20 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları

6.591

20 Şubat 2023 Pazartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, Balık burcunda ilerliyor. Saat 10.56’da Venüs, Koç burcuna geçiş yapıyor. Saat 10.05’te Balık burcunun 1 derecesinde Yeni Ay gerçekleşecek. Düşüncelerinizi hayata geçirmek için güzel bir gün. İsteklerinizi gerçekleştirecek ve kötümser düşünceden uzaklaşacaksınız. Dürtüsel davranışlar yerine mantıklı davranışlar sergileyeceksiniz. Takıntılı düşüncelerden ve aşırı duygusallıktan uzak duracaksınız.

20 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 20 Şubat Günlük Burç Yorumları

Aşk sizin ne ifade ediyor bu günlerde bu sorunun cevabını merak ediyor hem de soruyu cevaplamaya çalışıyorsunuz. Hem hayatınızda aşk olsun istiyorsunuz hem de aşkın sizin ruhunuzu özgür kılmadığını düşünüyorsunuz. Buna bir karar vermelisiniz ve hayatınıza sizi yoracak ya da sizin karşınızda ki kişileri üzecek ilişkilere yer vermemelisiniz. İşinizi önemsiyor olmanız işinizde başarıyı yakalamanızı sağlıyor. Ailenize bu aralar daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir.

Boğa Burcu 20 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları

Bugünlerde gözler size çevrilmeye başlıyor. Aşk ve sosyal hayatınızda popülerliğiniz arttığı bir döneme giriyorsunuz. Çevrenizde ki insanlara bu aralar dikkat etmelisiniz gizli hayranlarınız bulunabilir. Hiç ummadığınız biri size aşkını ilan edebilir. Eski bir tanıdığınız size maddi anlamda size yardımcı olabilir, inatçılık etmeyi bırakıp onun yardımını kabul etmelisiniz.

İkizler Burcu 20 Şubat Günlük Burçlar

Gün içerisinde tanışacağınız insanlardan iş teklifleri alabilirsiniz. Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak her teklifi değerlendirmeli ve kabul ederek ilerlemeye devam etmelisiniz. Özel yaşamınızda partnerinizin sıkıntıları sizi de etkileyip moralinizi bozabilir, sakin davranın ama sessiz kalmayın!

Yengeç Burcu 20 Şubat Burç Yorumları

Bugün uzun süredir aradığınız iş kapınızı çalabilir. Detaylarla oyalanıp bütünü kaçırmamaya özen gösterin. Ailenizle ilgili planlarınızda küçük aksaklıklar yaşanabilir, moralinizin bozulmasına izin vermeyin. Her an olası küçük sorunlar gündeme gelebilir. Pozitif düşünüp yeni planlamalar için kolları sıvayın. Gergin olmak yerine sizi seven değer veren insanlara karşı biraz daha anlayışlı olmalısınız…

Aslan Burcu 20 Şubat Günlük Burç Yorumları

Heyecan duyacağınız gelişmeler meydana geliyor. Bugün ciddiye aldığınız konulardan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize yönelteceksiniz. Öğleden sonra alacağınız haberler sizi canlandırabilir ve yeni atılımlarda bulunmaya hevesli olabilirsiniz. Dikkatinizi kendinize odaklayacak ve kendinizi özgür hissetmenin keyfini yaşayacaksınız. İlginç fikirleriniz olabilir ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız. Projelerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz ve beklediğiniz desteği alabilirsiniz. İletişim cihazları ile ilgili yenilikler dikkatinizi çekecek.

Başak Burcu 20 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları

Girişimlerinizin tamamında başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. İş hayatınızda yaşanan haksızlıklara bağlı maddi sıkıntılar ve engellemelerin ortadan kalkmasıyla rahat bir nefes alacak ve bir anda başarı çıtanızı yükselteceksiniz. Özel hayatınızda ani gelişen olaylarla can sıkıntısı yaşasanızda sakinliğinizi koruyarak adımlar atmalısınız. Sessizliğiniz karşı taraf için merak konusu olup ilgileri sizin üzerinizde toplayabilir.

Terazi Burcu 20 Şubat Günlük Burçlar

xxBugün işinizle ilgili konularda aklınızın karıştırılmasına izin vermemelisiniz. Çevrenizdekilerin sadece önerilerini alın gerisi size kalsın. Özel yaşamınızda ise partnerinizle ilişkinizde de tutumunuz önem kazanmakta; yıkıcı değil yapıcı davranışlar içinde olmalısınız. Haksızlığa uğradığınızı düşünürken haksızlık edebilir, ilerleyen zamanlarda bunun zararları deneyimleyebilirsiniz…

Akrep Burcu 20 Şubat Burç Yorumları

Kısa bir süre içerisinde çok olumlu bir teklif alabilirsiniz. Bu hem işle ilgili hemde gönül işiyle ilgili olabilir. Bu güzel teklifi aldığınızda değerlendirirken aceleci davranmayıp geniş bir şekilde karşılayıcı olmalı ve iyi düşünerek değerlendirmelisiniz.

Yay Burcu 20 Şubat Günlük Burç Yorumları

Bugün işinizle ilgili kararlarınızı almadan önce etraflıca düşünerek hareket etmelisiniz. Yakın çevrenizde bulunan kişilerin söylediklerini dikkate almanızda fayda var. Özel yaşamınızda ise partneriniz kalbinizi kırabilir siz de kendinizi haklı görerek ona karşı baskı kuran bir tavır sergileyebilirsiniz. Mutluluk için karşılıklı anlayış ve sevgi şarttır bunu aklınızdan çıkarmayın.

Oğlak Burcu 20 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları

İş hayatınız hareketli günler sizi bekliyor. Uzun zamandır gösterdiğiniz sabır meyvelerini veriyor. İşinizde alacağınız terfi çevrenizdeki bazı insanları sevindireceği gibi bazılarını da sizin hakkında kötü şeyler düşünmesine yol açabilir. Bu dönemde dikkatiniz sayesinde karşılaşacağınız olaylardan zarar alamdan kurtulabilirsiniz.

Kova Burcu 20 Şubat Günlük Burçlar

Bugün sağlam bir kafaya sahip olmanız gerekiyor. Bir sorunla karşı karşıya kalırsanız ya da bir karar vermek zorundaysanız tarafsız olmaya ve uzun vadeli çıkarlarınızı gözetmeye dikkat edin. Karşılaştığınız olayların sizin daha önceki eylemlerinizin bir sonucu olduğunu da aklınızdan çıkarmayın.

Balık Burcu 20 Şubat Burç Yorumları

Bugün kontrollü davranmak ve algılarınızı açık tutmak zorunda kalabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi kimsenin etkilemesine izin vermeyin. Kimsenin etkisinde kalmadan diplomatik davranın. Bırakın sezgileriniz size rehberlik etsin. Özel hayatınızda dikkat… Tartışmalı bir gün olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.