Kadınlar Duysun

22 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

18.02.2021
10.724

22 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, Yengeç burcunda ilerliyor. Geçmişte yapmış olduğunuz hatalardan ders aldınız ve artık kendinize yüklenmekten vazgeçmelisiniz. Zaman zaman sizi bunaltan konuları sevdiklerinizle paylaşmak isteyebilirsiniz.

22 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 22 Şubat Günlük Burç Yorumları

Yakın dostlarınızla birlikte bir araya gelecek ve bir takım sürümce de olan işlerinizi gözden geçirecek ve bazı sonuçlara daha fazla yaklaşacaksınız. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün. Ani fikirlerin size kazandıracağı prestiji iyi düşünmeli ve hızlı kararlar almalısınız.Bugün, düşündüğünüz her konuda gerekli atılımları yapabilirsiniz.

Boğa Burcu 22 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün sosyal çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Sadece mantığınıza güveniyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Sizinle aynı tarzda düşünen kişilerle yaptığınız görüşmelerden büyük keyif alacaksınız. Bugün, fikirlerinizi karşı tarafa istediğiniz gibi yansıtabileceksiniz.

İkizler Burcu 22 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Duygusal coşkularınızda yaşadığınız ikilem yüzünden çevrenizi, özellikle partnerinizi şaşırtabilirsiniz. Duygularınızı ifade ederken titiz davranıyor ve karşınızdaki kişi tarafından yanlış algılanıyorsunuz. İnsanları artık olduğu gibi kabul etmenin zamanı çoktan geldi biliyorsunuz. Bugün öfkelerinizden arınmalısınız.

Yengeç Burcu 22 Şubat Günlük Burç Yorumları

Ay burcunuzda ilerliyor. Kişisel enerjinizin oldukça yoğun olması sizi huzursuz ve takıntılı yapabilir. Aklınıza gelen her şeyi paylaşma ve yaşama geçirme konusunda acele etmemelisiniz. İsteklerinizde ısrarcı davranmak, istenmeyen riskleri de beraberinde getirebilir. Sağlığınızla ilgili iştahınız çok açık olmasına rağmen, dengesiz bir şekilde besleniyorsunuz.

Aslan Burcu 22 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Başarınızı sezgilerinize borçlusunuz. Çevrenizle olumlu paslaşma içinde, sonuçlara güvenle ilerliyorsunuz. Bugün çevrenizle paylaşacak öyle çok şeyiniz var ki. Dostlarınız her an sizi yanlarında görmek istiyorlar. Sağlığınız konunda, kendinizi keyifsiz hissettiğiniz anda, daha fazla hareket ederek, bünyenizi zorluyorsunuz.

Başak Burcu 22 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Enerjiniz çok güçlü ve olumlu kullanmanın yollarını araştırmalısınız. Hissettiklerinizle amaçlarınızın aynı yönde olması, uğraş vermeniz gerektiren konuların kolaylaşmasını sağlıyor. Maddi konularda önemli konuların araştırması içindesiniz ve yeni başlangıçlardan korkmuyorsunuz. Bugün, güçlü yönleriniz bir kez daha ortaya koyacaksınız

Terazi Burcu 22 Şubat Günlük Burç Yorumları

Maddi konularda yoğun mücadele söz konusu. Sevmediğiniz konular olmasına rağmen olaylar sizi bu noktaya çekiyor. Güveneceğiniz kişileri iyi seçin. Güçlü duygusal motivasyonlar hissediyorsunuz. Yaşayacağınız olaylara kendinizi kaptırıp içsel dalgalanmalardan kendinizi korumalısınız.

Akrep Burcu 22 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

İş yaşantınızı askıya alacak ve duygusal konularınıza ağırlık vereceksiniz.Bugün, partnerinizin güçlü özelliklerinden etkilenebilirsiniz. Güneş sosyal ilişkilerinize yeni bir boyut kazandıracak. Risklere girme konusunda, dostlarınız sizi farklı koşullara sürükleyebilir. Bugün, enerjinizi dengeli kullanmalısınız.

Yay Burcu 22 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları

İşinizle ilgili değişime ihtiyaç duyuyorsunuz. Her şeyi mantık süzgecinden geçirdiğiniz için, hata yapma olasılığınız son derece zayıf… Sadece, hızlı hareket ederken, önemli olan detayları gözden kaçırabilirsiniz. ikna kabiliyetiniz sayesinde bir çok engeli kolay bir şekilde aşacaksınız.

Oğlak Burcu 22 Şubat Günlük Burç Yorumları

Bugün Ay’ın konumu, duygusal anlamda derin düşünceler içinde olmanıza neden olabilir. Derin duyguların insanı olmanız sizi her zaman farklı kılıyor. Fakat, bu kadar ayrıntıya düşkün olmak sizde olumlu olmuyor. Nedensiz korkularınız var. Şansınız açılırken bazı pürüzleri görmezlikten gelemezsiniz.

Kova Burcu 22 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Düşüncelerinizde derin bir kavrayış hakim. Olayların iç yüzünün çok çabuk çözdüğünüz için karşı taraf için korkutucu olabiliyorsunuz. Uğraşı verdiğiniz konularla ilgili; hak ettiğiniz değerlere ulaşamadığınız zaman, çok üzülüyorsunuz. Bugün çabalarınızı yoğunlaştırabilirsiniz. Sezgilerinin size yardım edecek.

Balık Burcu 22 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Enerjinizin gücü karşısında birtakım hatalar yapabilirsiniz. İyi bir planlamayı ihtiyacınız var. Zihinsel dağınıklık yaşamazsanız, bugün birçok başarıyı bir arada sentezleyebileceksiniz. Kendinizi ifade etmenin en güzel yollarından birinin maddesel özgürlükten geçtiğini biliyor ve yaşamı farklı yönlerden irdelemek istiyorsunuz.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.