Kadınlar Duysun

23 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumları

21.05.2020
12.645

Ay, İkizler burcunda ilerliyor. Kendinizi net bir şekilde ifade etmek isteyeceksiniz. Özellikle haksızlığa uğradığınız konular varsa hakkınızı arayacaksınız.

23 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Bugünlerde parasal alandaki işlerde istikrarlı hareket etmek isteyebilirsiniz ve bu çok yerinde bir karar olacaktır. Borç ve alacaklarınızı gözden geçirip, bütçenizi düzenlemeniz çok yerinde olacaktır. Partnerinize karşı gerginsiniz ve bu gergin haliniz ilişkinizi zora sokabilir. Onula açık konuşmanız sorunları çözebilir.

Boğa Burcu 23 Mayıs

Bu hafta sonunu eve ve aileye ayırmak size de iyi gelecek. Özellikle gayrimenkullere dair işleri yoluna koymanız ailenizi bir hayli rahatlatacak. Yoğun iş temposunun arasında kendinize ayıramadığınız zamanı şimdi kullanabilirsiniz. Hatta kısa bir tatil sağlığınıza da iyi gelecektir.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir yaşam için cabalarınız sonuç veriyor. Son adımlar için yakın çevrenizden yardım talep edebilirsiniz. Maddi manevi destekleri sizi gruplar içinde, bağlı olduğunuz dernek veya takım çalışmalarında sağlam bir yer edinmenize de olanak sağlayabilir. Stresten uzak durun.

Yengeç Burcu Bugün

Bir süredir kendinizi güçlü ve dirayetli hissetmenize rağmen motivasyonunuzu aşağıya çeken ve bilinçaltındaki düşüncelerinizin ortaya çıkmasına zemin hazırlayan bir ruh halinde olabilirsiniz. İçinizdeki rekabet duygusunu körükleyen gelişmeler sonucunda kendinizi hedef ve amaçlarınıza adayabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Bugün içinde bulunduğunuz koşulları siz yönetemeyebilirsiniz. Ancak karşınızdakileri yönlendirme şansına sahipsiniz. Birlikte işin içinde güven, sadakat ve parasal kazançların olacağı girişimlerde bulunabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren bir konu veya eğlenceye dair bir uğraşa dair ortak hareket etmeniz mümkün görünüyor.

Başak Burcu 23 Mayıs

Artık zamanı geldi, hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bu girişiminiz için yakın çevrenizden, kardeş ve arkadaşlarınızdan maddi manevi destek alma şansınız olabilir. Ayrıca bugün düşüncelerinizde tutarlı, ifadelerinizde de etkileyici bir tavır sergileyebilirseniz hedeflerinize varmanız daha kolay olabilir.

Terazi Burcu Bugün

Bu hafta sonu, bir süredir başlattığınız girişimlerin hazırlıklarıyla uğraşabilir, finansal boyutuyla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Ayrıca partnerinizin kişisel sorunları nedeniyle bir hayli canı sıkkın, zaman ayırmanız ona iyi gelecektir. Parasal işler veya sağlığınızla alakalı gelişmeler günün önemli gelişmeleri olabilir.

Akrep Burcu Günlük

Bugün ailenizle ilgili beklenmedik durumlar yaşanabilir. Sağlamakta zorlandığınız maddi manevi huzur ve güvenlik isteğiniz bugün artabilir. Korkularınızla yüzleşmenize neden olacak gelişmelere de açıksınız. Kendince çıkış yolları bulabilmek için iç dünyanızaa çekilebilir; plan ve program yapabilirsin.

Yay Burcu Bugün

Bugün hayatınızdaki istikrarlı koşulları yaratmak sizin için ön planda olabilir. Bu yüzden girişimde bulunacağınız işlerin koşullarını sağlam zemine kurmak isteyebilirsiniz. Hem parasal hem de kişisel anlamda güvenilirliğinizi kanıtlayacağınız gelişmeler gündeme gelebilir. Kısa yürüyüşleri ihmal etmeyin.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

İşler yolunda gidiyor ve maddi anlamda keyfiniz yerinde. Bütçenizi düzenlemekle ilgili çeşitli aksiyonlar alacaksınız. Çok konuşkan bir insan olmasanız da bugün kendinizi ifade etmekten oldukça keyif duyacaksınız. Partnerinizin size bugün bir sürprizi var. Biliyorsanız da belli etmeyin çünkü çok büyük bir özenle hazırladı.

Kova Burcu 23 Mayıs 2020

İşinizdeki yeni gelişmeler nedeniyle çalışmalarınızın finansal yönü bugünün gündeminde yer alabilir. Karşılıklı ne gibi faydalar sağlayabileceğinizi irdeleyeceğiniz bir gün. Aileniz konusunda bazı kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza vakit ayırmalısınız. Mevsim geçişlerinde alerjinize dikkat.

Balık Burcu Bugün

Bugün sizin gününüz. Kurduğunuz ilişkiler, size hayatı fazlasıyla kolaylaştırdı. Önceleri size hayal gibi gelen fikirler artık neden gerçekleşmesin ki dedirtebilir. Aşk hayatınız bugün biraz bulanık. Kendinizle uğraşıp durmayın. En kötüsünü sizden başka kimse düşünmüyor.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.