Kadınlar Duysun

25 Eylül 2018 Koç Dolunayı – Yılın En Güçlü Dolunayı

23.09.2018
51.458
25 Eylül 2018 Koç Dolunayı – Yılın En Güçlü Dolunayı

Yılın en güçlü dolunayı ile zirveye tırmanıyoruz. Dolunay Etkisi hiç bitmeyecekmiş gibi gelen sorunları ortadan kaldıracak güçte. Denge mi arıyorsunuz? İşte size denge! Cesaret mi dediniz? İstemediğiniz kadar! Başkasının yolu değil, sadece senin yürüdüğün bir yol var ve Koç Dolunayı sana o yolu açıyor. Peki sen yürümek istiyor musun?

25 Eylül 2018 Koç Dolunayı Salı günü saat 05:55 civarında gerçekleşiyor. Koç Burcu 01 derecesinde oluşan dolunay etkisi 6 gün boyunca yoğun şekilde sürecek. Bu süreçte her burç kendi deneyimleri ölçüsünde ilerleyecek.

25 Eylül Koç Dolunayı Etkisi yalnız kaldığımız, çıkış yolu bulamadığımız alanlarda bize yardım ediyor. Yalnızlıktan korkmayın. Hatta mümkünse sizi yoran, yıpratan şeylerde kısa bir süre de olsa uzak kalın. Bu sayede Dolunay Etkisi ile de daha önce hiç fark etmediğiniz duyguların açığa çıktığını göreceksiniz. Zihniniz ayırt edici yetisini ortaya çıkaracaktır. Koç Dolunayı ile birlikte hiçbir şeye güvenmesek bile kendimize güvenebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Akışta olun. Karşınıza çıkan her şeyi içselleştirmeyin. Bakın, görün, yakalayın ve bırakın gitsin.

Koç Dolunayı Etkileri kalbin samimiyeti ile yön değiştirebilecek türden. Yaşananlar, günahlar, hastalıklar, sorunlar, borçlar. Tüm bunlar üzerine içten dua ile engellerin ortadan kalkması mümkün. Düşüncelere yön vermek önem kazanıyor. Seni yoran, aşağı çeken duygulardan kurtulmakla başla. Fark etmen gereken şey; neyi bırakman ve ne üzerinde ısrar edip mücadele vermen gerektiği. “Boşa harcayacak zamanım yok” de kendine. İp uçlarını takip et.

Dolunay etkisinden kaçmaya çalışma ya da ona direnme. Deneyimlediğin şey senin içsel çatışmandan başka bir şey değil. Dışında olanlar sadece bunun ortaya çıkmasına neden olur. Kendi sorunu anlamaya çalış ve kalbine odaklan. Aslında ne istediğine. Ve yapman gereken şey; başkalarından olan beklentileri ufaltmak. Hiçbir şey yapamıyorsan kendine sevdiğin bir şeyi yap ve ruhuna yönel. Derinlerde ne istediğinin cevabını bulacaksın. Unutma, sana senden daha iyi gelecek olan yoktur.

25 Eylül Koç Dolunayının Burçlara Etkileri