20 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

8.463

20 Kasım 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, İkizler burcunda ilerliyor. Venüs ve Mars sekstil açı oluşturacak. İş hayatınıza daha fazla yoğunlaşmalı ve yapmanız gereken projeleri ertelememelisiniz. Kararsız kaldığınız bir konu üzerine profesyonel yardım almak isteyebilirsiniz. İşinizde duygusal tavırlardan kaçınmalı ve mantıklı olmaya çalışmalısınız.

20 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 20 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, Venüs ve Mars sekstil açı oluşturacak. İş hayatınızda yeni tanıştığınız kişilerle iletişiminizi daha sıkı tutmak isteyebilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir anda işinizi bırakma veya yeni bir iş kurma düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Bu süreçleri olumlu şekilde yönetecek varsa problemleriniz bunu en aza indirgemeye çalışacaksınız. Yapacak olduğunuz harcamalarda gündeminizde yer edebilir. İlişki anlamında yakınlaşmalar söz konusu olabilir. 

Boğa Burcu 20 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, Venüs ve Mars sekstil açı oluşturacak. Romantik bir ilişki dönemi sizinle birlikte olabilir. Sosyalleşecek ve seyahat planlamaları yapacaksınız. Farklı yerler keşfetmek yeni kültürler öğrenmek enerjinizi yükseltecektir. Hiç beklemediğiniz bir anda yeni biriyle tanışabilir ve bu kişiyle ilişkinizi ilerletmelisiniz. Yaşanan bir olay yüzünden kendinizi kriz içerisinde hissedilirsiniz ve kendinizi bu ortamdan uzaklaştırmalısınız. Yeni bir şehre tanışınmak isteyebilirsiniz. 

İkizler Burcu 20 Kasım Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Venüs ve Mars sekstil açı oluşturacak. Birlikte çalıştığınız kişilerlere dostluğunuzu ilerleteceksiniz. Bu ilişkileri enine boyuna düşünmek isteyebilirsiniz. Beklenemdik bir anda yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Duygusal anlamda yeni. Bir süre adım atacaksınız. Sorun olarak gördüğünüz ne varsa bunların üzerine yoğunlaşmak isteyeceksiniz. İş yerinizde yapacak olduğunuz yenilikler sayesinde motivasyonunuz yükselecek.

Yengeç Burcu 20 Kasım Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, Venüs ve Mars sekstil açı oluşturacak. Romantik bir şekilde ilerleyen ilişkideki yer alan sorunları baştan değerlendirebilirsiniz. Aşktan yana şanslı olacak ve içinizden geldiği gibi davranacaksınız. Detaylara dikkatli bir şekilde yaklaşacak, elinizden geldiğince de partnerinizin kişisel sorunlarıyla ilgilenmek isteyeceksiniz. İş ortamınızda yeniliklere açık olacaksınız. Beklenmedik ayırılıklar gündeminizde yer alabilir. 

Aslan Burcu 20 Kasım Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, Venüs ve Mars sekstil açı oluşturacak. Kısa sürelide olsa gezi planlaması yapabilirsiniz. Gittiğiniz yerde yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz her zamankinden daha fazla görünür olabilir. Yeni biriyle tanışabilir ve bu ilişkiyi ciddi bir boyuta taşıyabilirsiniz. Eğitim almak istediğiniz bir konu varsa bununla ilgili maddi anlamda planlama yapmak isteyebilirsiniz. Değişen konulara karşı da hazırlıklı olacaksınız. 

Başak Burcu 20 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, Venüs ve Mars sekstil açı oluşturacak.  Kısa sürelide olsa romantik anlamda ilişkiler yaşayabilirsiniz. Gezmek ve yeni şehirlere gitmek önceliğiniz olabilir. Yeni bir yere taşınma gibi düşünceniz varsa bununla ilgili bir yeniliğe de adım atabilirsiniz. Hiç beklenmedik bir anda yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. İlişkinin sizde yarattığı heyecan sayesinde kendinizi son derece pozitif hissedeceksiniz. Partnerinizle birlikte uyumlu bir ilişki yürütmeye çalışacaksınız. 

 

Terazi Burcu 20 Kasım Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, Venüs ve Mars sekstil açı oluşturacak. Evinin içerisinde yapacak olduğunuz yenilikler ön plana çıkabilir. Yeni dekor planlamaları yapabilir, bunun için de belli bir harcama gerçekleştirebilirsiniz. Dış görünüşüzde yapacak olduğunuz değişimlere zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altına almak ileride daha rahat etmenizi sağlayacaktır. Maddi anlamda ailenizden destek almak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu 20 Kasım Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, Venüs ve Mars sekstil açı oluşturacak. İş hayatınızla ilgili yaşadığınız sorunları mercek altına almak isteyebilirsiniz. Ruhsal olarak kendinizi iyi hissetmek için yeni etkinlikler planlayabilir ve kendinizi iyi hissetmek için çaba sarf edebilirsiniz. Duygusal anlamda zorlandığınızı hissettiğiniz durumlar yüzünden ailenizle paylaşmak istediğiniz durumlar söz konusu olabilir. Kısa süreli tatil planlamaları yapmak isteyebilirsiniz. 

Yay Burcu 20 Kasım Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, Venüs ve Mars sekstil açı oluşturacak. İlişkinizde kıskançlık yüzünden problemlerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi ve partnerinizi çok fazla sıkmamalı elinizden geldiğince biraz esnek davranmaya özen göstermelisiniz. İlişkisinizi daha çok sağlamlaştırmak için yeni oluşumlar içerisine girebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz yerine gelecek ve ifade biçiminizi güçlendireceksiniz. 

Oğlak Burcu 20 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, Venüs ve Mars sekstil açı oluşturacak. Sosyalleşecek v e yakın çevrenizle birlikte daha çok zaman geçirmeye çalışacaksınız. Romantik bir ilişki başlangıcında olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sorunlarınızı paylaşmaya çalışacaksınız.  Birlikte karar almak sizi gün içerisinde rahatlatacaktır. Uzun zamanda beri görüşmediğiniz arkadaşınızla görüşme fırsatı elde edebilirsiniz. Duygusallığınızı ön plana çıkarmak istemeyeceksiniz. 

Kova Burcu 20 Kasım Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, Venüs ve Mars sekstil açı oluşturacak. İş hayatınızda yeni planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Uyumlu olacak ve yanınızda çalışan kişilerin sorunlarını dinelmek isteyeceksiniz. Duygularınızı yönetmek gün içerisinde daha zor olabilir. Aşk hayatınızda yapacak olduğunuz yenilikler sayesinde partnerinize kendinizi daha net ifade edebileceksiniz. Beklemediğiniz bir anda yeni biriyle duygusal bir birliktelik yaşayabilirsiniz. 

Balık Burcu 20 Kasım Burç Yorumları

Balık burcu bugün, Venüs ve Mars sekstil açı oluşturacak. Romantikleşecek ve ilişkinize daha özen göstereceksiniz. Gidecek olgunuz bir yerde yeni biriyle tanışabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizinle zaman geçirmesi ruhsal olarak sizi rahatlatacaktır. Tahmin etmediğiniz bir kişiyle yakınlaşabilir ve yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Maddi anlamda da desteklenmeye başlayacaksınız. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.