Kadınlar Duysun

20 20 Saat Anlamı

30.09.2017
23.701
20 20 Saat Anlamı

Saat 20 20 olduğunda birden saate baktıysan, mevcut ilişkini derhal gözden geçirmelisin. Belki de en yakın arkadaşınla birlikte olduğu bir ana denk geldiğinde, hemen telaşlanmak yerine ilişkindeki sorunları düşünmek, nerede hata yaptığını bulmanı sağlayacaktır. Temeli sağlam olan ilişkilerde zaman zaman ufak sorunların ve uzaklaşmak istemelerin olması normaldir. Saatlerin anlamı bu noktada, belki de her şeye yeniden başlamanız gerektiği anlamını taşımaktadır. Kendini büyük bir çıkmazda hissetmene neden olabilecek bir hissin kalbini sıkıştırması, saat anlamlarının göz ardı edilmemesi gerektiğini göstermektedir. Kıskandırma gibi çocuksu davranışlara sahip olan erkeklerin sıkça yaptığı davranışlardan birini yapan bir ile birlikte olman zaman zaman onu başka kollarda aramana neden olmaktadır. Ancak bu sefer 20 20 saat anlamını dikkate alarak, gerçekçi düşünmeli ve bu adamla gerçek anlamda mutlu olup olamayacağını düşünmelisin. Erkekler için cinsel duyguların ağır basmaya başladığı saatlerden biri olarak 20 20 anlamında sevdiğinin yanında değilsen, sevdiğin erkeğin başkasını düşünüyor olması kaçınılmazdır. Bu sebeple saatlerin anlamı genel olarak kadınlara kusursuz olmaları gerektiğini öğretmektedir.

Erkekler İçin 20 20 Saat Anlamı

Erkekler sınanmaktan çok hoşlanmazlar. Bunun kendine yapılmasını hazmedemeyen erkeklerin intikamı genellikle aynı şekilde olur. Bu nedenle 20 20 saat anlamını merak eden erkekler için durumun iyi olduğunu söylemek çok da mümkün değildir. Saat 20 20 sularında başka bir erkekle birlikte olması, sebep ne olursa olsun can sıkıcıdır. Özellikle en çok ihtiyaç duyduğunuz bir ana denk gelmesi, o kişinin sizin için doğru kadın olup olmadığını tekrardan değerlendirmenizi gerektirecektir.

Kadınlar İçin 20 20 Saat Anlamı

Bugüne kadar birçok kez yaptığı hataları affetmeniz, bu kez yaptığı yanlışı görmezden gelmemeniz anlamına gelmiyor. Saat anlamları her ne kadar birçok kişiye anlamsız bir takıntı niteliğinde olsa da, 20 20 anlamı büyük ölçüde gerçekleri fark ettiren saat dilimlerinden biridir. İlişkideki güvenin sarsılmasına neden olan bu tür kaçamaklar, geri dönüşü olmayan bir yola girmenize neden olabilir.

20 20 Saat Anlamı İçin Genel Yorum

20 20 Ne Anlama Geliyor

20 20 Ne Anlama Geliyor

Her gün saat 20 20 dışında birçok aşk ve sevginin temsili olan saat anlamlarına denk gelirken, bugün sadece 20 20 anlamına takılmanız bir şeylerin yolunda gitmediğinin habercisi gibidir. Hemen sevdiğiniz kişiyi arayıp nerede olduğundan emin olmanız rahat etmenizi sağlasa da, dürüst olduğundan da emin olmanız gerçek anlamda içinizin rahat etmesini sağlayacaktır. Eğer evde olması gerekirken karşı cinsten biri ile ise, mutlaka ilişkinize şans verip vermeyeceğinizi iyice düşünmelisiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.