Kadınlar Duysun

2 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

31.03.2020
11.979

Ay Yengeç burcunda saat 21.30’da Aslan burcuna geçiş yapacak. Farkındalığınız artacak ve hedeflerinize kitleneceksiniz. Yapmak istediğiniz ama zor olan şeyler varsa bunlar için çaba sarf etmek isteyeceksiniz.

2 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Bugün, işinizle ilgili hesapta olmayan yolculuklar söz konusu olabilir. İtiraz etmeden kabul edin yeni yerler yeni insanlar sizlere çok şey katacak. Özel yaşamınızda üzüntü duymanıza neden olan ve bir türlü beklediğiniz şekilde ilerleme olmamasına takılıp kalmayacak yeni bir bakış açısı ile sorunlardan uzaklaşıp doğru adımlar doğru kararlar vererek mutlu olacaksınız.

Boğa Burcu 2 Nisan

Son günlerde hareketlenen hayatınızda sakin bir gün bugün. Ama iş ve özel yaşamınızda şans sizi terk etmedi. Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün kendinize ödül verin, tiyatroya gidebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorum

İş yaşamınızdaki sorunlar devam ediyor. Bugün işinizle ilgili tartışmalar ani sağlık sorunlarına neden olabilir. Dikkatli olun ve hiç bir şeyin sizi sağlığınızdan edecek kadar etkili olmasına izin vermeyin. Özel yaşamınızda ise sağduyu her iki taraf içinde fayda sağlayacaktır. Parasal konularda dikkatli olmalısınız.

Yengeç Burcu Bugün

Bir süredir parasal konularda yaşadığınız sorunlar bitiyor. Bugün maddi konularda şans sizden yana. Özel yaşamınızda ise uzun zaman önce ayrıldığınız partneriniz pişmanlık içinde tekrar karşınıza çıkabilir. Aman Dikkat! Duygusal davranır geçmişin izlerini bir anda unutup yeni bir başlangıç içine girerseniz canınız bir hayli yanabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Bugün sağlığınızla ilgili önemli gelişmeler olabilir. Kendinizi zorlayacak her türlü hareketten uzak durmanız yararınıza olacaktır. Ailevi meselelerle ilgili konular da da sessizliğinizi korumalı haklıyı haksızdan ayırt edebilmeniz için zamana ihtiyacınız olduğunu kabullenmelisiniz. Özel yaşamınızda ise partnerinizin işinizle ilgili yaptığı uyarıları dikkate almanız akıllıca olacaktır.

Başak Burcu 2 Nisan

Bugünlerde hayallerinize daha yakın duruyorsunuz. İş hayatınızda sizden yaşça büyük dostlarınız aracılığıyla hayallerinizi gerçekleştirme imkânı bulabileceğiniz önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız. Bugün hedeflerinize doğru tüm donanımınız ve yüksek enerjinizle ilerleyin. Yaşamınızın en keyifli döneminin heyecanı tüm ruhunuzu saracak. Yaşamınızda ektiğinizi biçeceğiniz bir dönemdesiniz.

Terazi Burcu Bugün

Bugün yeni öneriler işinizde yeni adımlar atmanızın anahtarı olacak. Herkesin gözü sizin üzerinizdeymiş gibi hissedebilirsiniz! Kendinize inanın yeteneklerinize güvenin yapmanız gerekenleri yerine getirmenin huzurunu yaşayın. Özel yaşamınızda ise partnerinizin sorunlarına ilgi gösterin..

Akrep Burcu Günlük

Son zamanlarda sizi alt etmeye çalışanlara karşı galip geleceğiniz günlerdesiniz. İşinizdeki başarılarınıza gölge düşürmeye çalışaların karşı, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeniz karşısında neye uğradıklarını şaşıracaklar. Finansal konularda önemli gelişmeler yaşayabilir istek ve taleplerinizi zorlanmadan kabul ettirerek maddi manevi kazançlı çıkabilirsiniz.

Yay Burcu Bugün

Bugün hareketli bir gün. İşiniz ile ilgili ani kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Kendinize güveniniz tam ama kontrollü davranışlar içinde olun ve kazanın. Özel yaşamınızda ise geçmişle ilgili hatalarınızdan ders çıkararak hareket etmelisiniz. Uzun yürüyüşler yapmak ruhen de iyi gelecektir.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Sizin en önemli başarınız ekip çalışmasını yaratıp taşıyabilmenizde saklı. Bugün işinizle ilgili işbirlikleri size faydalı olacak kazanımları beraberinde getirebilir. Emeklerinizin karşılığını maddi manevi almaya başlıyorsunuz. Bugün dikkat etmeniz gereken konu özel yaşamınızda sorun çıkarmak için ellerinden geleni yapan sözde arkadaşlarınız olmalı.

Kova Burcu Günlük Yorum

Bugün aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Partnerinizle aranızdaki iletişim oldukça iyi olacaktır. Bu süreçte var olan problemlerin üzerinde konuşabilir ve birbirinize anlayışlı davranarak ortak çözümler üretebilirsiniz. İşinizle ilgili konularda kendinizi geliştirebileceğiniz her fırsatı değerlendirin.

Balık Burcu Bugün

Bugünlerde dikkatler üzerinizde olacak. İşinizle ilgili yaptığınız her şey insanların dikkatini çekecek ve doğal olarak başarılı olacaksınız. Özel yaşamınızda ise yaşanmışlıkların verdiği yılgınlık ilişkinize olan bakış açınızı köklü bir şekilde değiştirmenize sebep olabilir. Olabildiğince adil kararlar almaya özen göstermelisiniz.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.