20 Kasım 2022 Günlük Burç Yorumları

6.181

20 Kasım 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları; Ay, Terazi burcunda ilerliyor. Başkalarına karşı söylemiş olduğunuz kırıcı sözleri geri almak isteyeceksiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz sorunlar var ise bu durumları aşmaya çalışacaksınız. Olumsuz düşüncelerden uzaklaşacak, size iyi gelen düşüncelere yoğunlaşacaksınız. Hayatınızda size iyi gelmeyen kişiler ve durumlar üzerine daha çok düşünebilirsiniz.

20 Kasım 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 20 Kasım Günlük Burç Yorumları

Üzerinizde anlamsız bir ağırlık söz konusu olacak. Gidişatı kontrol edemediğinizden dert yanacaksınız. Pratik davranışlarınızın size fayda sağlama ihtimali var. Günlük şartları yakından kontrol etmek zorundasınız. Ummadığınız gelişmelere karşı da kendinizi hazırlıklı tutmanızda yarar var. Düşündüğünüz şeylerle karşılaşmıyor olabilirsiniz ancak şartların değişikliği açısından biraz daha beklemede kalmalısınız.

Boğa Burcu 20 Kasım 2022 Günlük Burç Yorumları

Venüs ve Jüpiter, maddi konularda size vereceği olumlu destekleri görmezlikten gelmemelisiniz. Talepleriniz doğrultusunda yaptığınız görüşmede; belirttiğiniz konularda bazı gecikmeler olabilir. Fevri davranarak şikayetçi olmayın. Küçük engellerin, büyük başarıları da beraberinde getirebileceğini aklınızdan çıkarmamaya çalışın.

İkizler Burcu 20 Kasım Günlük Burçlar

Son zamanlardaki iş yoğunluğunuz sizi fazlasıyla bunaltmış durumda. Yoğunluktan kendinizi salmış durumdasınız. Aileniz ve arkadaşlarınız yoğunluğunuzu anlamıyor ve onları geçiştirdiğinizi düşünüyorlar. Kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırmak iyi gelecektir. Özel hayatınızda geçmişte kalan aşklardan sakınmanız gerekiyor.

Yengeç Burcu 20 Kasım Burç Yorumları

Etrafınıdaki amatör ruh sizi etkiliyor. Bugün iş hayatınızda profesyonel olmayı başardığınız anda istediğinizi elde edebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise kardeş ya da çok yakın arkadaşlarınız aracılığı ile alacağınız haberlerle sevinecek aşkın galibiyetini deneyimleyeceksiniz .

Aslan Burcu 20 Kasım Günlük Burç Yorumları

Bugünlerde algılarınız çok açık olmalı. Özellikle iş hayatınızda sizin dışınızda gelişen olaylara adapte olmanız ve sabırlı davranmanız önemli. Sabırsız davranırsanız zararlı çıkabilirsiniz. Ailevi ilişkileriniz bugün önem kazanmakta onların sevgi ve ilgisini karşılıksız bırakmamalı daha fazla zaman ayırmaya özen göstermelisiniz.

Başak Burcu 20 Kasım 2022 Günlük Burç Yorumları

Değişim içindesiniz ve içsel sorgulamanız başlıyor. Sosyal ilişkilerinizde sizi sıkan durumları yeniden gözden geçirmenizde bir yarar var. Bugün, olaylara kısa yoldan çözüm getireceksiniz. Düşündüklerinizin anında gerçekleşmesini isterken, gergin ve sinirli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz.

Terazi Burcu 20 Kasım Günlük Burçlar

Bugün bir süredir zaman ayırmakta zorlandığınız sosyal yaşamınıza geri dönüş yapabileceğiniz bir gün. Kendinize zaman ayırmaktan kaçınmayıp sevdiğiniz faaliyetlere katılmalısınız. Özel hayatınızdaki olumlu gidişat da sizi fazlasıyla mutlu kılıyor. Maddi konularda canınızı sıkan sorunlarla ilgili de yeni çözümler gündeme gelebilir.

Akrep Burcu 20 Kasım Burç Yorumları

Bugün sizin için kritik bir gün. İşinizi ve çalışmayı seviyorsunuz ancak son zamanlarda artan disiplin sizi bir hayli bunaltıyor. Her ne kadar her şeyden ani bir kararla vazgeçmeye hazırsanız da tedbirlerinizi almadan böyle bir davranışta bulunmak sizi oldukça zor bir duruma sokabilir. Özel hayatınızda ise işler yolunda, kaygılarınız yersiz.

Yay Burcu 20 Kasım Günlük Burç Yorumları

İş hayatınızda kazançlı bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde karşınıza çıkacak tekliflere dikkat edin. İyice düşünüp ondan sonra hareket etmekte fayda var. Yeni iş, yeni arkadaşlıklar anlamına da geliyor. Uzun süredir beklediğiniz kişi karşınıza çıkabilir.

Oğlak Burcu 20 Kasım 2022 Günlük Burç Yorumları

Bilinçaltı yaratıcılığınız ortaya çıkarıyor. Bir çok işi aynı anda yapmak istiyorsunuz. Sağlam ve güvenilir dostlarınız sayesinde, bazı problemlerinizin üstesinden geleceksiniz. Olaylara sezgisel bir güçle yaklaşmanız, sizi farklı kılabilir. Huzursuzluğunuz yüzünden bir çok olayı aleyhinize çevirebiliyorsunuz.

Kova Burcu 20 Kasım Günlük Burçlar

Sizin için öncelik güven. Gerek işte gerekse özel hayatınızda tahammül edemediğiniz tek konu yalan. Sözünden şüphe duyduğunuz biriyle ne çalışabiliyor ne de birlikte olabiliyorsunuz. Ancak sizin de biraz şüpheci tarafınızı törpülemeniz gerek. Her kişinin sözüne şüpheyle yaklaşmak sizi de tedirgin ve güvensiz yapıyor unutmayın.

Balık Burcu 20 Kasım Burç Yorumları

Aşırı alıngan ve ben merkezci olduğunuz bir günü yaşıyorsunuz. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz ama olaylar farklı olabilir. Öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız. Sinir sisteminize zarar veriyorsunuz. Sakinliği deneyin.Partnerinizle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışmanız yanlış anlaşılıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.