Kadınlar Duysun

24 Ekim 2018 Boğa Burcunda Dolunay İle Yeniden Doğuş Zamanı

19.10.2018
89.347
24 Ekim 2018 Boğa Burcunda Dolunay İle Yeniden Doğuş Zamanı

24 Ekim Boğa Dolunayının Burçlara Etkisi dirilişi temsil ediyor. Bahanelerimizin farkına varıyoruz. Bizi engelleyen şeyin aslında kendimiz olduğunun ayrımını yapacağımız günlere giriyoruz. Adım atmaya cesaret edemediğimiz, kendimizde baskıladığımız alanların direnişi kırılıyor. Dolunay bize gerekli çıkışları yapmamız için katkı sağlıyor. İlişkiler açısından da dönüm noktası oluşturan bu dönem özel hayatımızı da olumlu yönde etkiliyor. Beklentisiz olduğumuz her konuda yükselişe geçeceğimiz bir süreç yaşayabiliriz. Şimdi yeniden doğma ve bahanelerden sıyrılma vakti.

BOĞA DOLUNAYI İLE YENİDEN DOĞUŞ

Boğa Dolunayı 24 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 19:45 civarında gerçekleşiyor. Ruhsal bir döngüye giriyoruz. Geleceğe ait olanlar konusunda eyleme geçme düşüncesi, isteklerimize ivme kazandırıyor. Hayatını düzene sokmak ve her şeye yeniden başlamak isteyenlerin dolunayı.

24 Ekim Boğa Dolunayı Etkilerinin Burçlara birden fazla mesajı var. İstediğimiz hayatı yaşamak için neye ihtiyacımız var? Bize yetmediğini düşündüğünüz şeyler neler? Tutunduğumuz alışkanlıklarımız ve insanlardan vazgeçememe sebeplerimiz. Kaygılarımız. Söylemek isteyip de söyleyemediklerimiz. Hepsinin cevaplarını bulabileceğimiz bir dolunay.

Kim olduğumuz değil, kim olmak istediğimiz önem kazanıyor. Peki alışkanlıklarımızı bırakabilecek miyiz? Yeniliğe ne kadar adapta olabiliriz? Tutunduklarımızı bırakmak ne kadar kolay? Yaşamda boşluğunu hissettiğimiz şeylerin yerini doldurmak kolay olacak mı? Bu soruların cevapları bizde gizli. Şimdi gelin birlikte Boğa Dolunayı’nın burçlara olan etkisini inceleyelim ve kendi hayatımıza dair ip uçları yakalayalım.

Dolunayın Burçlara Etkileri