Kadınlar Duysun

24 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

21.10.2021
6.472

24 Ekim 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları; Ay İkizler burcunda ilerliyor. Aile içerisinde yaşanan sorunlar yüzünden aşırı tartışmalar ortaya çıkabilir. Kendinizi bu durumun ortasında bulmak istemiyorsanız, olabildiğince problemlerle ilgilenmemeli bir adım geride durmaya özen göstermelisiniz.

24 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 24 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, kendinizi gergin ortamların içerisinde bulabilirsiniz. Biraz daha sakin kalmalı ve stresinizi en aza indirgemeye çalışmalısınız. Mümkün olduğunca verecek olduğunuz kararlara kimseye karıştırmamaya çalışmalısınız. Aksi halde yanlış kararlar alabilirsiniz. Dolunay sizi bu hafta ekstra yorabilir bu yüzden kendi başınıza zaman geçirmek daha doğru olacaktır. İş yerinizde sizi zorlayan durumlar varsa bunları düzeltmek için yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Finanssal açıdan yapacak olduğunuz atılımlara karşı biraz daha sakin olmaya çalışmalısınız.

Boğa Burcu 24 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, içe dönük olmak içinizdeki öfkeyi dindirmeye yetecektir. Sağlık sorunlarınızı göz ardı etmemeli, üstüne düşmeye çalışamalısınız. Özellikle baş bölgeniz ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Ailenizle birlikte yeni bir etkinlik planlayabilir ve bunlar ile ilgili yeni gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz konular varsa eğer hakkınızı yedirmemek isteyebilirsiniz. Maddi durumunuzda karşınıza çıkan olumsuzluklar yüzünden öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizin sorunlarına yeni çözümler bulmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu 24 Ekim Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Duygusal anlamda sizi bunaltan durumlarla yüzleşebilirsiniz. İçinizde yaşadığınız sorunları açık etmek isteyecek ve yakın gördüğünüz bir kişiyle konuşmak isteyeceksiniz. Kendinize yeni bir yol çizmeli, bu yolun dışına çıkmamaya çalışmalısınız. Sosyal hayatınızı aktifleştirebilir ve yeni arkadaşlıklar edinmek isteyebilirsiniz. Daha öncesinden atmış olduğunuz adımlar hakkında öz eleştiri yapabilirsiniz. Kendinizde değiştirmek istediğiniz durumlar varsa bunların üzerine durmak da sizi ruhsal açıdan rahatlatacaktır.

Yengeç Burcu 24 Ekim Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, iş hayatınızda problemler yaşayabilirsiniz. Patronlarınız varsa aranızda nedensiz gerginlikler ortaya çıkabilir. Yetiştirmeniz gereken projeler sizi gün içerisinde zorlayabilir ve çevrenizden yardım almak isteyebilirsiniz. Maddi anlamda size zorluk yaşatan bir kişiyle yolunuzu ayırmak isteyebilirsiniz. Ortaklaşa yapılan işlerde problemler ortaya çıkabilir. Kariyeriniz ile ilgili alacak olduğunuz kararların boyutu finansal durumunuzu da etkileyebilir, bu yüzden kararsız kalabilirsiniz. Başkalarının hayatlarıyla ilgili kararlar almamalı kişisel tercihlere saygı duymalısınız.

Aslan Burcu 24 Ekim Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, ikili ilişkilerdeki iletişiminize dikkat etmelisiniz, aksi taktirde kardeşlerle veya yakın arkadaşlarla aranızda problemler ortaya çıkabilir. Bu hafta risk alacak işlerde bulunmamalı daha çok emin adımlarla ilerlemeye çalışmalısınız. İkili ilişkilerde güven problemi yaşayabilirsiniz. Çevrenizden aldığınız eleştiriler sizi olumsuz şekilde etkileyebilir ve yeni projelere adım atmaktan çekinebilirsiniz. Manevi anlamda daha duyarlı olacak ve çevrenizde yardıma ihtiyacı olan insanlara destek olmaya çalışacaksınız. Maddi anlamda ki kaygılarımızın boşuna olduğunu anlayacaksınız.

Başak Burcu 24 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, resmi konularda problemler yaşayabilir, bu yüzden hukuksal anlamda gerginlikler ortaya çıkabilir. Aile içerisinde uzun zamandan beri konuşulması gereken bir durum var ise bunu konuşup bitirmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle aranızı daha iyi tutmaya çalışacak ve farklı etkinlikler içerisinde bulunmaya gayret edeceksiniz. Duygusal olarak sizi rahatsız eden bir konuyu kendi içinizde halletmeye çalışabilirsiniz. Paranızı değerlendirmek için yeni yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Borçlarınızı yapılandırmalı ve çevrenize borç vermemeye çalışmalısınız

Terazi Burcu 24 Ekim Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, dolunay yüzünden ilişkiler anlamında tam anlamıyla bir sınanma yaşayabilirsiniz. Partnerinizi anlamayacak ve onunda sizi anlamadığını düşüneceksiniz. İlişkinizde güven problemleri ortaya çıkabilir ve partnerinizin sınırlarınızı aşacak olan davranışlarda bulunabilir. Yolunda gitmeyen bir ilişki varsa ilişkiye ara vermek isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu hafta içerisinde ilişki anlayışınız değişebilir ve yeni bir ilişkiye başlamak istemeyebilirsiniz. Maddi açıdan şanslı olacaksınız, alacak olduğunuz para sayesinde borçlarınızı kapatabileceksiniz.

Akrep Burcu 24 Ekim Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, işlerinizdeki çalışma düzeninizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Kendinize yeni prensip belirleyecek ve bunun doğrultusunda adımlar atmaktan çekinmeyeceksiniz. Sağlığınız ile ilgili yapmanız gereken kontroller varsa bunları ihmal etmemelisiniz. Aşk hayatınızda anlam veremediğiniz sorunlarla karşılaşabilir ve bu yüzden partnerinizle aranıza soğukluk girebilir. İçsel olarak düşüncelerinizde derinleşmeler yaşayabilir, geçmişten gelen bir konuyu çözmek isteyebilirsiniz. Mantığınızı devreye sokacak işlere adım atmaya çalışacaksınız.

Yay Burcu 24 Ekim Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, çocuklarınız ile ilgili olumlu haberler ve gelişmeler alabilirsiniz. Yeni eğitimlere katılmak isteyebilir ve buralarda kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili derin düşünceler içerisine dalacak, kendinize farklı bir yol çizmek isteyeceksiniz. Keskin kararlar almamalı, ikili ilişkilerde daha ılımlı olmaya çalışmalısınız. Aile içerisinde yanlış bir yola gittiğini düşündüğünüz kişiyle konuşmak isteyebilir, ikna etme çabaları içerisine girebilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişiminiz biraz problemli geçebilir. Karşınızdaki insanların yaşadığı olumsuz olayları düşünerek hareket etmek en iyisi olacaktır.

Oğlak Burcu 24 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, aile içi ilişkileriniz ön plana çıkacak. problemlere neden olan konuları konuşmak isteyeceksiniz. İletişim sıkıntısı yaşadığınız konuları her ne kadar açık bir şekilde konuşmak isteseniz de karşı tarafın sizinle aynı düşüncede olmadığını algılayabilirsiniz. Duygusal anlamda yıprandığınızı hissedebilir ve bu yüzden kendinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Kendi içinizde aşmanız gereken durumları fark edecek ve ona göre hareket edeceksiniz. Aşk hayatınızda hayal kırıklığına uğrayabilir ve olumsuz düşünceler içerisine girebilirsiniz.

Kova Burcu 24 Ekim Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, iletişim konularında kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Özellikle yeni bir işe adım atmak istiyorsanız yapacak olduğunuz görüşmeleri en iyi ve verimli bir şekilde geçirmeye hedefleyeceksiniz. Tanışacak olduğunuz kişiler var ise artık kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Anlatmamız gereken olaylara dikkat etmeli herkesle her şeyi paylaşmamalısınız. Savurgan bir gün yaşayabilir bu yüzden paranızı gerekli gereksiz her şeye harcayabilirsiniz. Banka, kredi ve vergi gibi borçlarınızı yapılandırmayı unutmamalısınız.

Balık Burcu 24 Ekim Burç Yorumları

Balık burcu bugün, maddi durumunuzu düşünecek, daha fazla para kazanmanın yollarını arayacaksınız. Kendi işinize odaklanabilir ve yeni iş alanları ortaya çıkarabilirsiniz. İşiniz yok ise ortaklaşa bir iş kurmayı planlayabilirsiniz. Gün içerisinde dengenizi bozan birkaç olayla karşılaşabilirsiniz. Hayatınız ile ilgili kararlar alırken kendinizi için mecbur hissettiğiniz durumlardan uzaklaşmaya çalışmak sizin için en iyisi olacaktır. Sağlığınızda yaşayacak olduğunuz problemleri küçümsememeli önlemlerinizi almaya dikkat etmelisiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.