21 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

7.645

21 Ekim 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları; Ay Boğa burcunda ilerliyor. Gün içerisinde ekonomik özgürlüğünüzün kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Kendi bağımsızlığınızı kurmak isteyecek, buradan yola çıkarak iş ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz.

21 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 21 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, i̇kili ilişkilerde gerginlikler gündeminizde yer alabilir. Partnerinizin sizi anlamadığını ve ilişkiniz için yeteri kadar özveri sarf etmediğini algılayabilirsiniz. Sorunlu giden bir birlikteliğiniz var ise de bunu sonlandırmak için konuşma gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Ailenizle birlikte daha çok zaman geçirmeye özen göstereceksiniz.

Boğa Burcu 21 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Duygusal anlamda gel gitler yaşayabilirsiniz, bu yüzden kendi içinizde duygularınızı yaşamalı ve karşınızdaki insanlara çok fazla yükselmemelisiniz. Partnerinizle birlikte zaman geçirmek isteyebilir, farklı etkinlikler içerisinde bulunmak isteyebilirsiniz. Kıskançlıktan dolayı aranızda bazı problemler ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu 21 Ekim Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, uzun zamandır göremediğiniz bir arkadaşınızla görüşme fırsatı elde edecek ve dertleşe bileceksiniz. Birlikte problemlerin üstesinden nasıl geleceğinizi konuşabilir, yeni çözüm yolları aramak isteyebilirsiniz. Sizi sıkıntıya sokan ve sürekli hayatınızda problem yaratan bir kişiyi tamamen hayatınızdan çıkarma kararı alabilirsiniz.

Yengeç Burcu 21 Ekim Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, i̇lişkinizin gidişatı ile ilgili partnerinizden biraz daha çaba sarf etmesini isteyebilirsiniz. Yapacak olduğunuz değişiklikler hayatınızda olumlu yönlendirecek, bu sayede karşınıza çıkan fırsatları rahatlıkla görebileceksiniz. Duygusal anlamda sizi boşluğa iten konular var ise de bu konular ile ilgili tamamlanma yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu 21 Ekim Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, kardeşler, kuzenler veya yakın akrabalar ile ilgili konular gündeminizde yer edebilir. Daha öncesinden planlamış olduğunuz bir seyahati iptal etmek zorunda kalabilirsiniz. Aile içerisinde yaşanan gerginlikleri bir kenara bırakarak yeni bir döneme adım atmanın daha mantıklı olduğunu düşünecek ve çevrenizdeki insanlara da bunu aktarmaya çalışacaksınız.

Başak Burcu 21 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, iş yerinizde yaşamış olduğunuz problemlerden dolayı işinize olan hevesiniz kaçabilir ve daha az öz veri vermeye başlayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara gün içerisinde duygularınızı aktarmak ve yaşadığınız hislerden bahsetmek zor olabilir. Bu yüzden kendi içinize yönelmeyi tercih etmelisiniz. Maddi anlamda desteklenecek ve ödenmesi gereken borçları da kapatma imkanı bulabileceksiniz.

Terazi Burcu 21 Ekim Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, psikolojik olarak sizi rahatsız eden konuları konuları gün yüzüne çıkartmayı tercih edebilirsiniz. Aşmaya çalıştığınız ailevi bir durumla karşılaşabilir, yeni çözüm yolları aramanın mantıklı olduğunu anlayabilirsiniz. İlişkilerde daha sakin olmalı fevri hareketlerden uzak durmaya çalışmalısınız, aksi halde bir ilişkinin sonlanması söz konusu olabilir.

Akrep Burcu 21 Ekim Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, yakın çevrenizle aranızda istemeden gerçekleşen iletişim problemleri yüzünden anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Kendinizi daha iyi anlatabilmek için biraz daha sakin olmaya çalışmalı ve öfke patlamalarından uzak durmaya özen göstermelisiniz. Duygusal anlamda sizi tatmin edecek olan bir arkadaşlık ortaya çıkabilir. Parayla ilgili konularda canınızı sıkmamalı, çevrenizden yardım istemeyi de ihmal etmemelisiniz.

Yay Burcu 21 Ekim Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, iş hayatınız ve kariyeriniz için kararsız kaldığınız konular var ise bunları enine boyuna düşünerek yeni kararlar almaya çalışmanız mantıklı olacaktır. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz kırgınlıkları, hayal kırıklıklarını partnerinize anlatmak isteyeceksiniz. Sizi yarı yolda bıraktığını düşündüğünüz bir arkadaşınınızla aranızdaki bağı bitirmek isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu 21 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, ikili ilişkilerde öfke problemi yaşayabilir ve duygularınızı kontrol etmekte zorluk çekebilirsiniz. Kendinizi karşı taraftaki insanlara aktarmak için biraz daha sakin olmaya çalışmalı ve duygularınızı göstermelisiniz. Kariyeriniz ile ilgili alacak olduğunuz kararlar sayesinde maddi anlamda olumlu şekilde desteklenecek ve yeni gelir kapılarını en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız.

Kova Burcu 21 Ekim Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, iş yerinizde çalışanlarınız varsa onlarla aranızda problemler çıkabilir. Yeni bir iş arkadaşı alabilir veya yeni ortaklaşa işlere adım atmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yapacak olduğunuz yeni başlangıçlar sayesinde de maddi durumunuzu güçlendirme fırsatı elde edeceksiniz. Ailenizle birlikte daha çok zaman geçirmek sizi olumlu yönde etkileyecektir.

Balık Burcu 21 Ekim Burç Yorumları

Balık burcu bugün, duygusal anlamda size her gelen konuları bir kenara bırakmaya çalışmalısınız. Geçmişte yaşamış olduğunuz kırgınlıklarıdan yola çıkarak almış olduğunuz kararlar sizi gün içerisinde pişman olmaya sürükleyebilir. Bu yüzden geçmişi geride bırakmaya çalışarak yeni hayatınız için güzel adımlar atmayı planlamalısınız. Maddi anlamda, aile içerisinden veya yakın arkadaşlarımızdan destek görebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.