Kadınlar Duysun

23 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

19.02.2021
10.023

23 Şubat 2021 Salı Günlük Burç Yorumları; Ay, Yengeç burcunda ilerliyor. Mars ve Plüton üçgen açı oluşturacak. İş hayatınızı veya eğitim hayatınıza odaklanmak için muhteşem bir fırsat. Güvendiğiniz insanlarla vakit geçirmenin huzurunu yaşayacaksınız.

23 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 23 Şubat Günlük Burç Yorumları

İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Karşı tarafın istekleri, sizin tarzınızla çatışma halinde olabilir. Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz.

Boğa Burcu 23 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün çevrenize karşı oldukça kapalı ve ketum bir tavır içindesiniz. Bazı olayları tekrar tekrar irdeliyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin finans desteklerini isteyebilirsiniz. Onların size karşı tutumlarından farklı sonuçlar çıkarmadan önce olayların nedeni üzerinde durduğunuz zaman kısa sürede çözüme ulaşabileceksiniz.

İkizler Burcu 23 Şubat Salı Günlük Burç Yorumları

Size sunulan şartların eski tekrarlardan olduğunu gördüğünüz zaman çabuk yaşama küsüyorsunuz. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerin sizden tavizkar istekleri olabilir. Olumsuz düşünceleriniz yüzünden motivasyon kaybı yaşamak istemiyorsanız. Çok fazla etkilenmemeye çalışın.

Yengeç Burcu 23 Şubat Günlük Burç Yorumları

Değişim içinde olduğunuz için bazı olaylara kendinizi kapatabilirsiniz. İçsel kuruntularınız oldukça yüksek. Yaşam kalitenizi arttırma çabalarınız her zaman istediğiniz gibi olmuyor. Bugün hayal dünyanızın geniş olması nedeniyle, kazançlarınız konusunda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Mantığınızın sesini dinlemelisiniz.

Aslan Burcu 23 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Düşüncelerinizi saklamakla bir yerlere varamazsınız. Sezgisel yeteneğinizi yanınızda çalışan kişiler de kullanmalısınız. Bugün çalışma şartlarınızla ilgili aksiliklerden şikayet edecek ve birlikte çalıştığınız kişileri yargılayacaksınız. Siz zor koşulları sevdiğiniz için tüm güç olan olaylar, gelip sizi buluyor. Midenizle ilgili problemlere dikkat etmelisiniz.

Başak Burcu 23 Şubat Salı Günlük Burç Yorumları

Planlı bir şekilde davrandığınız zaman, olaylar kendiliğinden rayına oturuyor. Güçlü dostlarınızın destekleri ve sizin iş bitirici yanınız ortaya mükemmel bir sentez çıkarıyor. Karşılıklı çekişmelerden uzak kalmalısınız. Bugün, Ay’ın konumundan dolayı, bazı abartılı duygularınızın ön plana çıkmasından rahatsız olabilirsiniz.

Terazi Burcu 23 Şubat Günlük Burç Yorumları

Maddi konularda değişik doneleri araştırmaya açık bir gündesiniz. Zihinsel faaliyetlerinizin dağınık seyretmemesi için güvendiğiniz dostlarınızla çalışmanızda yarar var. Mesleki ilişkilerinizi başarılı bir şekilde ortaya koyarken, inatçı yapınızı bir kez daha vurgulayacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkileriniz güçleniyor.

Akrep Burcu 23 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Beklentilerinizde belli hedefleriniz mevcut ve sizin tarzınıza yakın olan kişilerin fikirlerini benimsemekten yanasınız. Karşınızdaki kişileri ikna etmek için gerekli enerjiye sahipsiniz. İsteklerinizi istediğiniz gibi belirleyebileceğiniz gün içinde yaşamınızı gereksiz ayrıntılardan kurtarmaya özen gösterin.

Yay Burcu 23 Şubat Salı Günlük Burç Yorumları

Bugün araştırmacı yönünüz ortaya çıkacak. Bir çok konu üzerinde detaylar önem kazanacak ve sorunlarınızı farklı bir şekilde çözmeyi deneyeceksiniz. Ay’ın bulunduğu konum, maddesel kaygılarınızın sizi rahatsız edeceği bir gün yaşamanıza neden olacak. Sorumluluklarınızın bilincinde olmanıza rağmen, bazı şeyleri aşamıyorsunuz.

Oğlak Burcu 23 Şubat Günlük Burç Yorumları

Kendinizi daha cazip ve ilgi çekici bir kişi olarak göreceksiniz. Duygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz. Hissettiğiniz gibi yaşamak istemeniz en doğal hakkınız ve bu konuda kendinize baskı yapmamalısınız.

Kova Burcu 23 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Çünkü, bağımsızlık duyguları içinde hareket ettiğiniz zamana, başarı yüzdeniz çok daha fazla artıyor. Öğle saatlerinden sonra, enerjinizin güçlendiğini daha iyi görecek ve yapmanız gereken başlangıçları başlatabileceksiniz. Sanatsal yönünüzü ortaya çıkarmalısınız.

Balık Burcu 23 Şubat Salı Günlük Burç Yorumları

Girişimci yönlerinizi ortaya koyabilecek çalışmalar içinde bulunmayı arzuluyorsunuz. Finans konularına vereceğiniz ağırlık sayesinde yeni aşamalar kaydedeceksiniz. Özlediğiniz çalışma alanlarına kavuşmak için yeterli nedenleriniz var ve kendinizi doğru ifade etmenin yollarını buluyorsunuz.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.