Kadınlar Duysun

23 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

20.07.2021
10.326

23 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları; Ay, Oğlak burcunda ilerliyor, sizden gizlenen olaylar açığa çıkabilir. Yapmaktan sıkıldığınız bir iş varsa bu işi bırakmak isteyebilirsiniz. Zorluklara karşı pes etmektense direnmeyi tercih edeceksiniz.

23 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 23 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Bugün sorumlu olduğunuz konularda sizi sıkıntıya sokacak koşullar oluşabilir. Finansal işlerinizde değişiklikler gündeme gelebilir. Borç alacak işleri ile uğraşabilirsiniz. Ortaklı konularda stresli koşullar ortaya çıkabilir. Endişe duyduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizde riskli işlerde karar almanız gerekebilir.

Boğa Burcu 23 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Gün içinde yaratıcılık gerektiren işlerle uğraşabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek sizin için önemli olabilir. İşlerinizin teknik kısımları hakkında eğitim alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerlemek için risk alabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Kardeşlerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Aşk hayatınız gündeme gelebilir.

İkizler Burcu 23 Temmuz Günlük Burçlar

Bugün geleceğiniz ilgili konularda sorumluluklarınız artabilir. İşlerinizi paylaştırmanız sizin için daha iyi olabilir. Yeniden gündeme gelen işlerde başkalarının katılımını sağlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda mücadele gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Gün içinde kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Duygularınızı paylaşmak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu 23 Temmuz Burç Yorumları

Bugünlerde partnerinizin istekleri karşısında adeta şaşkınlık içindesiniz sizin fazla işkolik olmanızdan yakınıyor bu durumu çözmenin tek yolu ona iş hayatınızın yoğunluğundan uygun bir dille anlatmanız. Maddi yatırımlarınızda dikkatli olmalısınız çevrenizde ki kişilerin söylediklerine kulak vermekte fayda var. Bu sıralar dikkatli davranmayı aklınızdan çıkarmamalısınız.

Aslan Burcu 23 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Bugün yeni konular öğrenmek için uygun bir gündesiniz. Uğraştığınız işler hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Yolculuklar planlamak isteyebilirsiniz. Kendi sınırlarınızı aşmak için hayatınıza yön vermek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha fazla ileriye götürmek için mücadele verebilirsiniz. Uluslararası konular gündeme gelebilir.

Başak Burcu 23 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Özel yaşamınızda ise ailenizle ilgili konularda adaletli olmalı ve taraf tutarak haklıyı haksızı birbirine karıştırmadan hareket etmelisiniz. Sevgilinizden duyacağınız sevgi dolu sözler ilişkinizi çok daha keyifli bir hale getirebilir. Günün Olumlaması: Geçmişimden bugüne kadar yaşadığım tüm olayları iyisiyle kötüsüyle kabulleniyor ve keşke’lerimi geçmişte bırakmayı seçiyorum.

Terazi Burcu 23 Temmuz Günlük Burçlar

Bugün geleceğiniz hakkında endişeli olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Ortaklı konularda yeni kararlar alabilirsiniz. İşlerinize daha duygusal bakabilirsiniz. Günün ikinci yarısında yeni başlayacağınız işler gündeme gelebilir. Yolculuk planları yapabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda sorumluluklarınız aratabilir.

Akrep Burcu 23 Temmuz Burç Yorumları

Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı kendinizi keyifsiz hissedebilirsiniz. Bazı işlerinizde aksamalar olabilir. İkili ilişkilerinizi istediğiniz gibi yönetemediğinizi hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için zaman harcayabilirsiniz. Yeni eğitimler gündeme gelebilir. Çalışma hayatınızdaki koşullar ağırlaşabilir.

Yay Burcu 23 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Sevgiliniz, sizi pek önemsemediğini düşünüyorsunuz, bu duruma sizi iten şey nedir bu konular üzerinde düşünmelisiniz. Belki haklısınız, belki de değilsiniz ancak şuan yapmanız gereken şey hızlı karar vermemek. Bir birikim yaptınız ancak bunu değerlendirmek için bazı fikirlere ihtiyacınız olabilir. Konu hakkında yakın çevrenize danışmanız gerekebilir.

Oğlak Burcu 23 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün gelişen olaylarda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Gün içinde huzursuz hissedeceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda fikirlerinizi ifade etmekten çekinebilirsiniz. İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Bazı olayları kabullenmeniz işleri kolaylaştırabilir. Sakin olmanızda fayda var.

Kova Burcu 23 Temmuz Günlük Burçlar

Aşk hayatınıza yönelik yeni gelişmeler sizi bekliyor. Bu aralar karşılaşacağınız kişi sizin uzun zamandır tazeliğini koruyan yaralanırızı kapatmya yardımcı olabilir. Bu dönemde Geleceğe yönelik alacağınız kararlar sizin üzerinizdeki etkisini uzun süre dam ettirecek.

Balık Burcu 23 Temmuz Burç Yorumları

Artık ektikleriniz biçmenin zamanı geldi. Özellikle de iş hayatınızda. Bu dönemde atacağınız adımlarda aceleci hareketler içerisinde bulunmamanız size istediğinizi elde etmenize yardımcı olacaktır. Partnerinizle aranızda yaşayacağınız ufak sorunları umursamamazlıktan gelmeyin, bir anda koca soruna dönüşebilir. Empati kurmak sorunu çözmede anahtarınız olacak.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.