26 Kasım Hangi Burç

617

Sınırlamalardan hiç hoşlanmazsın. Gözlem gücün tarafsızdır. Yapmacık davranışlardan uzaksın. İkna gücün yüksektir. Girdiğin ortamlarda ilgi uyandırmak için fazladan bir şey yapmana gerek yoktur.

26 Kasım Hangi Burç

26 Kasım Hangi Burç ? 26 Kasımda doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 26 Kasımda doğan yay insanının her hali ayrı bir tat verir, her halinin ayrı bir doğallığı vardır. Aynı kökten çıkan farklı şekillerdeki yapraklar gibidir onun halleri. İnsanların kısa sürede ilgisini çeker. Üstelik çoğu zaman hiçbir şey yapmadan tüm ilgiyi üzerinde toplayıvermiştir. Yapmacıklıktan uzak tavırları kimle birlikte olursa olsun karşısındakine içindeki sıcaklığı yansıtır ve muhtemelen çoğu kişiyi kendisine en çok yaklaştıran özelliklerinden biri de budur. En başarılı olduğu konulardan biri karşısındakileri bir konuda ikna etmektir. Hayatta belki de en nefret ettiği şey birilerinin kendisine ‘şunu yapamazsın’ demesi ya da bunu ima etmesidir. Çünkü yapabileceklerinin sınırını zaten kendisi bilmekteyken başkalarının kendisini daha da sınırlandırmaya, hatta belli kalıplar içerisine sıkışmaya zorlaması onu sinirlendirir ve strese sokar. Olaylara ve durumlara dışarıdan bakmak, dolayısıyla daha objektif fikirler yürütmek konusunda oldukça iyidir.

26 Kasımda Doğan Kadınlar Hangi Burç

26 Kasımda doğan kadınlar yay burcudur… 26 Kasımda doğan yay kadını oldukça şanslı biridir. Çoğu zaman kendisi dahil çevresindeki herkesi şoka uğratan şanslı anları olmuştur. Ancak iş konusunda sadece şansa bel bağlamaktan yana değildir, çalışkan bir yapısı vardır. İş saatlerinin dışında kendine vakit ayırmaktan ve hobiler edinmekten de büyük zevk alır.

26 Kasımda Doğan Erkekler Hangi Burç

26 Kasımda doğan erkekler yay burcudur…. 26 Kasımda doğan yay erkeğinin sağı solu pek belli olmayabilir. Kafasına estiğinde akşam yürüyüşüne diye evden çıkıp günübirlik şehir dışına çıkabilir ya da hiç hesapta yokken partnerinin iş çıkışına gidip onu güzel bir akşam yemeğine götürebilir. Biraz sürprizlerle dolu, biraz heyecanlı biraz da meraklı bir yapısı vardır; yeni şeyler öğrenmeyi sever.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.