2 Mart 2023 Günlük Burç Yorumları

4.907

2 Mart 2023 Perşembe Günlük Burç Yorumları; Ay, Yengeç burcunda ilerliyor, saat 17.34’te Merkür ve Satürn, Kova burcunda kavuşum yapacak. 08.35’te Venüs ve Jüpiter, Koç burcunda kavuşum yapacak. Gerçekleşecek olan iki gezegenin birleşimi sonucunda uğurlu işlere adım atacaksınız. Hayatınızda adil ilerlemeyen durumlar varsa bunları geride bırakacaksınız. Sizin için doğrunun ne olduğunu anlamak zor olmayacak.

2 Mart 2023 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 2 Mart Günlük Burç Yorumları

Istedikleriniz doğrultusunda hareket ederken pek zorlanmayacaksınız. İstediklerinize adım adım ulaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşık olursa olsun, üstesinden gelebileceğinizi iyi biliyorsunuz. Keyifsiz durumları da gözünüzde çok fazla büyütmemeye çalışın.

Boğa Burcu 2 Mart 2023 Günlük Burç Yorumları

Sözel ifadelerden yarar sağlamakta zorlanmayacaksınız. Farkında olmadığınız çoğu şey yeniden karşınıza çıkabilir. Kolay gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Gerekli olanları yerine getirebildiğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali bulunuyor. Ayrıca, yaşamsal konularda var olan sorunları da ortadan kaldırmaya çalışmalısınız. Sizin açınızdan doğru olan adımları atarken iki kez düşünmelisiniz.

İkizler Burcu 2 Mart Günlük Burçlar

Bugün özellikle duygusal olarak karışık bir gündesiniz, bir yandan yapmanız gerekenler bir yandan yapmanız gerekenleri yapmama isteği kafanız karmakarışık. Sevdiğiniz insana karşı yaklaşımlarınız katı olacaktır ve isteklerinizi kabul ettirmek konusunda ısrarcı davranacaksınız. Aslında son günlerin yorgunluğu yaşadıklarınızın önemli bir nedeni olabilir, kendinize zaman ayırmak iyi gelebilir.

Yengeç Burcu 2 Mart Burç Yorumları

Kendinizi ortaya koyma gücünüz bir hayli yüksek. Hiçbir şeyin sizi engellemesine müsaade etmeyeceksiniz. Karşınıza çıkan zorlukları teker teker aşabilirsiniz. Şartları zorlamamaya yine de özen göstermeniz gerekmekte. İstediklerinize ulaşmanızın tam sırası.

Aslan Burcu 2 Mart Günlük Burç Yorumları

Güçlü dostluklar yerine amaçlarınıza uygun kişilerle birlikte olmayı yeğleyebilirsiniz. Bugün özgürlük duygunuzun sizi farklı konumlara sürükleyebileceğini düşünmeli ve kendinizi özel bir kişi gibi görmemelisiniz. Yaptığınız çalışmalar istediğiniz hedefe yaklaşmanızı sağlıyor. Özenli seçimleriniz sayesinde yaşam kalitenizi yüksek tutuyorsunuz.

Başak Burcu 2 Mart 2023 Günlük Burç Yorumları

Aslında siz işinizde de maddi konularda da titiz ve planlı birisiniz. Ancak tasarruf yapayım derken zarar ortaya çıkabilir. Doğru hizmeti alabilmek için uzman kişilerle çalışmalısınız. İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeminde önemli bir yer tutarken koşulların size bağlı olmaması ve eleştiriye maruz kalmanız huzursuzluk yaratabilir. Gözlerinizin kontrole ihtiyacı olabilir.

Terazi Burcu 2 Mart Günlük Burçlar

Bugün çocuklarınızla ilgili işler sizi oyalayabilir. Gereksiz harcamalarınızı kısmalısınız. Hobilerinizle ilgili sorumluluklar alabilirsiniz. Kendinizi yaratıcı bulduğunuz konularda daha fazla ilerlemek isteyebilirsiniz. İşlerinizde risk almak için acele etmeyin. Diyete başlamak isteyebilirsiniz. Kişisel konularda tekrarlanan durumlar olabilir.

Akrep Burcu 2 Mart Burç Yorumları

Normalden daha bilinçli adımlar atmak isteyeceksiniz. Olumsuzlukların tamamen geride kalma ihtimali var ancak bunun için biraz daha sabırlı olmaya ihtiyacınız var. Hızlı ve kararsız hareket etmek, istenmeyen sorunların gündeme gelmesine neden olabilir. Elinizden gelenin en iyisini yapmak için zamana ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Ayrıca, ev ve aile hayatınızdan yana da yeni haberler alabilirsiniz.

Yay Burcu 2 Mart Günlük Burç Yorumları

Iç dünyanızda çatışmalar, ev ve aile hayatınızda karmaşıklıklar ve ikili ilişkilerde sorunlar sıkça görülebilir. Her sorunun üst üste geldiğini ve sizi fazlasıyla zorladığını düşüneceksiniz ki bu konuda da haklısınız. Bugün içerisinde aldığınız etkiler, sizi sandığınızdan daha fazla zorlayabilir. Yapmanız gerekenleri biraz daha ertelemek durumunda kalabilirsiniz. Zorlu bir gün geçireceksiniz.

Oğlak Burcu 2 Mart 2023 Günlük Burç Yorumları

Düşündüklerinizi uygulama konusunda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Zaman zaman kendinizi engellenmiş hissedecek olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Her türlü gelişmeye hazırlıklı olmanız gereken bir gündesiniz. Genel olarak sabırlı olmanız gereken bir süreçtesiniz.

Kova Burcu 2 Mart Günlük Burçlar

Ileriye yönelik beklentilerinizden yana yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Normalden daha kontrolcü ve istekli davranıyorsunuz. Anlayışlı olduğunuz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın. Düşünceleriniz değişim gösteriyor olsa da amaçlarınıza uygun adımlar atabileceksiniz. Tercihlerinizin ön planda olabileceği bir gündesiniz. Elinizden gelenin en iyisini yapmanız gereken bir gün.

Balık Burcu 2 Mart Burç Yorumları

Genel olarak daha sabırlı olmalısınız. Mümkün olanlara yönelmeyi başardığınız takdirde var olan sorunları da daha kolay açabileceğinizi unutmayın. Keyfinizi bozabilecek her ne varsa ondan uzak durmanız gerekiyor. Problemleri ortadan kaldırmanız gereken bir gündesiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.