Kadınlar Duysun

24 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

21.07.2021
7.557

24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, Kova burcunda ilerliyor ve Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Parayla ilgili konularda risk almamaya çalışmalısınız. Karşınıza çıkacak olan yeni iş teklifleri var. Bu yüzden kısmetli bir gün olacak.

24 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 24 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Bugün alacağınız bir haber nedeniyle kısa bir yolculuğa çıkmanız gerekebilir. Gideceğiniz yerde sizin sakin ve sabırlı kişiliğiniz insanlar için oldukça önemli.. Sorumluluğunuzu yerine getirmek konusunda zaten fazlasıyla başarılısınız. Bugünlerde sağlığınızla ilgili özellikle gözlerinizle ilgili dikkatli olmalısınız, küçük dikkatsizlikler size pahalıya patlayabilir.

Boğa Burcu 24 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün çevrenizle işbirliği içine olmanız gereken bir gün. Sadece kendinize güvenmekle hata ediyorsunuz. İkili ilişkilerinize, hiç kimseyi karıştırmamalısınız. Bazı kişiler aleyhinize konuşabilir. Dikkatli olmalısınız. Göğüs kısmınızı sert rüzgardan ve soğuktan korumalısınız. Saçlarınızı kurutmadan dışarı çıkmayın.

İkizler Burcu 24 Temmuz Günlük Burçlar

Bugün kendinizi çok rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. İlgilendiğiniz konuları görmekte zorlanabilirsiniz. Gün içinde kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte olmak size iyi gelebilir. Eğitsel konularda yeni sorumluluklar alabilirsiniz.

Yengeç Burcu 24 Temmuz Burç Yorumları

Bugün güne huzurlu bir özel hayatın yarattığı güven ortamının rahatlığıyla başlayacaksınız. Alacağınız güzel haberler de günün bonusu. Sürekli tempolu bir hayatı seviyorsunuz ancak bugünü kendinize ve ailenize ayırmak hem fiziksel hem ruhsal olarak da size iyi gelecektir. Yakın zamanda işinizle ilgili bir seyahat gündeme gelebilir, şimdiden hazırlıklı olun.

Aslan Burcu 24 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Bir takım konularda yapmayı planladığınız değişikliğin arefesindesiniz. Bu konuda çevrenizdeki insanların fikirlerini dinlemkte fayda var. Aşk hayatınızda karmaşı bir süreç sizi bekliyor. Aileniz ile yaşayacağınız çatışmaları hayatınızın diğer kalanını olumsuz etkileyebilir.

Başak Burcu 24 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Önümüzde ki günlerde partnerinizden gelecek sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Sevgiliniz sizin beklediğiniz olmasını çok istediğiniz bir şey için kolların sıvadı bile. Çevreniz de ki kişilerle maddi tartışmalara girememenizde fayda var zira bu sizi oldukça etkiliyor. Bu sıralar eski bir arkadaşınızla görüşüp onunla eski günleri yad edebilirsiniz bu size iyi gelecektir.

Terazi Burcu 24 Temmuz Günlük Burçlar

Hayatanızda köklü değişiklikler yaşayacaksınız. Özel hayatınızla iş hayatınız arasında bazı konular canınızı sıkabilir. Aile hayatınızdaki bireylerle çatışmalar sizleri bekliyor. Sakinliğinizi korumak ve yerinde adım atmak sizi olaylara karşı korkuyacaktır.

Akrep Burcu 24 Temmuz Burç Yorumları

Bu sıralar fevri tavrınızın size bir şey kazandırmadığını ve bunun size birçok konuda zaman kaybettirdiğini fark etmiş olmalısınız. Gerginliğinizi atmanız için yürüyüşler yaparak kendinize düşünme ve değerlendirme yapma zamanları ayırmalısınız. Buna kaybettiğiniz zamana üzülmek yerine farkında olmanın sevincini de eklerseniz, sorunlardan kendiliğinden çözülecek

Yay Burcu 24 Temmuz Günlük Burç Yorumları

İşinizle ilgili konularda daha fazla girişimci olun. İş hayatınızda yeni tanıştığınız insanlarla iletişime önem vermeli onlardan gelen öneri ve tekliflere sıcak bakmalısınız. Özel yaşamınızda ise bugün aşkta şans sizden yana. Duygular yoğun ve karşılıklıdır tadını çıkarın.

Oğlak Burcu 24 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün işinizle ilgili yine gergin bir gün sizi bekliyor. İş hayatınızda bazı otoritelerin sizi yönetmesinden rahatsız oluyorsunuz. Bu durum sizi agresif bir hale getiriyor. Bu tavrınız size zarar veriyor bu nedenle durumu kabullenmeli ya da yeni tercihler yapmalısınız. Sevgilinize ayak uydurmak için uğraşıyorsunuz ancak bunu isteyerek yapmıyorsunuz ve bu her ikinizi de rahatsız ediyor. Doğal olmaya çalışın.

Kova Burcu 24 Temmuz Günlük Burçlar

Sabırlı ve istikrarlı davranışlarınızla ideallerinizde ısrarcı bir tutum izliyorsunuz. Olaylardan ders almasını bilen bir yapınız var. Bugün bulunduğunuz ortamlarda entelektüel davranışlarınızla çevrenizi olumlu etkiliyorsunuz. Romantik ve duygusal yönleriniz ön plana çıkıyor. Yolculuklar gündeme gelecektir.

Balık Burcu 24 Temmuz Burç Yorumları

Bugün düşünce dünyanızda sizi sıkıntıya sokan olaylar yaşayabilirsiniz. Sizde endişe yaratan konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ortaklı konularda ani kararlardan kaçınmalısınız. Finansal konularda çaba gerektiren koşullar ortaya çıkabilir. Yaşadığınız olayları daha fazla kurcalayabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.