22 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

10.983

22 Mart 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, Yengeç burcunda ilerliyor ve Güneş ve Venüs birleşim içerisinde olacak. Özgüveninizi toparlamak için geçmişte elde etmiş olduğunuz başarıları düşünmek isteyeceksiniz.

22 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 22 Mart Günlük Burç Yorumları

Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Gizli kalan konular gündeminize gelebilir. Olaylarla baş etmekte zorlanabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle ciddi meselelere girmemeye çalışın. Kariyer ve hedeflerinizle ilgili konularda hassasiyetler olabilir. Ani kararlar almayın.

Boğa Burcu 22 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Partnerinize yönelik baskıcı ve otoriter tutumunuz onu sizden uzaklaştırıyor. Her şeyi kontrol etme isteği sizi beklemediğiniz bir duruma sürükleyebilir. Bundan kurtulmanın tek çözümü empati ve karşı tarafından düşüncelerine katılmak.

İkizler Burcu 22 Mart Günlük Burçlar

İlişkisi devam edenler aşkın coşku ve huzurunu doyasıya yaşayacaklar. Beraberliği olmayanlar ise katılacağınız sosyal ortamlarda arkadaşlarınız aracılığı ile hayatınızın aşkı ile tanışabilirsiniz. Gökyüzünün olumlu etkileri ile birlikte bir zam ya da terfi söz konusu olabilir. Beklenmedik şekilde ek bir iş ya da ekstra kazanç elde edebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu 22 Mart Burç Yorumları

Bugün mücadele ettiğiniz konularda ilerleme kaydetmekte zorlanabilirsiniz. Bazı konularda sıkışmalar olabilir. Elinizde olmayan nedenlerde ilişkilerinizde sıkıntılar meydana gelebilir. Sakin olmanızda fayda var. Kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili konularda kontrolünüz dışında olaylar gelişebilir.

Aslan Burcu 22 Mart Günlük Burç Yorumları

Parasal kaynaklarınızla ilgili konularda kararsız kalabilirsiniz. . Finansal konulara yoğunlaşmanız gerekebilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizi tamamlamak için çaba gösterebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili sorumluluklarınız artabilir. Gün içinde sanatsal işlerle ilgilenebilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler için mücadele verebilirsiniz. Harcamalarınız artabilir.

Başak Burcu 22 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

İşinizle ilgili konularda duygularınızın sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Maddi konularda dikkatli adımlar atmalı aceleci bir karar sizi felakete sürükleyebilir. Özel hayatınızda ise sakin ve ılımlı yaklaşımlar ilişkinizin istediğiniz seyirde devam etmesine yardımcı olacaktır.

Terazi Burcu 22 Mart Günlük Burçlar

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İşleriniz için yapmak istediğiniz başlangıçlar için uygun bir gün olmayabilir. Mücadele edeceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz.

Akrep Burcu 22 Mart Burç Yorumları

Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde ketum davranabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için uygun bir gün değil. Bazı işlerinizin sıkıştığını hissedebilirsiniz. Sabırlı olmalısınız. İlerleyen zamanlarda daha rahat plan yapabileceksiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirebilirsiniz. Kendinizle zaman ayırın.

Yay Burcu 22 Mart Günlük Burç Yorumları

Bugün uğraştığınız konuları daha yaratıcı hale getirebilirsiniz. Kendinizi rahatça ifade edeceğiniz ortamlarda olmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda tamamlanma olabilir. Kolektif konular ilginizi çekebilir. Hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Kadınlardan gelen bir yardım olabilir.

Oğlak Burcu 22 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Geçmiş deneyimlerinizden yola çıkıyorsunuz temkinli davranıyorsunuz ancak hayat her zaman kendini tekrar etmez. Kaygılarınızı bir yana bırakın, her başlangıç kendi rengini zamanla yaratır. İşinizle ilgili sorunlara çözüm bulacak bu sayede üslerinizin dikkatini çekmeyi başaracaksınız. Bu sıralar alışverişlerinizi biraz kısmalı ve paranızı gelecekteki yatırımlarınıza saklamalısınız.

Kova Burcu 22 Mart Günlük Burçlar

Partnerinizin fikirlerine önem verdiğinizi ona hissettirmelisiniz. Bugün yapacağınız her türlü aktivitelerde onun da fikirlerini almalısınız. Özellikle akşam saatlerinde girişimciliğinizi perçinleyecek toplantılara katılacak bir çok kişinin ilgi odağı olacaksınız. Duygularınızı sağlıklı bir şekilde yansıtarak, çevrenizi kolay etkiliyorsunuz.

Balık Burcu 22 Mart Burç Yorumları

Kendi duygusal gücünüzün farkına vararak, hayata geçirmek üzere, ilk tohumları atacaksınız. Sezgilerinizin, içsesinizin ve psişik yanınızın günlük yaşantınızda daha fazla fonsiyonel olduğunu göreceksiniz. Sağlığınızla ilgili konularda ise sezgilerinizden ziyade doktorunuza kulak vermeniz de fayda var.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.