23 Mart Kanlı Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek

94.737
23 Mart Kanlı Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek

23 Mart 2016 Ay tutulması bu hafta Çarşamba günü saat 14:00 te Terazi burcunda gerçekleşiyor. Ay tutulması oluşurken Dünya’nın gölgesinin Ay üzerine düşmesi sonucu Ay’ın kızıla bürünmesine kanlı ay tutulması deniyor. Tutulmaların burçlara etkisi, önemli süreçlerin başlangıçlarına ve bitişlerine işaret etmektedir. Özellikle duygusallığın en yüksek seviyede olacağı bu dönem, hayatımıza büyük değişimler getirebilir. Ay tutulması, Çin ve Rusya’dan net olarak izlenebilecek.

23 Mart Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

23 Mart Ay Tutulmasının etkileri az da olsa tüm burçların üzerinde olacak. Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçları tutulmadan en fazla etkilenecek olan burçlar.

Koç Burcu Ay Tutulması; Koç Burcu tutulmanın gergin etkilerini en fazla hissedecek burçlar arasında. Tutulmayla birlikte güvensizlik duygusu ön plan çıkan koçlar bu dönemde daha dikkatli olmalı. Boğa Burcu Ay Tutulması; Ay tutulması boğa burcunu sağlığı konusunda zorluyor. Dolaşım problemlerinin ortaya çıkabileceği bu dönemde özellikle kalp sağlığına dikkat edilmeli. İkizler Burcu Ay Tutulması; Ay tutulması İkizler Burcuna iyi etkiler sunuyor. Uzun süredir yaşanan sıkıntılar tutulmanın başlangıcıyla birlikte etkisini kaybediyor. İkizleri iyi değerlendirilmesi gereke bir süreç bekliyor. Yengeç Burcu Ay Tutulması; Yengeç Burcu tutulmayla birlikte ev, aile konumuna geçiş yapıyor. Duygusallığın etkilerini derinden hisseden yengeçler, yaşantısında önemli değişikliklerin yaşanacağı bir sürecin başlangıcına adım atıyor. Aslan Burcu Ay Tutulması; Aslan burcu ay tutulmasının olumlu etkilerini taşıyor. Tutulmayla birlikte daha da güçlenecek olan aslanlar, özellikle kariyeri konusunda zirveye çıkıyor. Başak Burcu Ay Tutulması; Başak Burcu tutulmayla birlikte dengesini korumakta biraz zorlanabilir. Geçmişten gelen kararsızlığı bu dönemde artan başaklar, özel yaşamı konusunda büyük adımlar atmakta ikileme düşüyor. Terazi Burcu Ay Tutulması; Terazi Burcu ay tutulmasından en fazla etkilenen burç oluyor. Yakın çevresiyle problemler yaşayabilecek olan terazilerin, bu dönemde ortamdan uzaklaşmaları yararlarına olacaktır. Akrep Burcu Ay Tutulması; Akrep burcu ay tutulmasından olumlu şekilde etkileniyor. Oldukça kararlı olan olan akrepler, bu dönemde kendisini zorlayan ve sıkıntı yaratan ne varsa kurtulma girişiminde bulunuyor. Yay Burcu Ay Tutulması; Yay burcu ay tutulması etkilerini en az hisseden burç. Vurdumduymazlıkları bu dönemde de devam eden yaylar, bağımsızlıklarını daha fazla ön plana çıkarıyorlar. Oğlak Burcu Ay Tutulması; Oğlak burcu ay tutulmasının etkilerini fazlasıyla hissedecek. Kendine olan güvenini haddinden fazla ortaya çıkaracak olan oğlak burçları, bu süreçte engel tanımıyor. Kova Burcu Ay Tutulması; Kova burcu ay tutulmasıyla birlikte şansının döndüğünü hissediyor. Her anlamda şanslı bir döneme adım atacak olan kovalar, ancak durumu iyi değerlendirebildiklerinde mutlu olacaklar. Balık Burcu Ay Tutulması; Tutulmayla birlikte balık burcunun sorumlulukları da artıyor. Parasal durumuna daha fazla dikkat etmesi gereken balıkların, bu dönemde yapacağı yatırımları bir süre ertelemesi yararına olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.