21 Mart Terazi Burcunda Dolunay Burçlara Etkileri

99.979

21 Mart 2019 Terazi Dolunay saat 04:45’de Terazi Burcu’nun 00°’sinde gerçekleşiyor. İlişkiler ön plana geçiyor. Para, kariyer alanında ortak iş ve konularda alınacak kararlar geleceği belirler nitelikte. İnsanlarla iletişim kurarken dengede kalmak ve ne tür tepkiler vermek gerektiği sorun yaşamamak açısından oldukça önemli görünüyor.

21 Mart Terazi Burcunda Dolunay Burçlara Etkileri

21 Mart Terazi Dolunayı burçlara yeni deneyimlerle birlikte geliyor. Özellikle ilişkilerde daha önce yaralayan konular gergin zamanlar oluşturuyor. Bir şeyler artık rayına otursun derken her şey rayından çıkabilir. Ya da tam tersi yönde beklenmedik etkilerle karşılaşabiliriz. Bizim doğum haritamız, ay ve güneş burcumuz bunu belirleyen şey oluyor.

Terazi Dolunayında yapılması gereken ileriye dair plan ve düşünceleri bir süre ertelemek olmalı. Deneyimleri es geçmemekte fayda var. Şartları doğru değerlendirmek ve dengeli karar almak kolay olmayacak. Bu nedenle önce gerçeklerle yüzleşerek kendimize öz eleştiri yapmalıyız. Engellerin kafamızda olduğunu fark eder, durumu olduğu gibi kabul edersek sorunların ne olduğunu görerek çözebiliriz.

21 Mart Dolunayın Burçlara Etkileri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.