir çizgi olduğunu unutmayın. Bazı gizli şeyler bugün açığa çıkabilir.

Akrep Burcu 2 Aralık Burç Yorumları

Duygusal yaşamınızda karışıklığa neden oluyor. Mesleki anlamda düşüncelerinizin yoğunluk kazanmasıyla farklı işlerle ilgilenmek istiyorsunuz. İçsel duygularınızı kişisel yeteneklerinizle birleştirmeyi amaçlıyorsunuz. İşinizle ilgili dengelerinizi korumak istiyorsanız, kuralları siz koymalısınız.

Yay Burcu 2 Aralık Günlük Burç Yorumları

Son zamanlarda oldukça yoruluyorsunuz. Sadece bu temponun size getireceklerinin bilinciyle hareket etmeli ve dinlenebilmek için her fırsatı değerlendirmelisiniz. Sizden daha yukarı kademedeki insanoğlu sizi, girişimlerinizden dolayı destekleyecekler yeni girişimler içinde yolunuzu açacaklardır. Hususi hayatınızda bugün hayal kırıklarınız bitiyor ve kalbinizin kanayan yarası kapanıyor.

Oğlak Burcu 2 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Nihayet sizinle aynı yolda yürüyecek bir partner yanınızda. Küçük detaylara takılıp boşuna kendinizi üzmeyin artık. Maddi anlamda bazen fazla fedakar olmanız sizi yoruyor. Parasal anlamda güvenilir birisiniz bu durum sizi fazla maddi yükün altına sokuyor bu konuda ölçülü davranmalısınız. Sağlık konusunu biraz daha ciddiye alın.

Kova Burcu 2 Aralık Günlük Burçlar

Bu sıralar aşk hayatınızda karamsarlık hakim. Sorunlarınızı aşk hayatınıza dahil etmeniz sizin için kötü sonuçlar doğuruyor. Öte yandan işinizle ilgili çalışmalar yapacağınız yoğun bir gün geçireceksiniz amaçlarınaza ulaşmak için kendinizi oldukça hırpalıyorsunuz ve bunu sonucunu almanız an meselesi. Başarı size oldukça yakın kendinizi fazla yormayın.

Balık Burcu 2 Aralık Burç Yorumları

Hayalinizdeki veya size doğru gelen yapmak istediğiniz projeler, planlar ve hayattan beklentileriniz hakkında daha gerçekçi planlar yapma, herşeyi büyük resimde görme, mantıklı düşünerek ne yapmak istediğiniz konusunu da diğerleriyle paylaşmak istediğinizi söyleyebileceğiniz bir döneme gireceksiniz. Kendi inandığınız şekilde eskiden gelen maddi konular, haberler ve anlaşmalarla ilgili yapılandırma, istediğiniz şekilde iş ortamınıza yansıtma konusunda çalışabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.