21 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

10.534

21 Ekim 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları;Ay, Aslan burcunda ilerliyor ve saat 19.26’da Başak burcuna geçiş yapacak. Geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuz olaylar yüzünden kendinizi suçlu hissedebilirsiniz. Kendiniz ile barışmaya çalışmalı, kendinizi daha rahat hissetmeye çalışmalısınız. Kardeşlerinizle ilgili sorunlar var ise bunların üzerine durmak isteyeceksiniz. Sağlığınızı tehdit eden durumları göz önünde bulunduracak, bunlar üzerine yeni kararlar alacaksınız.

21 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 21 Ekim Günlük Burç Yorumları

Özel hayatınızdaki karmaşaya bir son vermeniz gerekebilir. Partneriniz arkadaşlarınızla aranızdaki fazla samimiyetten hoşlanmıyor hatta bu aralar sizinle bu konu üzerine konuşmayı düşünüyor olabilir. Sizin yapacağınız tek şey onu sevdiğinizi göstermek olur. İşinizle ilgili ciddi bir yükselme ve ödüllendirme alabilirsiniz. Bu durumda kıskanıldığınızı siz de göreceksiniz.

Boğa Burcu 21 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

Burcunuzun üzerinde kayda değer hiç bir olumsuz etkinin olmadığı rahat bir dönemdesiniz. Bugün uzun süreden beri beklettiğiniz bazı planlarınızı yürürlüğe koyabilir, isteklerinizi elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Eğer paraya ihtiyacınız varsa gerek duyduğunuz miktarın beklenmedik bir şekilde ve hatta beklenmedik yerlerden elinize geçmesi ihtimali oldukça yüksektir. Alacağınız bazı haberler ya da genç bir insanla ilgili gelişmeler kafanızda yeni düşünceler uyanmasına ve şeytanca planlar kurmanıza neden olabilir. Siz bir kadınsanız bugün kendinizi çok güçlü hissetmeniz olasıdır.

İkizler Burcu 21 Ekim Günlük Burçlar

İş hayatınızdaki sorumluluklarınızda artış meydana gelebilir. Planladığınız işleri çalışma arkadaşlarınızla birlikte yürütmek durumunda kalabilirsiniz. Bugün üstlerinizle iletişiminizde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bürokratik konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İşlerinizde netleşmeyen koşullar olabilir. Sanatsal konularla ilgilenebilirsiniz.

Yengeç Burcu 21 Ekim Burç Yorumları

Sevgiliniz sizi seviyor ancak sizin bu kararsız ruh haliniz onu zaman zaman bıktırıyor hatta bunu size sizi kırmadan söylemeyi denedi ancak siz pek umursamadınız. Bugünlerde biraz daha rahatlamış olsanız da son zamanların yorucu temposu da sizi oldukça gergin yapıyor. Sağlığınızın da bu duruma fazlaca dayanamayacağını unutmayın.

Aslan Burcu 21 Ekim Günlük Burç Yorumları

Duygusal olarak bir hayli incindiniz ama partneriniz hatasının farkında. İş hayatınızda kuracağınız ilişkilerde tutkularınızla hareket ediyorsunuz. Bunun size zarar vermesini istemiyorsanız iş arkadaşlarınızla dayanışmaya önem vermelisiniz.

Başak Burcu 21 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün kendinizi iyi hissedeceğiniz bir gün. Enerjiniz yüksek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. İlişkilerinizi gözden geçirebilir ve daha kararlı bir tavır içine girebilirsiniz. En azından düşüncelerinizi şimdilik kendinize saklamayı başaracak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranacaksınız. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek.

Terazi Burcu 21 Ekim Günlük Burçlar

Aşk hayatınız tam istediğiniz gibi gidiyor. Bu sevginin sizin için çok önemli olduğunu anlarsınız ve aşkınızı ciddiye alırsınız. İşinizdeki disiplinli davranışlarınız sizi başarıya götürür, bu başarı size iyi sonuçlar getirir, ancak başarınız bazı çevreler tarafından hoş karşılanmayabilir. Şu anda yatırım yapma fikrine olumlu bakmıyorsunuz, aklınızda farklı şeyler var ve karar vermeden önce büyüklerinize danışmalısınız.

Akrep Burcu 21 Ekim Burç Yorumları

Günümüzde işiniz ve aile yaşamınızla ilgili kalıcı adımlar atmak istiyorsunuz. Zemin uygun görünse de, işinizle ilgili kararları ertelemek faydalı olacaktır. Özel hayatınızda, hem sizin hem de aileniz için boş zaman ayırmanız önemlidir. Son zamanlarda yaşanan tartışmalar herkesi altüst ediyor.

Yay Burcu 21 Ekim Günlük Burç Yorumları

Aşk hayatınız bu aralar oldukça hareketlenecek siz duygularınızı ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz partneriniz ise ayak uyduracak hatta ilişkinizde size yol gösterecek. Birkaç gün içinde sevineceğiniz haberler alabilirsiniz. Umudunuzu kaybettiğiniz bir projenizden olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Uyku düzeniniz sağlığınızı olumsuz etkileyebilir, dikkat.

Oğlak Burcu 21 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün işinizle ilgili görüşmelerinizde egonuzu kontrol altında tutmalısınız. Unutmayın dünyanın merkezi siz değilsiniz ve insanlar sizinle aynı fikirleri paylaşmayabilirler. Fikirlere saygılı olmalı ve sabit düşüncelere saplanıp kalmamalısınız. Başarılı olmak istiyorsanız şayet. Özel yaşamınızda da bugün tartışmalardan kaçınmanızda fayda var. Küçük meseleleri içinden çıkılmaz krizlere çevirebilirsiniz

Kova Burcu 21 Ekim Günlük Burçlar

Aşk yaşamınızda olumlu ve mutlu olaylar yaşayabilirsiniz, kendinize bakmaya başlasanız iyi olacak. Üstelik aileniz de bu konuda sizin yanınızda. İş yaşantınızda da rahat bir gün sizi bekliyor. Bugün işlerinizi kolaylıkla halledebileceğiniz ve kendinize vakit ayırabileceğiniz birgün.

Balık Burcu 21 Ekim Burç Yorumları

İş hayatınızla gündelik hayatınız bu aralar iç içe geçmiş durumda. Artık bu duruma bir son verme vakti geldi. Böyle devam etmeniz hayatınızı bir kaosa sürükleyecek. Özel hayatınızda beklenmedik gelişmeler sizi bulacak. Maddi konularda dikkatli olun, dikkatsiz bir harcama sizi zora sokabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.