Kadınlar Duysun

22 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

19.07.2021
7.362

22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları; Ay, Oğlak burcunda ilerliyor ve Venüs gezegeni Başak burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlardan alacağınız sert tepkiler yüzünden kendinizi geri çekebilirsiniz. Aşk hayatınızda zorlanmalar yaşayabilir ve bu yüzden yorulmuş hissedebilirsiniz.

22 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 22 Temmuz Günlük Burç Yorumları

İş hayatınızdaki güvensizliğiniz sürüyor. Artık finans konusunda doğru kararlar almalısınız. Doğal yapınızı zorladığınız zaman kendinizi huzursuz ve mutsuz hissetmenizden tek sorumlu yine kendinizsiniz. Bugün, kişisel güvenliğinizi ön plana çıkaran düşünceler içindesiniz. Olayları değişik boyutlarda değerlendirmeniz yüzünden yanlış sapmalar yaşıyorsunuz.

Boğa Burcu 22 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Sosyal konularda kendinizi fazlasıyla kısıtlamış durumdasınız. Ancak sizin enerji kaynağınız onlar. İşinizdeki başarınızın bile anahtarı çoğu zaman sosyal hayatınızdaki iletişimlerinizde saklı. Bugün kendinize zaman ayırıp yeniden özlediğiniz alana dönmek için harekete geçmelisiniz. Aşk hayatınızda ise sular henüz durulmadı. Karar vermek için biraz daha sabır.

İkizler Burcu 22 Temmuz Günlük Burçlar

İş hayatınıza daha yoğun odaklanma göstermeniz gerekiyor. Bugün gösterdiğiniz çabalar yakın zamanda önünüze gelecek teklifleri belirleyecek. Dugusal olarak da daha hisli davranırsanız iletişim sorunu yaşamayacaksınız. Kendinizi fade etmekten çekinmeyin,üzüntünüzü de sevincinizi de saklamayın. Ekonomik konularda ise biraz sıkıntıya düşebilirsiniz.

Yengeç Burcu 22 Temmuz Burç Yorumları

İyimser kişiliğiniz ve pozitif düşüncelere sahip olmanız çevrenizde ki insanların dikkatini çekiyor. Birçok ortamda dikkatler genellikle üzerinizde. Kaygılanmayı artık bırakmalısınız. Özel hayatınız bu gün oldukça hareketli, güzel haberler alacağınız bir gündesiniz. Maddi konular da dikkatli olmanızda fayda var.

Aslan Burcu 22 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Bugün sağlığınızla ilgili ertelediğiniz konular canınızı sıkabilir. İşinizdeki stres sizin en büyük düşmanınız ve sağlığınızı olumsuz yönde etkiliyor. Bir süre işlerinizi yavaşlatmak ya da arkadaşlarınızdan yardım almak iyi gelebilir. Özel hayatınızda ki olumsuz gelişmeleri iş hayatınıza yansıtmaktan kaçınmalısınız…

Başak Burcu 22 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Bazı adımlarınız sizi sizden farklı anlamlandırılmasına sebep olabilir içinizden geldiği gibi davranmalısınız. Sabrınız ve yeteneğinizin birleşmesiyle işinizde olumlu sonuçlar almanız an meselesi bu durum sizi hayli sevindirecek. Tercihlerinize dikkat etmeli bu aralar yapacağınız tercihler sizin hayli canınızı sıkabilir.

Terazi Burcu 22 Temmuz Günlük Burçlar

İş hayatınız hareketli günler sizi bekliyor. Uzun zamandır gösterdiğiniz sabır meyvelerini veriyor. İşinizde alacağınız terfi çevrenizdeki bazı insanları sevindireceği gibi bazılarını da sizin hakkında kötü şeyler düşünmesine yol açabilir. Bu dönemde dikkatiniz sayesinde karşılaşacağınız olaylardan zarar alamdan kurtulabilirsiniz.

Akrep Burcu 22 Temmuz Burç Yorumları

Bugün yeteneklerinizi kullanmanız gereken olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde kadınlardan destek görebilirsiniz. Toparlamanız gereken işleriniz için uygun bir gündesiniz. Kabullenmeniz gereken durumlar olabilir. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sizi etkileyen konulardan biraz uzaklaşmanızda fayda var.

Yay Burcu 22 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Bugün keyif aldığınız ortamlarda bulunabilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yön kazandırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili işler sizi oyalayabilir. İlgilendiğiniz işlerde riskli durumlardan kaçınmalısınız. Gün içindeki değişiklikler sizi zorlayabilir.

Oğlak Burcu 22 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugünlerde sizdeki değişikliğin partneriniz de farkında ve bunun için sizden bir açıklama bekliyor. Hatta sizde sağlam bir açıklama borçlusunuz partnerinize aksi halde aşk hayatınız riske girebilir. Planlarınızın gerçekleşmesi için zamana ve maddi desteğe ihtiyacınız var. İşyerinizde bir arkadaşınızla yaşadığınız dayanışmayı yakında küçük bir ortaklığa dönüştürebilirsiniz. Yakınlarınıza karşı kırıcı olmamalı daha sakin davranmalısınız.

Kova Burcu 22 Temmuz Günlük Burçlar

Bugün sorumlu olduğunuz işlerde başkalarının katılımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Çalıştığınız konularla ilgili yazışmalarınıza önem vermelisiniz. Sözleşmeler gündeme gelebilir. Yakın çevrenizdeki olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. İşlerinizde büyüme kaydedebilirsiniz. İşlerinizdeki tamamlanmalar nedeniyle rahatlamış hissedebilirsiniz.

Balık Burcu 22 Temmuz Burç Yorumları

İş hayatınızdaki işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. İşlerinizi netleştirmek isteyebilirsiniz. Gün içinde sorumluluklardaki artış sizi biraz yorabilir. Sosyal ortamlarda bulunmak için organizasyonlara katılabilirsiniz. Duygusal olarak daha avare olabilirsiniz. Bazı olayları öngörmekte zorlanabilirsiniz. Hassas olduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.