Kadınlar Duysun

26 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

22.11.2021
8.862

26 Kasım 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları; Ay, Aslan burcunda ilerliyor. Para ile İlgili konularda önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Gelir ve gider dengenizi yönetmek i̇çin daha öncesinden yapılan harcamaları değerlendirmeyi unutmamalısınız. İki ilişkilerde görüş ayrılıkları olabilir, çözüm odaklı yaklaşırsanız bu durumu kontrollü bir şekilde çözebilirsiniz.

26 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 26 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, ikili ilişkilerde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Gün içerisinde sabrınızın sınandığını hissedebilirsiniz. Duygusal anlamda aşmanız gereken duyguları geri de bırakmanız lazım. Maddi anlamda rahatlama söz konusu olsada, ilişki içerisinde yer alan sorunlar yüzünden kendinize ve pozitif düşünceye odaklanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Kendinizle baş başa vakit geçirme size her zamankinden daha iyi gelecektir.

Boğa Burcu 26 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, duygusallığınızı tamamlamanız gereken konular karşınıza çıkabilir. İlişkinizin nerelerinde zorlandığınızı tespit edecek ve partnerinizle bunu detaylı bir şekilde konuşmak isteyeceksiniz. Parayla ilgili konularda yeni girişimlerde bulunabilir, yeni başlangıçları halletmek için uğraşabilirsiniz. Sizi mutsuzluğa iten süreçleri teker teker değerlendirecek ve bunların çözümünü bulmaya çalışacaksınız.

İkizler Burcu 26 Kasım Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, yakın çevrenizle birlikte daha çok zaman geçirebilir ve zaman zaman onların sorunlarıyla da ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sizi problemlerinizden uzaklaştıran durumları rahat bir şekilde anlamaya çalışabilirsiniz. Aile içerisinde sorun olan konuları sakin bir şekilde konuşmak isteyecek ve çözüm bulmaya odaklanacaksınız. Kardeşlerinizle daha çok zaman geçirebilir, onların problemleri ile ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu 26 Kasım Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, sahip olduklarınızın farkına varacak ve kendinizi bu yönde geliştirmeye çalışacaksınız. Planlarınızı bozmaya neden olan durumlar yüzündende kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Yapacak olduğunuz değişimler yüzünden kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Maddi anlamda desteklendiğinizi hissettiğiniz bir durumla karşılaşabilir, bununla ilgili yeni yatırımlarda gündeme gelebilir.

Aslan Burcu 26 Kasım Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Duygusal anlamda uzun zamandan beri tamamlamayı beklediğiniz bir konu üzerine derin düşüncelere girebilirsiniz. Kendinizi huzursuz hissettiğiniz durumları partnerinizle konuşacak ve farklı çözümler bulmaya çalışacaksınız. Arkadaşınızla aranızda sorunlarınız var ise bu sorunları gidermeye çalışmalı, çok fazla kendinizi bu konu hakkında doldurmamalısınız.

Başak Burcu 26 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, sosyal çevrenizle keyifli zamanlar geçirebilir ve arkadaşlarınızla birlikte eğleneceğiniz yeni etkinlikler içerisine dahil olabilirsiniz. İş hayatınızda yaşadığınız durağanlık geride kalacak yavaş yavaş hızlı bir tempoya adapte olmaya çalışacaksınız. Ruhsal anlamda merak ettiğiniz bazı konuların cevaplarını bulabilir, kendinizi psikolojik anlamda rahatlatacak deneyimler elde edebilirsiniz.

Terazi Burcu 26 Kasım Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün,  kendi içinizde vermeniz gereken kararlar mevcut. Başkalarını suçlamamalı duygusal anlamda işlerinizi kendi kendinize halletmeye çalışmalısınız. İkili ilişkilerde sorun olarak gördüğünüz kısımların üzerine durmak sizi psikolojik açıdan rahatlatabilir ve tam olarak ne isteyip ne istemediğinizi anlamanıza yardımcı olabilir. Maddi anlamda aile içerisinden bir kişiden olumlu hiçbir destek görmeniz söz konusu olabilir. 

Akrep Burcu 26 Kasım Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, yakın çevrenizle aranızda kıskançlıklara neden olan konular ön plana çıkabilir. Çevrenizdeki insanları dinleyip anlamalı ve onların duygularına da anlam vermeye çalışmalısınız. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz problemlere başkalarının üzerine atmaktansa artık yüzleşmeye ihtiyacınız olduğunun farkına varmalısınız. Kardeşlerinizle aranızda uzun zamandan beri probleme neden olan bir konu üzerine ortak fikirde buluşma karar alabilirsiniz

Yay Burcu 26 Kasım Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, yakın bir arkadaşınızla sizin sorumsuzluğunuz yüzünden ortaya çıkan bir konudan dolayı aranızda kırgınlık ortaya çıkabilir. Arkadaşınızla ilgilenmeli ve onun sorunlarının farkına varmalısınız. Duygusal anlamda sizi zorlayan birkaç konuyu da arkadaşınızla konuşarak halledebileceğinizin farkına varabilirsiniz. Size iyi gelen insanları kendinizden uzaklaştırmak yerine sizde onların sorununa odaklanmaya çalışmanız en iyisi olacaktır

Oğlak Burcu 26 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, maddi anlamda alacak olduğunuz destekler sayesinde kendinizi herzamankinden daha iyi hissedecek ve iş hayatınıza verimli bir şekilde başlangıç yapabileceksiniz. Ortaklaşa yürütülmesi gereken işler var ise tekrar gündeme gelebilir ve maddi süreçleri de partnerinizle birlikte konuşmak isteyebilirsiniz. Size zor gelen ve yapılması gereken bir durum üzerine yeni kararlar alabilir, duygusal anlamda bu kararlarınızında desteklendiğini bilmek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu 26 Kasım Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, aile içerisinde veya ikili ilişkilerde ortaya çıkan kıskançlıklar yüzünden kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissetmeyebilirsiniz. Bu dönem içerisinde daha çok dinlenmeye çalışacak ve sorunlardan olabildiğince uzaklaşmaya özen göstereceksiniz. Kardeşlerinizin sorunları ile ilgilenebilir ve onlara maddi anlamda destek olmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizde bir kişinin problemlerine odaklanmak sizi gün içerisinde rahatlatabilir.

Balık Burcu 26 Kasım Burç Yorumları

Balık burcu bugün, üzerinizde hissettiğiniz baskı kendi içinizde farklı çözüm yolları üretmeye başlayacaksınız. İş yerinizde ortaya çıkan rekabet sayesinde daha azimli bir şekilde çalışmaya başlayabilir, farklı projelere dahil olma isteği içerisine girebilirsiniz. Aile içerisinde halletmeniz gereken bir konuyu daha fazla uzatmak istemeyebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.