24 Kasım Hangi Burç

1.136

Çok yönlü düşünür, kendini ifade etmekte zorlanmazsın. Karizmatik, doğal, seyahati seven çevik bir yapın vardır. En zayıf noktan ise beceriksizliğe tahammülsüzlüğün ve çabuk sinirlenmendir.

24 Kasım Hangi Burç

24 Kasım Hangi Burç ? 24 Kasımda doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 24 Kasımda doğan yay insanını sinirlendirmek için çok derin bir çabaya girmenize gerek yoktur, genellikle kızmaya yer arayan biri olduğunu kendisi de sıklıkla kabul eder zaten. Özellikle çevresindekilerin beceriksizce, özensizce bir şeyler yaptıklarını gördüğünde gerçekten sinirlenmek için iyi bir sebebi olduğunu düşünür. Fakat ne yaparsa yapsın şeytan tüyü tadında bir karizması da vardır ki aslında insanların kendisinden hoşlanması için ekstra bir şey yapmasına gerek kalmaz. Her şeyin ötesinde aslında tüm bu karizmasının sebebi doğallığıdır. Girdiği yeni ve farklı ortamlarda ya da tanıştığı yeni kişilerin karşısında kendisini olduğundan daha farklı biri gibi gösteremez. Ayrıca hareketli hayatı da seven biridir; gezmek tozmak ve yürümekten hoşlanır. Sadece kendi fikirlerinin doğru olduğunda diretmez, başkalarının fikirlerine de önem verir ve bu sayede çok yönlü düşünüş yapısını korur. İnsanlarla konuşurken anlaşılamama sorunu pek yaşamaz.

24 Kasımda Doğan Kadınlar Hangi Burç

24 Kasımda doğan kadınlar yay burcudur… 24 Kasımda doğan yay kadını okumaya bağımlı bir kitap kurdudur. Genellikle en gerçek üstü hayaller de en parlak fikirler de ondan çıkar. Hayal gücünün neredeyse sınırsız oluşundan mütevellit epey de eğlenceli biridir. Kafa dengi insanlarla bir araya geldiğinde derin felsefi konuşmaların da gırgır şamatanın da merkezine yerleşir birden bire.

24 Kasımda Doğan Erkekler Hangi Burç

24 Kasımda doğan erkekler yay burcudur…. 24 Kasımda doğan yay erkeği için hayattaki en önemli şeylerden biri dürüstlüktür. Karşısındakinin bir yalanını ya da olayları çarpıtmasını yakaladığında artık o kişinin her sözüne, hal ve hareketine derin bir kuşkuyla bakmaya başlar. Dürüstlüğü kimi zaman patavatsızlık derecesine kadar gelebilir ancak insanların doğruları patavatsızlık olarak algılamasını hiç anlayamadığından bunu devam ettirmekte bir beis görmez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.