Kadınlar Duysun

22 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

21.05.2019
18.441
22 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Beklenmedik bir yerden bir haber alabilir ve geçmişte düşündüğünüz bazı planları hayata geçirebilirsiniz. Kardeşiniz veya yakın bir arkadaşınız ile aranızda problem çıkabilir. Kimin haklı olduğu derdine düşmeden önce sakin kalmak da fayda var. Çevrenizden bir kişinin yardımına ihtiyacınız olabilir.

Boğa Burcu 22 Mayıs

Aile içerisinden birisi size gönül koyacak. Bunu sebebini öğrenmek için küsmek yerine sorunun ne olduğunu sorun. Beklenmedik bir yerden gelecek olan bir miktar para olabilir. Bu parayı eğitiminiz için veya kendinize katkı sağlayacak bir durum için kullanabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorum

İş yerinde güzel bir gelişme olabilir. Son zamanlarda hakkınız yenmiş gibi olsa da birileri bu haksızlığın farkına varacak. Yaratıcılığınızın ve çalışkanlığınızın yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Bu yüzden farklı projelerde yer alabilir ve maddi açıdan rahat bir döneme girebilirsiniz.

Yengeç Burcu Bugün

Etrafınızda size hiç durmadan yalan söyleyen birisi var. Bu kişi her nedense sizin hayatınızı çok fazla kıskanıyor. Fazla uzun sürmeden bu olayı netliğe kavuşturacaksınız. Devletten beklenen bir haber olabilir. Geçmişte tamamlanmamış bazı işler var bunlar yavaş yavaş tamamlanacaktır.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Gidecek olduğunuz yeni bir yer var. Bu gezi size farklı düşüncelerin kapılarını açacak. Kısa bir zaman içerisinde uzak bir yerden misafiriniz gelebilir. Maddi açıdan rahatlayacağınız bir zaman dilimine giriyorsunuz. İstediğiniz eşyaları alabilecek ve kendiniz için küçük de olsa yatırım yapabileceksiniz.

Başak Burcu Günlük Yorum

Bu sıralar duygusal anlamda boşluk yaşayabilir ve karamsar düşüncelere girebilirsiniz. Bu sorunları kendinize yakın gördüğünüz birisi ile konuşmanızda fayda var. İş hayatınız yoğun bir tempoya giriyor. Size verilen görevlerin üstesinden gelmeniz şu sıralar biraz zor olsa da başaracaksınız.

Terazi Burcu Bugün

Son zamanlarda yaşadığınız bir kaç olay yüzünden hayata pozitif bir şekilde yaklaşamıyorsunuz. Kendinize olan güveninizin yerine gelmesi için yeni bir etkinlik veya proje de yer almak iyi gelebilir. Önünüze çok kısa bir zaman da muhteşem bir fırsat çıkacak. Bunu en iyi şekilde değerlendirmek tamamen sizin ellerinizde.

Akrep Burcu Günlük

Yakın çevrenizden birisi ile yeni bir işe başlamak isteyebilirsiniz. Size sunulacak olan bu teklif sayesinde güzel paralar kazanabilir ve birikim yapma şansı elde edebilirsiniz. Ailenizden biri uzak bir yolculuğa çıkabilir. Bu aralar sağlığınıza dikkat etmeniz de fayda var. Manevi duygularınızı güçlendirmeniz gereken bir noktadasınız. Kendiniz ile biraz baş başa kalarak bunu gerçeleştire bilirsiniz.

Yay Burcu Bugün

Aile içerisinde çıkacak olan bir tartışmanın tam ortasında kalabilirsiniz. Geçmişte sizi ilgilendirmeyen konularla uğraştığınız için şimdi sıkıntı yaşama olasılığınız yüksek. Beklenmedik bir yerden elinize geçecek olan bir miktar para var. Bu para borçlarınızı ödemenize yetecek bir mevlada olacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

İstemediğiniz bir ortamda bulunabilir ve duymak istemediğiniz bir kaç şey duyabilirsiniz. Başkaları tarafından çok fazla dolduruşa gelen birisi var. Bu kişi size karşı kinlecek ve arkanı dan iş çevirmeye başlayacak. İş yerinizde yaptığınız işler takdir ediliyor. Kısa bir süre içerisinde terfi alabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorum

Beklenmedik bir şekilde gelen misafir olabilir. Geldiği yerden sizi çok mutlu edecek olan bir kaç şey anlatacak. Şanslı bir döneme giriyorsunuz. Alacak olduğunuz bir miktar para sayesinde kendinize yatırım olarak bir şey alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ki sorunlar zamanla ortadan kalkacak.

Balık Burcu Bugün

Sevgiliniz ile aranıza bir soğukluk girebilir. Ailenizden birisinden alacak olduğunuz haberden hemen sonra küçük bir aile ziyareti yapmak isteyebilirsiniz. Eğitiminiz devam ediyorsa güzel bir gelişme olacak. İş hayatınız devam ediyorsa yeni fikirlerle bulunduğunuz konumu yükseltebilirsiniz.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.