22 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

7.807

22 Mart 2022 Salı Günlük Burç Yorumları; Ay, Akrep burcunda ilerliyor, saat 21.59’da ise Yay burcuna geçiş yapacak. Güçlü bir kişiliğe sahip olduğunuz için zorlukların üstesinden rahatlıkla gelebileceksiniz. Ortaklaşa paylaşılan belli bir para varsa bununla ilgili yeni bir düzenlemeler gündeme gelebilir. Hırslı davranışınız sayesinde daha başarılı olabileceksiniz.

22 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 22 Mart  Günlük Burç Yorumları

Zaman zaman kendinizi yapayalnız hissetmeye başlıyorsunuz. İç dünyanızda sıkışıp kaldığınız anlar olacaktır. Çevrenizde bulunan insanlardan destek isteyeceğiniz anlar olabilir. Kendi dışınızda insanlara gereğinden fazla güvenmemelisiniz. Sezgileriniz, gün içerisindeki en büyük yardımcınız olacaktır. İç dünyanıza yöneleceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Hiç beklemediğiniz konularda kendi kendinize yetmeniz gerekebilir.

Boğa Burcu 22 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

İç dünyanıza yöneleceksiniz. Rahat etmediğiniz alanlar var ve bu da ikili ilişkiler söz konusu olduğunda ister istemez karmaşıklık yaşayabileceğiniz anlamına geliyor. Olaylar ve insanların sanki üzerinize geldiğini düşüneceksiniz. Kontrolü elinizde bulundurmalısınız. Enerji açısından bolluk yaşanmakta. Etrafınıza bulunan insanlarla güç çatışması içerisine girmemeye çalışın.

İkizler Burcu 22 Mart Günlük Burçlar

Kuracak olduğunuz iletişimlerde ve ikili ilişkilerde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Var olan çelişkileri ortadan kaldırmalısınız. İyimserliğiniz sayesinde kendinizi bazı noktalarda daha özgür hissetme şansınız da var. Gün içerisinde genel olarak duygularınızı ön planda tutacağınız için sorunlara karşı daha farklı bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Üzerinizde hakimiyet kurmak isteyen insanlar olacak. Bu kişilere karşı tedbirli olmalısınız.

Yengeç Burcu 22 Mart Burç Yorumları

Kişisel güvenliğiniz, sahip olduğunuz huzur ve duygu dünyanız açısından değişimin ne kadar gerekli bir şey olduğunu savunacaksınız. Yaşamın genel olgusu istek anlamına gelir. Değişim ve dönüşümün muhtemel olduğu bugün içerisinde kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. İçten içe güç ve kontrol isteğinizin yoğunlaştığını fark edeceksiniz. Karşılaşacağınız tersliklere pek tahammül edeceğiniz de söylenemez.

Aslan Burcu 22 Mart Günlük Burç Yorumları

Kişisel olarak değişim ve yenilik peşinde olacaksınız. Kendinizi toparlamak istiyorsunuz. Özgüveninizde meydana gelen düşüklük, farklı yaklaşımlar ortaya koymanıza neden olamakta. Süregelen gelişmeler açısından elinizi biraz daha güçlü tutmak zorundasınız. Zekanızı en doğru şekilde kullanmayı başardığınız sürece çevrenizde bulunan insanlar karşınızda şapka çıkartacaktır. Fikir alışverişinde bulunacağınız insanlarla biraraya geleceksiniz.

Başak Burcu 22 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

Hayatınızın her noktasında var olan tedirginliklerinizi bir kenara bırakmalısınız. Zihinsel olarak kendinizi yıprattığınız sürece sorunlar ve sıkıntılar ile karşı karşıya kalacaksınız. Süreç içerisinde sağlığınıza gereken önemi vermek zorundasınız. Akşam saatlerinde sabrınızın sınandığını düşüneceksiniz ki bu konuda da haklısınız. Rutin programınızı tamamlamaya çalışmalısınız.

Terazi Burcu 22 Mart Günlük Burçlar

Söz konusu iletişim ve ikili ilişkiler olduğunda en iyi şartlara sahip olmak isteyeceksiniz. Gün içerisinde tartışmalara girmek yerine daha uyumlu olmayı tercih etmelisiniz. Seçimler konusunda kafanızın karışık olacağı anlar olacak. İnatçı davranışlarınızı bir kenara bırakmalısınız. Günlük enerjileriniz bir hayli yoğun. Günün olumsuz yanı ise, hızlı hareket etme noktasında çok da başarılı olamayacak olmanız.

Akrep Burcu 22 Mart Burç Yorumları

İçgüdülerinizin esirinde olacak ve buna uygun davranışlar sergileyerek güne başlayacaksınız. Duygusal olarak yoğunluk yaşanıyor. İstekleriniz ve arzularınız söz konusu olduğunda olabildiğince mantıklı ve bilinçli davranışlar ortaya koymalısınız. İsteklerinizin peşinden gittiğiniz sürece duygularınızı devre dışı bırakma ihtimaliniz de bulunuyor.

Yay Burcu 22 Mart Günlük Burç Yorumları

Gezegenlerden alacak olduğunuz etkiyle beraber duygusal olarak kendinizi pek iyi hissetmeyeceksiniz. Gizlilik gerektiren konularda mutlaka sakinliğinizi korumalısınız. Yarım kalan her ne varsa bugün içerisinde onu tamamlama şansına sahip olacaksınız. Bilinçaltınızda yer eden olumsuzluklardan kendinizi uzak tutmayı başarırsanız herşey sizin adınıza daha iyi olmaya başlayacaktır.

Oğlak Burcu 22 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

Gezegenlerden çok daha taze enerjiler almaya başlıyorsunuz. Ortaya koyduğunuz tavırlar ve davranışların farklılık gösterme ihtimali var. İç dünyanızda var olan cesaret sayesinde önünüzü çok daha net görebileceksiniz. Kendinize olan güveniniz de artış göstermekte. Atacak olduğunuz adımlarda engellemeler ile karşılaşmayacak olmanız da önemli. Ne istediğinizi biliyor olmanız çok daha iyi olacaktır.

Kova Burcu 22 Mart Günlük Burçlar

İletişim açısından daha farklı davranışlar altında olacaksınız. Yaklaşımlarınızda tartışma değil de uzlaşı görülecek. Bunun da faydasını hayatınızın her alanında fazlasıyla görecek ve hissedeceksiniz. Kendinizi ifade etme açısından son derece şanslı ve istekli olacaksınız. Seçenekler açısından kafanız bir hayli karışık olabilir. İki farklı seçenek arasında kaldığınızda gereğinden fazla düşünerek kafanızın daha fazla karışmasına neden olabilirsiniz.

Balık Burcu 22 Mart Burç Yorumları

Bilinçaltınızda bulunan bazı şeylerin sizi gün içerisinde gereğinden fazla rahatsız etme durumu var. Gündelik işleriniz söz konusu oluğunda daha ciddi bakış açısına sahip olacaksınız. Alınganlığınız üstünüzde üstünüzde olacak. İletişim söz konusu olduğunda biraz daha temkinli olabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz ortamı daha huzurlu hale getirme şansınız olacak. Etrafınızda olup biten şeyleri daha yakından takip etmeye çalışın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.