Kadınlar Duysun

21 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları

17.09.2021
9.090

21 Eylül 2021 Salı Günlük Burç Yorumu: Ay, Koç burcunda ilerliyor. Balık Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Zorunlu olarak yaptığınız işler var ise bunların sonlandırmak isteyebilirsiniz. Daha çok kendi isteklerinize odaklanacaksınız.

21 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 21 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, Ay bugün sizin burcunuzda ilerliyor. Balık burcunda yaşanacak olan Dolunay yüzünden duygusal bir gün geçirebilirsiniz. Söyledikleriniz yanlış anlaşılabilir bu yüzden yakın çevrenizle aranızda sorunlar oluşabilir. Sağlık sorunlarınıza daha fazla odaklanmaya çalışmalısınız.

Boğa Burcu 21 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, Balık burcunda yaşanan Dolunay ikili ilişkilerde duygusal olarak sizi biraz sarsabilir. Kendinizi ifade etmekte zorluk yaşayabilir, bu yüzden yakın çevrenizden biraz uzak kalmak isteyebilirsiniz. Evinizin içerisinde zaman geçirecek ve yenilikler yapmak isteyeceksiniz.

İkizler Burcu 21 Eylül Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, Balık burcunda yaşanacak olan Dolunay maddi anlamda ve kariyer anlamında bazı problemleri beraberinde getirebilir. Ayaklarınızın yere bastığı planlar yapmalı ve önceliklerinizi belirlemelisiniz. Aksi halde hayal kırıklığına uğrayabileceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu 21 Eylül Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, Balık burcunda yaşanan Dolunay duygularınızda bazı karmaşıklığa neden olabilir. Sizin için önemli olan konuları bir araya toplayacak ve buradan yola çıkarak kendinize yeni bir hayat çizmek isteyebilirsiniz. İlişkilerde kafanıza takmamanız gereken konular ortaya çıkabilir.

Aslan Burcu 21 Eylül Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, Balık burcunda yaşanan Dolunay hislerinizi yoğunlaştırabilir ve almanız gereken kararları almakta zorluk yaşayabilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinlemeli ve en doğru tercihi ona göre vermelisiniz. Duygusal olan hisler varsa eğer bunları aşmak için çaba sarf edeceksiniz.

Başak Burcu 21 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, Balık burcunda yaşanan Dolunay ve ikili ilişkilerde karmaşıklığa neden olabilir. Ne istediğinizi bilmeniz gerekmeniz bu dönemde oldukça önemli olacak. Maddi anlamda sizi endişelendiren konuların da üzerinde durmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu 21 Eylül Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, Balık burcunda yaşanan Dolunay gün içerisinde zaman zamna duygusallaşmanıza neden olabilir. Kendi iç dünyanızda olan karışıklık yüzünden biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kardeşlerinizle aranızda sorunlar oluşabilir ve küçük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu 21 Eylül Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, duygularından emin olmak isteyecek ve buna göre yeni düşünceler üreteceksiniz. Balık burcunda yaşanan Dolunay, manevi anlamda sizi olumsuz etkileyebilir ve aşırı hassas bir yapıya bürünebilirsiniz. Maddi anlamda alacak olduğunuz kararları en baştan gözden geçirmelisiniz.

Yay Burcu 21 Eylül Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, kariyeriniz ile ilgili almanız gereken önemli kararlar gün içerisinde karşınıza çıkabilir. Balık burcunda yaşanan Dolunay, hassas ve kırılgan bir döneminizde girmenize neden olabilir. İkili ilişkilerdeki iletişim şeklinize dikkat etmeli karşınızdaki insanlara karşı daha yapıcı konuşmaya çalışmalısınız.

Oğlak Burcu 21 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, yaşantınızda olumsuz giden konuları teker teker keşfedecek ve bunlara yeni çözümler bulmak isteyeceksiniz. Balık burcunda yaşanan Dolunay duygusal yapıdan sıyrılmak için yeni eğitimler alabilir farklı hobiler geliştirebilirsiniz.

Kova Burcu 21 Eylül Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, hassas olduğumuz bir günden geçiyorsunuz bu yüzden size karşı söylenen çoğu şeyi yanlış anlayabilirsiniz. Balık burcunda yaşanan Dolunay, ortaklaşa olan işlerde ufak çaplı sıkıntılar çıkabilir özellikle al-sat işleri var ise buralarda aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz.

Balık Burcu 21 Eylül Burç Yorumları

Balık burcu bugün, sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşecek. Hem maddi hem manevi anlamda kendinizi yıpranmış hissedebilirsiniz. Duygularınızla başbaşa kalmak size bugün yoğun gelebilir ve aşırı duygusal bir ruh haline bürünebilirsiniz. Yakın çevrenizden manevi anlamda destek almaya özen göstereceksiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.