21 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

7.306

21 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları; Ay, Akrep burcunda boşlukta ilerliyor. Saat 10.13’de Yay burcuna geçiş yapacak. Yaşanılan olaylar hayatı her zaman tek taraflı bir biçimde gösterse de aslında birden fazla bakış açısı olduğunu anlayacaksınız. Olumsuz insanlarla karşılaşmak hayal kırıklığına uğratmamalı, aksini düşünerek olumlu tarafı görmeye kendinizi zorlamalısınız.

21 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 21 Aralık Günlük Burç Yorumları

Çevresel koşullarınızı yeniden biçimlendirmek sizin elinizde. Güçsüz kişilerden nefret ettiğiniz için hedeflerinizi yüksek tutuyorsunuz. Bugün, olayları kendi açınızdan değerlendirme amacı içindesiniz. Maddesel isteklerinizde çok fazla bir artış var. Harcamalarınız konusunda temkinli olmaya özen gösteriyorsunuz.

Boğa Burcu 21 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Çevrenizde neler olduğunu kolayca görebilirsiniz, ancak yorum yapmaktan korkuyorsunuz. Öte yandan, çevrenizi etkiler ve arkadaşlarınıza enerjiniz ve yapıcı tavrınızla yardımcı olursunuz. Takım çalışması ve organizasyonlarda başarılı olabilirsiniz.

İkizler Burcu 21 Aralık Günlük Burçlar

Hayatınızın belirli kısımlarında gizliliğe yöneleceksiniz. Yaklaşımlarınız, çevrenizde bulunan insanların çok fazla hoşuna gitmeyebilir. Bilinçaltınızda yer eden sahip olma duygularının gereğinden fazla olmamasına dikkat edin. Sıradışı istekleriniz olacak ve bu da sizin gizlilik içerisinde hareket edeceğiniz anlamına geliyor. Zevklere ve güzelliklere olan düşkünlüğünüz artış gösterecek.

Yengeç Burcu 21 Aralık Burç Yorumları

Güçlü bir karakteriniz var ancak kafanız çok karışık. Neyi nasıl yapmanız gerektiğine bir türlü karar veremiyorsunuz. Ama artık ayak diremeniz size zarar verebilir. Biten bir ilişki size en fazla zarar verebilir çünkü. Bugünlerde sizi destekleyen arkadaşlarınızdan güç alacaksınız. Bu destekle de işlerinizde ciddi bir olumlu artış yaşamaya başlayacaksınız ve başarı bu ara sizin kendinizi çok iyi hissetmenize sebep olacak.

Aslan Burcu 21 Aralık Günlük Burç Yorumları

Yolunuzda ilerlemeniz ilk başta düşündüğünüzden daha zor bir hal alıyor. Biri sizi planınızdan vazgeçirmeye hatta engellemeye çalışıyor olabilir. Pes etmeyin – bunu bir meydan okuma ve irade sınavı olarak görün. Ya planlarınızı savunarak ileri doğru bastırın, ya da fikirlerinizi mevcut koşullara uyarlayın. Hangisini seçerseniz seçin, hedefinizin gerçekçi olup olmadığı ve sonuna dek ilerlemenize değip değmeyeceği açığa çıkacak.

Başak Burcu 21 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Zamanı ne kadar iyi ve hızlı değerlendirirseniz o kadar verimli ve faydalı sonuçlar elde edeceksiniz. İş arkadaşlarınızla sohbete dalmadan keyfi konuşmalardan uzaklaşarak işinize konsantre olun ve kazanın. Bugün maddi konularda sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Maaşınızda artış olabileceği gibi beklediğiniz bir para da bugün sorunsuz bir şekilde size gelebilir.

Terazi Burcu 21 Aralık Günlük Burçlar

Bugün fiziksel çekiciliğiniz de oldukça yüksek. Bu da karşı cinsin dikkatini çekerek aşk hayatınızda yaşanacak gelişmelere işaret etmekte. Yaşanmışlıkların verdiği olgunlukla doğru kararlar alabilir yeni insanlarla tanışmanın getirdiği şansları değerlendirebilirsiniz. İş hayatınızda ise finansal konularda haklarınızı aramanız ve takipçisi olmanız gereken bir gündesiniz.

Akrep Burcu 21 Aralık Burç Yorumları

Beklemediğiniz anda gelen eski bir tanıdık sizi geçmişe götürdü. Aklınız çok karışmışa benziyor. Yarım kalanlar hala sizin için önemli. Ama artık bu defteri kapatmanız gerekecek. Aksattığınız işiniz ve dağılan dikkatiniz sizi zora sokabilir. Sakince düşünüp bir karara varmalısınız. Mantığınızı elden bırakmamanızda fayda var.

Yay Burcu 21 Aralık Günlük Burç Yorumları

Enerjiniz bir hayli yüksek olacak ve bu enerjiyi öncelikli olarak çevrenizde bulunan insanlara yardım etme amacıyla kullanacaksınız. Rutin olanlardan uzaklaşacak, kendi yapacaklarınızı bir kenara koyacak ve öncelikli olarak çevrenizde bulunan insanların sorunlarıyla ilgilenmek isteyeceksiniz. Genel olarak hayatınızın her alanında yoğun olacaksınız. Fiziksel ve zihinsel olarak kendinizi bu yoğunluğa hazır tutmalısınız.

Oğlak Burcu 21 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Aşk hayatınızda partnerinizle yaşadığınız ufak sorunları halletmeniz sizin için çok iyi oldu ilerde bu sorunlar daha da büyümüş bir halde karşınıza çıkabilirdi. İşinizi sevmemenizden kaynaklanan ufak tefek sorunlar yaşıyorsunuz belki de yeni bir iş bulup hayatınızda değişikler yapmalısınız. Harcamalarınıza hiç dikkat etmiyorsunuz ve bu sizin için büyük bir sorun haline geliyor.

Kova Burcu 21 Aralık Günlük Burçlar

Duygusal konularda isteklerinizde artış var. Partnerinizle aranızda önleyemediğiniz çekişmeler yaşayabilirsiniz. Cinsel ve kişisel cazibeniz yüksek oluşu, karşı tarafın kafasına karışmasına neden olacak.Sizin isteminizin dışında gelişebilecek olaylara hazırlıklı olmalısınız.

Balık Burcu 21 Aralık Burç Yorumları

Bugün özgürlüğünüzü ifade etme konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız. Farklı düşüncelerin olabileceğini bilmenize rağmen, kendi fikirlerinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Ayın konumu, yeni tanışacağınız kişilerin değişik havalarından oldukça etkileneceğinizi gösteriyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.