Kadınlar Duysun

23 Kasım 2018 İkizler Burcunda Dolunay Etkileri

20.11.2018
42.187
23 Kasım 2018 İkizler Burcunda Dolunay Etkileri

23 Kasım 2018 Dolunayı saat 08:45 civarında İkizler Burcu’nun 00°’sinde gerçekleşiyor. Merkür Gerilemesi’nin de devam ettiği bu günlerde “neyim var?” sorusunu soruyoruz kendimize. Bizi kimsenin görmediğini, anlamadığını, umursamadığını düşüneceğimiz zamanlar oluşuyor. Zaman geçmiyor, işler ilerlemiyor gibi.

Kasım 2018 Dolunayı etkileri burçları özgürleşme isteği ile yanıp tutuştururken, aynı anda devam eden Merkür Gerilemesi buna izin vermiyor. Bu zamanı durup düşünmek için fırsat sayabiliriz. Bizi sabitleyen duygulardan kurtulabildiğimiz zaman değişkenlerimize daha rahat geçiş yapabiliriz. Artık kendi potansiyelimizi, kendi gücümüzü görme zamanı.

Dolunayın Burçlara etkisi tümüyle zihne yönelik. Şimdi zihninle başbaşasın. Onun sana sorular sorması ve seni ele geçirmesi olası görünüyor. Düşüncelerin mi seni şekillendirecek, yoksa düşüncelerinle sen mi hayata şekil vereceksin? Değişmeyenler üzerine hakimiyet kurma çabasında mısın? Hem her şeyin istediğin gibi olmasını istiyor, hem de olduğun yerde bekliyor musun? Çevrene ördüğün güvenlik duvarların çok yüksek olabilir mi? Sorular sorular.

İkizler Burcundaki Dolunay tüm burçları allak bullak edecek ama değiştirecek nitelikte. Dolunay sona erdiğinde hayatın bambaşka bir yöne doğru yol almaya başlayacak. İşte bu süreç içinde isteklerini kafanda şekillendirmelisin. Sonrasında olup bitene sen de şaşıracaksın. Sahne senin. Keyfini çıkar ve zihninin sana oyunlar oynamasına izin verme!

DOLUNAYIN BURÇLARA ETKİSİ

- Sponsor Bağlantılar -
loading...