24 Ocak Hangi Burç

24 Ocak Hangi Burç

24 Ocak Hangi Burç ? 24 Ocakta doğanlar kova burcudur. Kova 20 Ocak – 18 Şubat arası doğan herkesi kapsar. 24 Ocakta doğan kova insanı öyle kolaylıkla şekil verebileceğiniz bir hamurdan yapılmamıştır; çelik gibi bir iradesi vardır ve hayatını kendi koyduğu kurallara göre yaşar. Hayatının kontrolü kendi ellerindedir ve bunu elinden almaya çalışmak gülünç bir çabadan öteye gidemez. Çünkü onun içinde mücadeleci bir ruh vardır ve kendisini sınırlandırmaya çalışan herkese karşı savaşacaktır. Herkesin kendi aklının en doğrusu olduğuna inanır, insanların kendisine akıl vermeye çalışmasından hiç hoşlanmaz. Bundan hoşlanmadığını her zaman fiziksel ya da sözel olarak belli etmeyebilir ancak duydukları pek de umurunda olmayacaktır. Arkadaş çevresi geniştir, dostlarını seven ve onlara değer veren biri olarak onlardan da aynı karşılığı görür. Oldukça sevilen biridir. Dostları için gerektiğinde elini taşın altına koymaktan çekinmez, insanlar her konuda ona güvenebileceklerini bilirler.

24 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

24 Ocakta doğan kadınlar kova burcudur… 24 Ocakta doğan kova kadını çalışmak ve başkalarından bağımsız bir şekilde kendi parasını kazanmak ister. Evli bile olsa ekonomik özgürlüğünün olması onun için çok önemlidir. Partneriyle eşit bir şekilde ev işlerini yürütmek ister, tüm işlerin kendi üzerine yüklendiği bir ilişkinin onun nazarında ömrü pek yoktur.

24 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

24 Ocakta doğan erkekler kova burcudur… 24 Ocakta doğan kova erkeği birilerine bağlanmak ve sorumluluk almakla ilgili problemler yaşayan biri olarak görülebilir ancak bu sadece bir illüzyondur, zira partnerine gerçekten âşık olduğundan emin olmayabilir. Çünkü bazen karşı tarafın bazı hareketleri onu rahatsız edebilir ve ilişkilerini sorgulamasına neden olabilir. Ancak gerçekten âşık olduğunda tüm yelkenlerini suya indirecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.