20 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

8.122

20 Ekim 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları; Ay Koç burcunda ilerliyor. Koç Burcunda Dolunay gerçekleşecek ve Mars Plüton’la kare açı oluşturacak. İkili ilişkilerde, çevresel faktörlerden dolayı kafanızda bir çok soru Leri oluşabilir. Kendini düşündüğünüz şeyleri ve partnerinizin söylediklerini önemsemeli dışarıdan gelen kuruntulara odaklanmamalısınız.

20 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 20 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor ve sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşecek. Fevri çıkışlar da bulunabilir ve karşınızdaki insanları kırabilirsiniz. Otorite figürleri ile tartışmamaya daha dikkat etmelisiniz. Plüton ve Mars kare açı oluşturacak. Birlikte çalıştığınız insanlarla aranızda sorunlar çıkabilir. İlişkinizle aynı noktada buluşmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Birbirinizi daha çok anlamaya çalışmak iyi bir seçenek olacaktır.

Boğa Burcu 20 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yalnız kalarak kafa dinlemek size iyi gelecek. İçinizde bir türlü anlam veremediğimiz konular var ise bunları netliğe kavuşturmak isteyebilirsiniz. Yeni adımlar atmayı isteyecek, fakat kendinizi durdurduğunuz konularda da girişimlerde bulunmanız gerektiğinin farkına varacaksınız.  Plüton ve Mars kare açı oluşturacak. İş hayatınızda beklenmedik tersliklerle karşılaşabilirsiniz. Karşınızdaki insanların en iyi şekilde dinlemeli eleştirmemelisiniz.

İkizler Burcu 20 Ekim Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yakın bir arkadaşınızla veya partnerinizle aranızda para ile ilgili nedenlerden dolayı tartışmalar çıkabilir. Maddiyatı önemsememeli daha çok manevi duygulara yönelmeye çalışmalısınız. Plüton ve Mars kare açı oluşturacak. Sevgilinizle aranızda kıskançlık krizlerinden kaynaklı problemler ortaya çıkabilir. Birbirinize alan tanımalı ve baskıladığınız konulardan da uzaklaşmaya çalışmalısınız.

Yengeç Burcu 20 Ekim Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızda daha fazla büyüyebilmek için yeni girişimlerde bulunmak ve bu girişimleri hayata geçirme çabası içerisine girebilirsiniz. Maddi anlamda sizi kaygılandıran durumlarımında üzerinde duracak çeşitli gelir kapıları elde etmenin yollarını arayacaksınız. Plüton ve Mars kare açı oluşturacak. Aile içerisinde yaşanan sorunlardan dolayı huzursuzluk hissedebilirsiniz.

Aslan Burcu 20 Ekim Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Güncel sorunlardan kurtulmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Farkındalığımızı ortaya koyarak sorunlara yeni çözüm yolları bulmaya çalışabilirsiniz. Yeni hobi alanları oluşturabilir ve buralarda kendinizi rahatlatabilirsiniz. Plüton ve Mars kare açı oluşturacak. Yakın çevrenizle ilgili problemler sizi uzun süre meşgul edebilir.

Başak Burcu 20 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Para ile ilgili planlarınızı ön plana çıkacak ve ödenmesi gereken borçlar yüzünden stres altına girebilirsiniz. Yapılandırmayı planladığınız bir borcunuzu ihmal etmemeye çalışmalısınız. Plüton ve Mars kare açı oluşturacak. Çocuklarınızla etkileşiminizi arttırmak için birlikte eğlenceli aktiviteler planlayabilir, kısa süreli de olsa seyahate çıkmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu 20 Ekim Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek.  Sorunlu giden ve sizi yıpratan bir ilişki var ise bu ilişki ile ilgili sonlanma kararı alabilirsiniz. Aynı zamanda ortaklaşa yapılan bir işi de kendi başınıza yürütmek isteyebilirsiniz. Plüton ve Mars kare açı oluşturacak. Ailenizin sorumluluğunu almak gün içerisinde size ağır gelebilir, sağlık sorunlarınız ile ilgili durumlar yüzünden tedirgin olabilirsiniz.

Akrep Burcu 20 Ekim Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Tamamlanması gereken işlerinize odaklanacak, yaratıcı projeleri devreye sokacaksınız. İş hayatınızda açılacak olan kapılar sayesinde maddi anlamda da olumlu gelişmeler sizinle olabilir. Plüton ve Mars kare açı oluşturacak. Her ne kadar arkanızdan işler çevirdiğini sezgileseniz de daha çok dinlenmek isteyecek ve bu sorunlardan olabildiğince uzaklaşmaya çalışacaksınız.

Yay Burcu 20 Ekim Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. İlişkimiz için daha fazla kendinizi yormak istemeyebilirsiniz. Alacak olduğunuz karar, partnerinizin sizin için fedakarlık yapması olabilir. Çocuklarınız için düşündüğünüz birkaç olayın istediğiniz gibi gitmediğini algılayabilirsiniz. Plüton ve Mars kare açı oluşturacak. Arkadaş çevrenizle para ile ilgili konulardan dolayı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Maddiyata bu kadar önem vermemeye çalışmalısınız.

Oğlak Burcu 20 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kısıtlandığınızı hissettiğiniz durumlardan kendinizi kurtarmaya çalışabilirsiniz. Evinizin içerisinde yapacak olduğumuz değişiklikler sizi gün içerisinde meşgul edebilir. Plüton ve Mars kare açı oluşturacak. İşinizin yoğunluğu sizi yorabilir, dinlenmeye zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilir ve paranızı güçlendirebilirsiniz.

Kova Burcu 20 Ekim Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yakın çevrenizle tartışacak olduğunuz bir konu hakkında fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Düşünceleriniz her ne kadar size mantıklı gelse de karşı tarafı da dinlemeye çalışmalısınız. Kardeşlerle daha sık iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Plüton ve Mars kare açı oluşturacak. İşiniz için planladığınız seyahatlerde  aksilikler ortaya çıkabilir. Yeniden bir planlama yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Balık Burcu 20 Ekim Burç Yorumları

Balık burcu bugün, Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Maddi anlamda zorluk yaşamamak için daha tutarlı harcamalar yapmaya çalışmalısınız. İşten ayrılma kararı alabilir, parayla ilgili durumlarda da sıkıntı yaşayabilirsiniz. Plüton ve Mars kare açı oluşturacak. Sosyal hayatınız için yapacak olduğunuz harcamalar, ilerisinde sizi sıkıntıya sürükleyebilir. Bu yüzden daha minimal tutarlarda harcamalar yapmaya gayret etmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.