25 Ocak Hangi Burç

25 Ocak Hangi Burç

25 Ocak Hangi Burç ? 25 Ocakta doğanlar kova burcudur. Kova 20 Ocak – 18 Şubat arası doğan herkesi kapsar. 25 Ocakta doğan kova insanını sinirlendirdiğinizde içi soğuyana kadar ya da artık halsiz kalana kadar ağzına geleni söyleyebilir. Bazı insanlar sinirlendiklerinde fiziksel şiddete başvurur, bazıları ise onun gibi söylene söylene içini soğutur. Ne istediğinden pek emin olamadığı zamanlar vardır ki kararsızlık çemberinde döner durur. Bu durum onu biraz sözüne güvenilmez biri yapabilir, zira bir gün ak dediğine yarın kara demeyeceğinin bir garantisi yoktur. Kendisi de bundan epey rahatsızdır ancak kontrol edemediği zaaflarından biridir ve kendini sürekli bu sebepten dolayı birilerinden özür dilerken bulur. Ancak onun içinde naif ve cömert bir ruh vardır; sahip olduğu pek çok şeyi düşünmeden paylaşabilir. Üstelik bunu yaparken asla karşılığında herhangi bir şey beklemez. Sırf o an içinden öyle geldiği için yanındaki herhangi bir güzel nesneyi arkadaşına verebilir ve karşısındakinin gülümsemesi onun için her şeye değerdir.

25 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

25 Ocakta doğan kadınlar kova burcudur… 25 Ocakta doğan kova kadını hayata genellikle olumlu bakan ve neşesini eksik etmeyen biridir. Ancak biraz çekingendir, özellikle hoşlandığı kişiye karşı. Bazen aylar hatta yıllarca aşkını içinde tutabilir. Tabi bu durum onu zamanla mutsuz biri haline getirecektir. Karşı tarafın da kendisinden hoşlandığına dair herhangi bir belirti görmeden adım atmaz.

25 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

25 Ocakta doğan erkekler kova burcudur…. 25 Ocakta doğan kova erkeği bilimsel konulara meraklıdır. Ayrıca el becerileri ve bozuk öteberiyi tamir etme başarısı da takdire şayandır. Bunun yanında hayatını kolaylaştıracak ya da sadece o an ihtiyacı olan ufak tefek aletler de yapmaya çalışır. Okumayı, yeni şeyler öğrenmeyi sever. Bu şekilde kendini geliştirmenin yollarını arar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.