Kadınlar Duysun

2016 Bayan şapka modelleri

22.06.2016
1.014
2016 Bayan şapka modelleri

Yalnızca kışın soğuğundan ya da yazın Güneş ışınların koruyan değil, dağınık ve biçimsiz saçları bir anda oldukça uyumlu ve güzel bir görünüme kavuşturan, gerek gündelik hayatımızda sportif ya da sade modelleri ile gerek ise gece organizasyonu ve özel günlerde şık modelleri ile kıyafetlerimizi tamamlamada bayanların gündelik hayatında en çok kullandığı ürünlerden biridir Bayan şapka modelleri.

Bayan şapka modellerinin çeşitleri

Örgü, kumaş, sert kasket, dokuma gibi birçok farklı malzemeden kullanıma uygun olması için farklı farklı türleri bulunan bayan şapkalarının, aynı zamanda birçok farklı modeli de bulunmaktadır. Ayrıca kareli, çiçekli, karma renkli, düz renkli, sloganlı, kulaklı, ponponlu, kasketli gibi uzun süredir sıkça karşılaştığımız birçok modeli vardır.

Bayan şapka modellerinin kullanımı

Yalnızca desenleri değil biçimleri de çeşitlilik gösteren modellerde 2016 Bayan şapka modelleri arasında en popüler olanları farklı kullanımlarla gündelik hayatınızda tarzınızı yansıtmak için farklı şekillerde kullanabilirsiniz:

  • Mini şapkalar ya da tüllü şapkalar ile retro bir tarz yakalayarak özel günlerinizde fark yaratabilirsiniz.
  • Fötr şapkalar uzun yıllardan bu yana moda oluşunu, güncelliğini ve şıklığını hiçbir zaman kaybetmemiştir. O zamandan bu zamana şıklığın simgelerinden biri olmayı sürdüren fötr şapkaların asilliği ve tamamlayıcılığı tüm büyük modacılar tarafından kabul edilmektedir.
  • Yün bayan şapka modelleri artık yalnızca kış değil dört mevsim bir aksesuar olarak kullanılmakta, özellikle sloganlı olan modelleri renk renk çeşitleri ile eğlenceli ve çocuksu bir görünüm yaratmaktadır.

Tarzınıza uygun olan modellerden birini seçerek günün her saatinde hem şıklığı yakalayabilir hem de tarzını yanstıabilirsiniz.

2016 Bayan şapka modelleri

 


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.