26 Ocak Hangi Burç

26 Ocak Hangi Burç

26 Ocak Hangi Burç ? 26 Ocakta doğanlar kova burcudur. Kova 20 Ocak – 18 Şubat arası doğan herkesi kapsar. 26 Ocakta doğan kova insanı başka birinden bir iyilik beklemek şöyle dursun susadığında su bile istemekten çekinir. Kendi işini kendisi yapmak konusunda muazzam derecede ısrarcıdır. Hatta biri ona yardım teklif ettiğinde kendini çok rahatsız hisseder. Aynı şekilde birilerine bağımlı halde yaşamak da ona alerji yapan bir şeydir, gençliğinde en kısa zamanda kendi parasını kazanmaya başlayarak ailesinin yanından ayrılacaktır. Para kazanabilmek ve tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek onun için hemen her şeyden daha önemlidir; partner seçiminde de bu özelliği ön sıraya koyacak ve en başta hala ailesinin parasıyla geçinen ve ya onların yanından ayrılıp kendi hayatını kurmaya başlayamamış kişileri eleyecektir. Çünkü bu onun gözünde bağımsızlığını kazanamamaktır ve bağımsız olamamış birini hayatına almak fikrine sıcak bakmaz. Paşa gönlü ne yapmak isterse onu yapar, bu durumda da kimseciklere hesap vermek zorunda kalmak istemez.

26 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

26 Ocakta doğan kadınlar kova burcudur… 26 Ocakta doğan kova kadını duygusal, kırılgan ve biten aşkların ardından yataklara düşen biri değildir. Fakat bu onun duygusuz biri olduğu anlamına da gelmez. O sadece duygularının farkındadır ve onların kölesi olmayacak kadar güçlüdür. Onunla tanıştığınızda epey sert bir kayaya tosladığınızı hissedersiniz ve eğer siz de en az onun kadar güçlü ve özgür ruhlu biriyseniz ilgisini çekebilirsiniz.

26 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

26 Ocakta doğan erkekler kova burcudur…. 26 Ocakta doğan kova erkeğinin gözlem yeteneği ve hafızası sizi başlarda biraz korkutabilir. Ancak zamanla alışırsınız ve hatta hoşunuza bile gitmeye başlayabilir, zira onun romantizmi sevgililer gününde şömine ateşi başında aşk şiirleri okumaktan ziyade size değer verdiğini ve sevdiğini içinize işletecek hareketleriyle göstermektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.