Kadınlar Duysun

24 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumları

22.05.2020
11.938

Ay, İkizler burcunda ilerliyor. Ailenizle birlikte bol bol vakit geçirmek imkanı bulabilirsiniz.

24 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Bu hafta sonu ikilemler arasında yolculuk yapacaksınız adeta. İnandıklarınız, gerçekler ve olmasını istedikleriniz arasında kalacaksınız. Sabah kendinize zaman ayırın ve kısa yürüyüşler yapın. Bir karar almadan önce uzun uzun düşünmenizde fayda var. Uykusuzluk artık sorun olmaya başladı, dikkat.

Boğa Burcu 24 Mayıs

Bir süredir ilgilendiğiniz gayrimenkullerle ilgili artık sonuç almaya başladınız. Bugün alacağınız bir haberle tüm aile için harika bir gelecek oluşturabilirsiniz. Akşam saatlerinde katılacağınız bir toplantı sizin için önemli kapıları açacak bir tanışmaya neden olabilir. Daveti reddetmemeniz sizin için iyi olacaktır.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Bugün enerjiniz çok yüksek. Arkadaşlarınızla gideceğiniz yemekte sizi yeni sürprizler bekliyor. Herkes enerjinize hayran kalırken sizin hayranlığınız da karşılık bulacak. Bugün sizin gününüz duvarlarınızı yıkın ve yeni bir hayatın kapılarını aralayın. Ödemelerde dikkatsizliğiniz sorun olabilir, dikkat.

Yengeç Burcu Bugün

Hafta sonu güzel başladı ancak alacağınız bir haber sizi üzebilir. İçinde bulunduğunuz koşullar sizi olumsuz etkileyebilir. O nedenle bugünü sevdiklerinizin, ailenizin yanında geçirin. Partneriniz sizin için kaygılanıyor onunla duygularınızı paylaşın. İkinize de iyi gelecektir.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Bugünlerde işinizdeki başarınız sizi mutlu kılıyor. Enerjiniz çok yüksek ve mutluluğunuzu paylaşmayı seviyorsunuz. Ancak kötü niyetli bakışlardan uzak durun. Bugün aileniz ile ilgili beklenmedik bir gelişme olabilir. Hem parasal hem de kişisel anlamda yeni gelişmeler gündeme gelebilir.

Başak Burcu 24 Mayıs

Günlerdir süren kararsızlığınıza bir son verin. Bugün artık karar günü. Alacağınız kararla, bugün bundan sonraki hayatınızın ilk günü olabilir. İşler yolunda gidiyor ve maddi anlamda keyfiniz yerinde. Bütçenizi düzenlemekle ilgili çeşitli aksiyonlar alacaksınız. Stresten uzak durun.

Terazi Burcu Bugün

Haftanın yorgunluğunu sevdiklerinizle atabilirsiniz. Bir süredir ihmal ettiğiniz aileniz için bu çok anlamlı olacaktır. Ayrıca bugün önemli bir yatırım için aile içinden öneriler gelebilir. Doğru kararlar size yepyeni kapılar açabilir. Sağlığınız için yürüyüşleri ihmal etmeyin.

Akrep Burcu Günlük

İç dünyanızdaki fırtına dışarı çıkmaya hazırlanıyor. Yüzleşmek iyidir elbette ama yine de sakin ve akılcı olun. İşinizdeki gelişmelerin sizi olumsuz etkilediğini düşünüyorsunuz ancak sizin için önemli gelişmeler var, biraz sabır. Maddi konularda sıkıntılar yakın zamanda çözüme kavuşuyor.

Yay Burcu Bugün

Bugün beklenmedik bir misafir kapınızı çalabilir. Tüm planlarınız alt üst olsa da size bambaşka pencereler açabilir. Birlikte işin içinde güven, sadakat ve parasal kazançların olacağı girişimlerde bulunabilirsiniz. Partnerinizi dinleyin sizin için önemli düşünceleri var. Bu sıralar kulak ağrısı canınızı sıkabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bu hafta sonu içinizdeki rekabet duygusunu körükleyen gelişmeler sonucunda kendinizi hedef ve amaçlarınıza adayabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren bir konu veya eğlenceye dair bir uğraşa dair ortak hareket etmeniz mümkün görünüyor. Akşam saatlerinde sanatsal faaliyetlere katılabilirsiniz.

Kova Burcu 24 Mayıs 2020

Son günlerde işler yolunda gitse de sizi için asıl sorunlar hala önemini koruyor. Bu hafta sonunu partnerinizle geçirebilir ve birlikte tüm sorunlarınızı açıklığıyla konuşabilirsiniz. Empati güzel şeydir ancak çok ince düşünüyorsunuz. Uzun yürüyüşler ruhen de kilolarınız için de iyi gelecektir.

Balık Burcu Bugün

Bütün hafta boyunca yaşadığınız yoğun iş temposundan sonra iyi bir tatili hak ettiniz. Bu günü kendinize ayırın. Partnerinizle günü birlik turlara çıkabilirsiniz. Doğa sizin ruhunuzun ilacı, iyi gelecektir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir yaşam için yakın çevrenizden yardım talep edebilirsiniz.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.