22 Ocak Hangi Burç

22 Ocak Hangi Burç

22 Ocak Hangi Burç ? 22 Ocakta doğanlar kova burcudur. Kova 20 Ocak – 18 Şubat arası doğan herkesi kapsar. 22 Ocakta doğan kova insanının içinde kaynayıp duran, arada patlayan bir volkan vardır. Tabi bu volkan patladığında korku ve dehşetten ziyade mutluluk ve neşe saçar. Onun pozitif enerjisi çevresine güzelliklerle örülü bir hayat verir. Pek çok kişi mutlu olmaktansa çaresizlikler içerisinde debelenmekten kendini kurtaramaz. Çünkü çaresizliklerden sıyrılmak ciddi bir çaba gerektirir ancak ne yazık ki insanlar sıkıntıların bir anda yağan yağmur gibi üzerlerinden akıp gitmesini bekler. Bunu beklerken de mutsuzluklarına yenilerini eklerler. O en çaresiz anlarda bile içindeki umudun yitip gitmesine izin vermez. Hayata sıkı sıkıya bağlıdır. Hareket ve yenilik onun ruhuna iyi gelir. Sosyal hayatında da iş hayatında da monotonluğun sıkıcılığı onu yaptığı her şeyden soğutacaktır. Oldukça şakacı biridir; gülmek ve çevresindekileri doyasıya güldürmek onun nevi şahsına münhasır yeteneklerindendir.

22 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

22 Ocakta doğan kadınlar kova burcudur… 22 Ocakta doğan kova kadını spiritüel enerjisiyle insanların yoğun ilgisine mazhar olur. Ancak bu onun için öyle aman aman bir şey değildir çünkü en başta samimiyetiyle insanların gerçek sevgisini hissetmek onun için her şeyden daha değerlidir. Yalana tahammül edemez ama en çok da gerçekten yalanını yutturduğunu zannedene kızar.

22 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

22 Ocakta doğan erkekler kova burcudur… 22 Ocakta doğan kova erkeği hatalarından ders almayı çok küçük yaşlarda öğrenmiştir. Aynı hatayı defalarca yaptığını göremezsiniz. Ancak bazen aşık olduğunda hataya daha meyillidir, bunu da çok geçmeden bir şekilde fark edecek ve kendini düzeltmenin yollarına gidecektir. Biten ilişkilerin arkasından kendini çok fazla dağıtan biri değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.