Kadınlar Duysun

22 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

19.11.2021
7.685

22 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, Yengeç burcunda ilerliyor. İleriye dönük hedeflerinizde belirsizlikler var ise bunlarda netlik oluşturmak isteyebilirsiniz. Öncelikleri belirlerken aynı zamanda geçmişte yaşamış olduğunuz olaylardan örnek alabilirsiniz. Gün içerisinde mide rahatsızlıkları ile alakalı problemlerle karşılaşabilirsiniz.

22 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 22 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, günlük işlerinizde yapmanız gereken detaylarla yüzleşebilir, yaşayabilir ve bunları bitirmenin yollarını arayabilirsiniz. Kendinize ayıracak olduğunuz zamanı düşünecek ve yeni düzenlemeler yapacaksınız. Aile içerisinde konuşulması gerikilen bir konu ön plana çıkabilir. Şanslı olduğunuzu düşünecek ve buna dayanarak yeni yatırımlar yapmak isteyeceksiniz.

Boğa Burcu 22 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, kişisel olarak hassas olduğunuz konular üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek olan durumları en iyi şekilde değerlendirecek ve elinizden geldiğince çaba sarf etmeye çalışacaksınız. Karşılaşabileceğiniz durumlara karşı biraz daha tedbirli olmaya çalışmalısınız. İkili ilişkilerde çatışmalar gündeminize gelebilir, yakın bir arkadaşınızla aranız bu nedenden ötürü bozulabilir.

İkizler Burcu 22 Kasım Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, sizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü problemlerle karşılaşabilirsiniz. Sıkıntılı süreçleri geride bırakmaya çalışmak isteyeceksiniz. Çevrenizde veya sizinle ilgili kayıplar gerçekleşebilir. Karşılaştığınız durumları biraz olsun kabullenmeli ve zamana. Bırakmaya çalışmalısınız. İlişkilerde dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Risk alacağınız durumlardan uzak durmaya çalışmalısınız. 

Yengeç Burcu 22 Kasım Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Geleceğinizle ilgili yeni planlamalar içerisinde bulunmak isteyebilirsiniz. Yeni iş anlayışları içerisine girebilir ve görüşünüzü değiştirme yolunda farklı kararlar alabilirsiniz. Sevdiklerinizle daha çok zaman geçirecek ve onların zorlandığı konulara destek olmaya çalışacaksınız. İlişkilerde huzursuzluk yaşadığınız durumları baştan değerlendirmek isteyebilirsiniz. 

Aslan Burcu 22 Kasım Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, gündeminizde olan konular farklılaşabilir. Farkındalığınız gerçekleşecek ve üstesinden gelmeye çalışacağınız durumlarla uğraşabilirsiniz. Fırsatlarınızı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız. Göz önünde bulunmanız gereken projelere dahil olabilirsiniz. Sosyalleşecek ve çevrenizdeki insanlarla daha çok zaman geçirmeye çalışacaksınız. Acele kararlar almamalı, biraz daha düşünmelisiniz. 

Başak Burcu 22 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, günlük işlerinizde yoğunluklarla uğraşabilirsiniz. Dikkat çekici olabilir ve çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. İkili ilişkilerde farkındalığınız artacak karşınızdaki insanları daha çok anlamaya başlıyacaksınız. Yarım kalmış olan işleri tamamlamak içinde uğraşabilirsiniz. Yabancılarla olan ilişkilerinizi göz önünde bulundurarak kararlar almalısınız. 

Terazi Burcu 22 Kasım Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, ortaklılı konuşulan işler gündeminizde olacak. Keyfinizi kaçıran durumları düşünmeyecek ve ileriye yönelik kararlar almaya çalışacaksınız. Endişe duyduğunuz durumlar varsa bunları düzeltmek isteyebilirsiniz. Dostlarınızla birlikte etkinlikler yapabilir, yeni işlere adım atabilirsiniz. Sabah saatlerinde enerjinizi yenilemek isteyebilirsiniz. 

Akrep Burcu 22 Kasım Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, ilişkileriniz gün içerisinde ön plana çıkabilir. Gündeminizi değiştirecek olan yeni ilişkiler peşinde koşabilirsiniz. Ilgilenmeniz gereken kişilere odaklanacaksınız. Sizi olgunlaştırdığını düşündüğünüz konular üzerinden yeni fikirler çıkarabilirsiniz. Risk alacağınız hareketlerde bulunabilir, geleceğinizi daha iyi yönlendirmenin yollarını arayabilirsiniz. Evinizin içerisinde daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. 

Yay Burcu 22 Kasım Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, sizi yoran konulara odaklanmak isteyeceksiniz. Dikkatinizi odaklamanız gereken bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Dengenizi bozan kişilere karşı, yeni tepkiler koyabilirsiniz. Sonuçlanmasını beklediğiniz bir proje için güzel bir haber alabilirsiniz. Gün içerisinde sevdiğiniz insanlarala yoğun bir şekilde zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız etkinliklere odaklanacaksınız. 

Oğlak Burcu 22 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, yaratıcılığınız ortaya çıkacak ve işlerinize çok daha iyi odaklanabileceksiniz. Aşk hayatınızda yaşayacak olduğunuz güzel anlar sayesinde de kendinizi verimli hissedebileceksiniz. Zevk aldığınız işlere yoğunlaşabilir, kendi işinizi kurma gibi bir düşünceniz varsa da bununla ilgili yeni planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade etmenin yollarını en iyi şekilde bulabileceksiniz. 

Kova Burcu 22 Kasım Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, ailenizle ilgili daha çok zaman geçireceksiniz. Uğraşmak zorunda kaldığınız durumların üstesinde gelmeye çalışırken çevrenizden bu konu hakkında destek almak isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuz olaylardan dolayı kendinizi bu sıralar bunalmış hissedebilirsiniz. Sizi keyiflendiren durumlara odaklanacak ve ilerlemeye özen göstereceksiniz.

Balık Burcu 22 Kasım Burç Yorumları

Balık burcu bugün, hareketli bir güne adım atabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi değerlendirecek ve sorunlu olan kısımları düzeltmeye çalışacaksınız. Yoğunluğunuzu atmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hobilerinize odaklanacaksınız. Zevk aldığınız durumlar üzerine yeni oluşumlara adım atabilirsiniz. Huzursuzluk yaşadığınız durumları da yok etmek isteyebilirsiniz. 


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.