Kadınlar Duysun

26 Ağustos 2018 Dolunay Burçlara Etkileri

14.08.2018
118.244
26 Ağustos 2018 Dolunay Burçlara Etkileri

26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı Pazar saat 15:00 civarında Balık Burcu 03 derecesinde gerçekleşiyor. Yaşama dair planlar, hayaller, fırsatlar ve alınması gereken kararlar üzerine düşünülmesi gereken bir zamana doğru ilerliyoruz. Yakın çevreyle olan ilişkimizde istediğimiz noktada mıyız? Enerjimizi gereken yere, gerektiği kadar kullanabiliyor muyuz? Şimdiye kadar ödediğimiz ve dahası ödenecek bedeller neler? Tüm bu soruları kendimize soracağımız kritik bir döneme hoş geldiniz.

Balık Dolunayının Burçlara Etkisi günlük yaşam, özel ilişkiler, finans kaynakları ve diğer detaylar dahil hepsine yansıyor. Gözden kaçırdığımız ne varsa fark ediyoruz. Bize zarar verenlerle mücadele ederken mücadeleye devam edip etmemenin faydası ve zararı üzerine kafa yoruyoruz. Dengeli, sağlıklı ve layık olduğumuz yaşama ulaşmak adına yeni standartlar belirliyoruz. Sonu belki de hayal kırıklığı ile bitecek olan şeylerden kendimizi alamamamız Balık Burcu karakteristik özelliklerinin Dolunay üzerinden bize yansıması oluyor.

26 Ağustos Balık Dolunayı Etkilerinin Burçlar üzerinde yarattığı olumlu ve olumsuz süreç dengede diyebiliriz. Olumlu tarafından yürüyerek tüm süreci lehimize çevirebiliriz. Kaybettiğimiz zaman kendimize acımayı bırakır, bıkkınlıkla her şeyden vazgeçmeyerek yola devam edersek hayatımıza daha yararlı yönler tayin edebiliriz. Mühim konularda dengeyi kaybetmemek, beklentiler doğrultusunda ilerlemek de son derece önemli.

Dolunayda yapılması gereken şey gerektiğinde yalnız kalmak, kalabalık duyguları sadeleştirmek olmalı. Geçmişin yol kapatan izlerini, enerji sömüren insanları ve ortamları terk etmek gerek. Gerçek anlamda samimi olan, ruha dokunan ve ilerlememize katkı sağlayan ne varsa birlikte yol almalıyız. Yaşamın bambaşka seçimlerine fırsat tanımalıyız.

Dolunayın Burçlara Etkileri

- Sponsor Bağlantılar -
loading...