Kadınlar Duysun

21 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

20.05.2019
8.549
21 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Daha önceden almış olduğunuz kararların üzerinden bugün tekrar geçmek isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizin değişimi ile birlikte farklı etkinliklere katılacak ve keyif alacaksınız. Aile içerisinde sizi asla dinlemeyen birisi var. Kendi başına buyruk hareketleri ile sizi de olumsuz anlamda etkilemeye devam ediyor. Yeni bir iş teklifi alabilir veya yeni bir yola çıkma planı yapabilirsiniz.

Boğa Burcu 21 Mayıs

Arkadaşlarınızdan birisi tarafından çok beğeniliyorsunuz. İlişkiniz var ise bu durum partneriniz tarafından biraz kıskanıla bilinir. İnsanlara kendinizi daha iyi ifade etmek için konuşurken biraz daha sakin kalmakta yarar var. Beklenmedik bir yerden gelecek olan para sayesinde eve yeni bir şey alabilirsiniz. Yeni projelerde yer almak isteyecek ve önünüze çıkan fırsatları değerlendireceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorum

İş yerinizde sizden makam olarak üstün birisi uzun zamandır canınızı sıkıyor olabilir. Siz ona aldırış etmeden kendi yolunuzda ilerlemeye devam edin. Kardeşiniz veya akrabalarınızdan birisi ile yapacak olduğunuz görüşme sayesinde yapmış olduğunuz bir hatayı anlayacaksınız. Aile içerisine yakın zamanda büyük miktarda para gelecek. Har vurup harman savurmazsanız geleceğe yönelik yatırımlar yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Bugün

Kafanızda kurduğunuz bazı planlar var. Bu planlar sizi olumsuz düşüncelere itebilir. Hayat enerjinizi geri kazanmalı ve daha pozitif bir şekilde günü başlamalısınız. İş hayatınız uzun zamandır sarsıntılı ilerlemiş. Çok yakın zamanda beklenmedik bir gelişme olacak ve mevcut olan borçlarınızı kapatacaksınız. Sevgiliniz ile aranızdaki buzlar yavaş yavaş eriyor. Ona küçük bir süpriz yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorum

İkili ilişkiler de güç gösterisi yapmaya bayılıyorsunuz. Partnerinizi eleştirmeyi bırakın. Azminiz ve cesaretiniz sayesine kariyeriniz yükselişe geçecek. Aile fertlerinden birisi ile yapacak olduğunuz görüşme sonrasında çok şaşıra bilirsiniz. Maddi açıdan biraz sıkıntılı bir süreç olabilir. Bunun önüne geçmek için mantıklı harcamalar yapmakta fayda var.

Başak Burcu Günlük Yorum

Sizin hakkınızda dedikodu yapan birisi var. Kısa bir zaman içerisinde bunu kim olduğunu öğrene bilirsiniz. Devlet işleri ile alakalı bir durum hakkında haber alabilirsiniz. Çevrenizde sizden yararlanmak isteyen birisi var. Bu parasal anlamda da olabilir, manevi anlamda da olabilir. Sağlık problemlerini bir kenara bırakarak. Refah günlere doğru yol alıyorsunuz.

Terazi Burcu Bugün

Aşk hayatınız uzun süreden sonra güzel bir yeniliğe doğru gidiyor. Alacağınız küçük bir hediye olabilir. Aile içerisinde küçük çaplı gerginlikler ortaya çıkabilir. Hiç beklemediğiniz bir yerden bir miktar para gelecek. Uzun zamandır istediğiniz yurtdışı seyahatine çıkabilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyor ise yeni gelişmeler olabilir. İş yerinde yeni birisi ile tanışabilir ve farklı projeler de yer alabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük

Bu sıralar problemleriniz yoğunlaşabilir. Yakın bir dostunuzdan tavsiye almanızda fayda var. Aileden birisinin sağlık problemi ortaya çıkabilir. Maddi açıdan rahatlayacaksınız. Borç alma veya verme gibi durumlara girmemeniz de fayda var. Dargın olduğunuz birisi ile konuşacak ve aranızı düzelteceksiniz. Beklenmedik bir anda uzak bir yerden misafiriniz gelebilir.

Yay Burcu Bugün

Etrafınızda sizin hakkınızda konuşan kişiler var. İş hayatınızda oldukça başarılı bir yola doğru ilerliyorsunuz. Daha fazla azimle size katkı da bulunacak olan başka projelerde yer alabilirsiniz. Son zamanlarda yaşadığınız bir kaç olay yüzünden içinize dönük bir hayat yaşamayı tercih ediyorsunuz. Maneviyatınız güçlü olduğu için kısa zaman içerisinde sizi mutlu edecek güzel haberler alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Yakın zamanda özel hayatınız biraz karışabilir. Siz veya parteneriniz başkaların söylediklerine çok fazla kafa yoruyorsunuz. Yolunda gitmeyen iş hayatınız alacak olduğunuz bir haber sayesinde düzelecek. Aile içerisinde yaşanan sıkıntılı görüşmeler son buluyor. İşiniz de yada aşk hayatınızda radikal bir karar alabilirsiniz. Alacak olduğunu bu karar size başka bakış açıları katacak.

Kova Burcu Günlük Yorum

Çevrenizdeki sizi olumsuz etkileyen insanları teker teker hayatınızdan çıkarmaya başlayacaksınız. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınız ile karşılaşabilir ve uzun uzun muhabbet edebilirsiniz. Yaptığınız işlerden alamadığınız paralar var. Bu paralar yakın zamanda gelebilir. Aşk hayatınızda ki yokuşlar ve engeller ortadan kalkıyor. Sevgiliniz yok ise yeni bir tanışma gerçekleşebilir.

Balık Burcu Bugün

Yoğun tempolu iş hayatı sizi bekliyor. Yapılması gereken işleriniz ortaya çıkabilir. Aİle içerisinden birisinin sorumluluğunu almaya karar verebilirsiniz. Yardım severliğiniz sayesinde manevi yönünüz oldukça kuvvetlenmiş. Maddi açıdan rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz. Kendinize araba yada ev gibi büyük bir yatırım yapabilirsiniz. Bu konu hakkında aileden maddi açıdan yardım isteyebilirsiniz.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...