23 Ocak Hangi Burç

23 Ocak Hangi Burç

23 Ocak Hangi Burç ? 23 Ocakta doğanlar kova burcudur. Kova 20 Ocak – 18 Şubat arası doğan herkesi kapsar. 23 Ocakta doğan kova insanı kendini sever, hani belki pek çok kişiden daha fazla sever. Kendini sevmek de beraberinde özgüven getirir. Ondaki özgüven zaman zaman arşa çıksa da zaten genellikle yüksektir. Ancak onun sahip olduğu özgüven burnu büyüklük gibi olumsuz bir yönde değildir, daha çok yapıcı ve pozitif bir kişiliğe sahiptir. Sorun yaratmaktan ziyade çözümün tarafında olmayı tercih eder. Olumsuz düşünceler ve duygular içerisinde kapana kısılmışlık hissi yaşamaktan itinayla uzak durur. Çünkü hayatın kendisi zaten başlı başına tehlikelerle, dramalarla ve hüzünle dolu bir şeyken bunu daha da ağır hale getirmenin bir anlamı yoktur onun için. Zaten bir kere geldiği şu hayatı doya doya yaşamak, tadını çıkarmak ister. Tabi bu arada hak edene sopasını da eksik etmez, zira gerektiği yerde söylemesi gerekenleri içine atmak konusunda pek başarılı değildir.

23 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

23 Ocakta doğan kadınlar kova burcudur… 23 Ocakta doğan kova kadınına doyum olmaz. Tatlı diline, güler yüzüne ve sevgi dolu karakterine öylece bakıp da geçemezsiniz. Mıknatıs gibi çekileceksiniz ve sonrasında bundan herhangi bir şikâyette bulunmak aklınızdan bile geçmeyecek. Narin ve zayıf biri değildir, aksine bedenen ve ruhen oldukça dayanıklı ve güçlüdür.

23 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

23 Ocakta doğan erkekler kova burcudur… 23 Ocakta doğan kova erkeğinden sıradan bir romantizm beklemeyin. O sizin beyaz atlı prensiniz olmak için değil; gerektiğinde eğlenceli, gerektiğinde omzunda ağlayacağınız ancak sizi her anlamda güçlü kılacak ve hayat yolunda yanınızdaki desteğiniz olmak için doğmuştur. Onun bakış açısından hayat müşterektir ve herkes her işi yapabilmelidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.