Kadınlar Duysun

21 Ocak 2020 Günlük Burç Yorumları

15.01.2020
24.883
21 Ocak 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Aşka dair güvensizlikler hayatınızı da durağan hale getirdi. Bu aralar size monoton gelen şeyleri değiştirmek istiyorsunuz, yeni başlangıçlar yapmak belki de sizi daha da rahatlatacak, denemekte fayda var. Girişimcilik duygularınız kabarıyor ancak içinizdeki çatlak sesleri sonlandırmalı ve daha cesaretli davranmalısınız. Farklı fikirlere yer vermek sizin ufkunuzu açar.

Boğa Burcu 21 Ocak

İşleriniz yoluna girmeye başladı. Kendinizi geliştirme konusunda oldukça cesaretlisiniz ve bunun karşılığını yakın zamanda alacaksınız. Kendinizi aşka hazır hissetmiyorsunuz belki de zamanı geldi ancak doğru kişi bekleyerek bulamazsınız. Yeni yerler ve yeni bir çevre iyi fikir olabilir. İnsanlara değer veriyorsunuz ve bunun karşılığını alıyorsunuz da ancak bazı ilişkilerinizde daha mesafeli olmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Yorum

İşyerinde bugün yaşadıklarınız sizi kaygılandırıyor ama bilin ki bu kaygı yersizAşk yaşamınızdaki hareketlilik sizi genel olarak yorsa da siz bundan son derece memnunsunuz ancak sosyal hayatınızda az da olsa geri kalıyorsunuz. Hafta sonu yarım kalmış işlerinizi toparlayacaksınız bu sizi ruhen rahatlatacak. Bazı ilişkilerinizin çok sağlam olduğuna dair düşünceleriniz var ancak bazı şeyleri fark edeceksiniz ve bu sizin moralinizi bozacak.

Yengeç Burcu Bugün

Sağlığınızla ilgili sorunlar bu sıralar yeniden nüksedebilir, dikkatli olun. Yeni başlangıçlar için çokta geç sayılmaz. Karamsarlığı bir tarafa bırakmalı ve yeni şeyler için kendinizi hazırlamalısınız. Zira içinizde bulunduğunuz durumdan ancak bu şekilde kurtulabilirsiniz. Çalışma hayatınızda yoğun ve tempolu işler içine girebilirsiniz bundan kazanım sağlamak istiyorsanız biraz daha azimli çalışmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Hem aileniz, hem partneriniz. Bu aralar fazla eleştiri aldığınızı düşünüyorsunuz ancak yine de canınızı sıkmayın eleştiri sizi olgunlaştırır. Bazı dönemsel sıkıntılarınız sona erecek, zaten siz de bunu sorun etmiyordunuz. Para konularında ayrıntı deyip, yeterince önemsemediğiniz konuları bugünlerde ciddiye almanız gerekebilir. Ekonominizi daha sağlam temellere oturtma niyetinizde biraz iyimserce beklentiler içindesiniz.

Başak Burcu 21 Ocak

Artık kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Sonunda istediğiniz projenin başarısını da getirisini elde ettiniz. Yakın dostlarınızla ve aile ortamınıza bu aralar çokça zaman ayırabileceksiniz böylece iş yükünüzü kısa bir sürede olsa unutacaksınız. Geçmiş duygularınızı karşılıklı olarak sorguluyorsunuz ve sadakat arıyorsunuz ama tüm bunları yaparken ilişkinize zarar veriyorsunuz. Anı yaşamalı ve bazı konuları geçmişte bırakmalısınız.

Terazi Burcu Bugün

Uzun süredir yol gözlüyorsunuz. Bu aralar sevindirici haberlere hazırlıklı olun. Ön yargılı davranışlarınızdan arınmalı ve karşınızdakine konuşma hakkı tanıdıktan sonra konuşmayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Akılcı kararlar vermeni halinde göreceksiniz ki birçok sorununuz yüzeysel. Zamansız harcamalar yapıyorsunuz bunun zararını uzun vadede göreceksiniz.

Akrep Burcu Günlük

Sevdikleriniz sizi önemsiyor, alınganlık yapmanıza gerek yok. İş hayatınızda sizi sıkıntıya sokan bazı şeylerin gelip geçici olduğunu unutmayın. Yine de canınızı bazı şeyler çok sıksa da bu güzel gününüzü bunları düşünerek geçirmemelisiniz. Cesaret etmeniz gereken bir dönemdesiniz, cesaret etmeli ve artık değişim yapmalısınız. Para idaresi konusunda oldukça yeteneklisiniz ancak idarelerinizi akıllıca yatırımlarla katlamalısınız.

Yay Burcu Bugün

Hayat size yeni sürprizler hazırlıyor. Yaşamak istediğiniz ilişkinin çevresinde bazı engeller var ancak ilişkinize inanıp hareket ederseniz kazanan siz olacaksınız. Maddi konulardaki belirsizlikleriniz bu sıralar değişimlere açık. Yeni açılımlara yöneleceğiniz oluşumlar söz konusu. Şu aralar eğlenceli zamanlar geçireceksiniz ailenizle zaman geçirmeyi unutmayın.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Son günlerde harcamalarınız bir hayli arttı. Giderleriniz gelirlerinizin üstünde. Bu açığı, açığı bir an evvel kapatmalısınız. Çok fazla arkadaşınız var ancak dostunuz yok insanlara karşı bu aralar kuşkucusunuz. Aşk hayatınızda ki karmaşa da devam ediyor bunu tek başına halledemediğinizi gördünüz, bir arkadaşınızdan yardım almalısınız. Uzun süredir peşini bırakmadığınız bir para mevzusunu sonunda yoluna sokacaksınız.

Kova Burcu Günlük Yorum

Son zamanlarda hiç tükenmeyen tartışmalar sizi tüketti. Partnerinizin umarsız davranışları ise cabası. Bu aralar kendinizi yenilik arayışı içinde bulabilirsiniz. Hatta ara sıra kendinize ben ne yapıyorum dediğiniz bile oluyordur. Bunu herkes yapıyor ve düşünmek sizin temkinli kararlar almanızı sağlar. Para konulu birtakım görüşmelerde olası gerginlikler, size çok haklı alınganlıklar yaşatabilir. Savrukluğunuzu hiç olmazsa belli dönemlerde dizginleyebilmelisiniz.

Balık Burcu Bugün

Stres can dostunuz oldu son günlerde. İş, para yetmezmiş gibi bir de aşk. En azından aşk hayatınızdaki karamsarlıktan kurtulmak istiyorsanız içinizden gelen ses size bu konuda oldukça yardımcı olacaktır. Önümüzdeki günler içinde, sinirlerinizi zorlayan birtakım karmaşık ilişkiler içinden paralı çıkabilirsiniz. Biraz daha dişinizi sıkmanız gerekiyor. Sağlam adımlarla yürüyorsunuz. Ailenize de zaman ayırmalısınız, onlar sizin ziyaretlerinizden hoşnut oluyorlar.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.