22 Mayıs Yay Burcunda Dolunay Burçları Nasıl Etkileyecek

203.805
22 Mayıs Yay Burcunda Dolunay Burçları Nasıl Etkileyecek

22 Mayıs 2016 Dolunay, Pazar gecesi saat 00:16 sıralarında, Yay burcunda ve 01° derecesinde gerçekleşiyor. Dolunay, bitişleri ve sonuçlanmayı temsil eder. İyi veya kötü bir durumun netleşmesi sürecini hızlandırır. İkili ilişkilerde gerilimlerin yaşanabileceği, farkındalığın ve sorgulamaların arttığı dönemdir.

Dolunay takvimi, takip etmemiz gereken önemli bir takvimdir. Mayıs ayındaki dolunay; hedefleri gerçekleştirmek, gerekli riskleri alabilmek ve şartları zorlamak adına oldukça elverişli. Yay burcu sürekli ilerlemeyi ve sınırları aşmayı temsil eder. Bundan dolayı, fazlasıyla esnek, insancıl, bilgi aşığı yapısı gereksiz riskler almanıza sebep olabilir. Bu konuda dikkatli olmalısınız. Dolunay sağlığı nasıl etkiler? sorusuna cevap ise; omuriliğinizi destekleyecek hareketler yapmanızı, boğaz ve baş bölgenizi sakınmanızı, midenizi koruyacak şekilde beslenmenizi ve uyku düzeninize dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Mayıs 2016 Dolunay zamanında kendinizi daha cüretkar, hedefe ilerler şekilde ve riskler içinde bulabilirsiniz. Bununla birlikte yaklaşımların huzur kaçıran taraflarına karşı hazırlıklı olmalısınız. Size meydan okuyanlar mutlaka olacaktır. Dolunay dönemi yaklaşık 5 gün sürer ve süre sonunda yavaş yavaş etkisini kaybeder.

DOLUNAY ZAMANINDA NE YAPILMALI? DOLUNAYDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER!

22 Mayıs 2016 Dolunayda gizli ve açık düşmanlıklar ortaya çıkabilir, sorunlu ilişkilerde ayrılıklar yaşanabilir, aile içi meseleler tartışılarak çözüme ulaşabilir ve kariyerde köklü değişiklikler meydana gelebilir. En önemlisi ne istediğinize karar verin ve hedeflerinizi iyi belirleyin. Karar verirken ve hamlede bulunmadan önce; kariyerinizi, ailenizi, statünüzü, sağlığınızı ve şartları güzel hesaplayın. Kariyer konusunda yarım kalan işlerinizin üstüne gitmek, sizi bu dönemde sonuca ulaştırabilir. İyi şans içeren 22 Mayıs Dolunayı, size yüksek maddi kazançlar sağlamada yeni kapılar açabilir. Ortaklıklarda egonuzu ön plana çıkarmayın, durumları geriden ama kontrollü şekilde takip edin. Dolunay sağlık konusunda birçok problemi de beraberinde getirebilmektedir. Özellikle boğaz, boyun bölgeleri hassaslaşır. Boğulma şeklinde travmatik sonlar yaşanabilir. Mideye ve strese iyi gelecek şekilde beslenmeye özen göstermelisiniz. Aşk hayatı ve evlilikler açısından da risk içeren dolunay zamanlarında, kontrol edemeyeceğiniz öfke nöbetleri yaşayabilirsiniz. Bunu aklınızda bulundurarak daha sakin yaklaşımlar sergileyin. Maddi konuda, harcamalarınızda hesabınızı iyi yapın. Ödemelerinize, kredilerinize öncelik tanıyın. Yanlış yönlendirilmelere, kandırılmalara ve yalanlara karşı tedbirinizi alın. Kaza yapma riski oldukça yüksek olan bu dönem, trafikte ister yaya ister araç üzerinde olun farketmez çok dikkat edin. Sosyal çevreyle, akrabalarla ve kardeşlerle olan ilişkilerinizi iyileştime yoluna gidin.

22 MAYIS 2016 DOLUNAY ve BURÇLARA ETKİSİ

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Esra dedi ki:

    25mart doğumluyum.. Ne kadar etkilenebirim dolunaydan acaba??sağlık konusunda olan rahatsızlıklarım doğru boynum,başım ve midem hakikatten hassas bu ara.birde erken doğum yaptım sanırım bunu etkisi ile alakalı olabilir bu aksilikler:(((