26 Temmuz 2020 Günlük Burç Yorumları

16.238

26 Temmuz 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları; Ay, Akrep burcuna doğru ilerliyor ve iş hayatınızı ilgilendiren yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Güzel bir iş teklifi alabilir ve maddi açıdan da rahatlama yaşayabilirsiniz.

26 Temmuz 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Son zamanlarda adeta kapalı kutusunuz. Gizemli halleriniz dikkat çekiyor. Zaman geçtikçe daha anlaşılır davranışlar içinde bulunmalısınız aksi halde çevreniz tarafından pek anlaşılmıyorsunuz. Bazı girişimleriniz kişi ya da kişilerce durdurulmaya çalışılıyor ancak buna izin vermemek sizin elinizde. Size zaman kaybı yaratacak tartışmalardan uzak durmalısınız.

Boğa Burcu 26 Temmuz

Uzun bir çalışmanın ardından yaptığınız işin sonuna geldiniz ve bunu ortaya çıkarmadan önce yakın çevrenizle paylaşmak onların fikrini almak istiyorsunuz. Haklısınız, başarı paylaşıldıkça güzelleşir. Duygusal olarak farklı bir yerdesiniz ne yaşadığınızı pek bilmiyorsunuz. Bu aralar üzerinizde ne olduğunu bilmediğiniz bir sıkıntı var.

İkizler Burcu Günlük Yorum

İşinizde yıldızınız parlasa da özel de durum hiç de iç açıcı değil. Son zamanlarda partnerinizle aranız bozuldu. Aslında ikinizden de kaynaklı bir durum söz konusu ve nedenini ikinizde biliyorsunuz ancak adımı ise karşı taraftan bekliyorsunuz açıkçası daha da bekleyeceksiniz. Bir alacağınızı elde edeceksiniz ve bu sizi rahatlatacak.

Yengeç Burcu Bugün

Bugünlerde dikkatiniz çok dağınık. Bir dizi önemli kararlar alıyorsunuz ancak daha bunu uygulamaya dahi geçmeden unutuveriyorsunuz. Önünüze koyduğunuz hedeflere ulaşmak için kendinizi fazla yormamalısınız. Çünkü koyduğunuz hedeflere rahatlıkla ulaşıyorsunuz. Kazancınızı artırabileceğiniz hesaplar içine gireceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Aşk hayatınızda hep zirvedesiniz ve bugünlerde de durum ayı. Bunun için özel bir çabanız da yok aslında. Kendiniz oluyorsunuz ve örnek gösteriliyorsunuz, o kadar. Son zamanlarda aklınızda yurt dışında kalmak gibi bir düşünce var. İyi düşünmelisiniz. Tekrar kilo problemi yaşamak istemiyorsanız beslenmenize dikkat etmelisiniz.

Başak Burcu 26 Temmuz

Bugünlerde tez canlısınız. Oysa erken varılan yargılar sizin için yanlış sonuçlara neden olabilir. İstikrarlı davranmaya çalışıyorsunuz hatta bunun için uzunda bir uğraş veriyorsunuz ancak her şey istediğiniz şekilde sonuçlanmıyor. Para konusunda bonkörsünüz ancak tahsilatta hep sınıfta kalıyorsunuz.

Terazi Burcu Bugün

Bugünlerde gözler size çevrilmeye başlıyor. Aşk ve sosyal hayatınızda popülerliğiniz arttığı bir döneme giriyorsunuz. Çevrenizde ki insanlara bu aralar dikkat etmelisiniz gizli hayranlarınız bulunabilir. Hiç ummadığınız biri size aşkını ilan edebilir. Eski bir tanıdığınız size maddi anlamda size yardımcı olabilir, inatçılık etmeyi bırakıp onun yardımını kabul etmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük

Bugün sizin gününüz. Sabah sakin başlayan gününüz öğleden sonra hareketlenecek. Özellikle daha hızlı bir seyir alacak bunun için daha temkinli olmalısınız. Öğleden sonrası sizin için daha yoğun olacak. Arkadaşlarınızla bazı organizasyonlara katılabilirsiniz bunun için hazırlıklı olmalısınız. Eğlenceli zaman geçireceksiniz.

Yay Burcu Bugün

Son günlerde sizin enerjiniz çok yüksek. Ancak partneriniz için aynı şeyleri söylemek zor. Bu aralar coşkunuza karşılık alamayacaksınız. Sizin hareketli yapınız karşınızdaki kişiyi etkiliyor ama onun hareketsizliği de sizi üzüyor. Aşıksınız ama bunu göz ardı edemezsiniz. Bütçeniz harcamalarınız için gayet uygun. Canınızı sıkmayın her şey olacağına varır.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Artık bir nokta koymalısınız. İlişkinizi bu denli yokuşa sürmenin bir anlamı yok. Aklınızdakileri yapacak kadar güce sahipsiniz var sadece harekete geçmelisiniz. Her işi başarmak zorunda değilsiniz bir alanda uzmanlaşmanız sizin için yeterli olur ancak bu konuda gözünüz hayli aç. Bazı harcamalar sizi zora sokacak bunun farkındasınız.

Kova Burcu 26 Temmuz 2020

Artık bir nokta koymalısınız. İlişkinizi bu denli yokuşa sürmenin bir anlamı yok. Aklınızdakileri yapacak kadar güce sahipsiniz var sadece harekete geçmelisiniz. Her işi başarmak zorunda değilsiniz bir alanda uzmanlaşmanız sizin için yeterli olur ancak bu konuda gözünüz hayli aç. Bazı harcamalar sizi zora sokacak bunun farkındasınız.

Balık Burcu Bugün

Bir süredir her şey yolunda gidiyor. Ta ki bugüne kadar. Bugün güne mutlu başlarken hiç ummadığınız biri ile tartışacak ve bunu gün boyu kafanıza takacaksınız. İşinizle gerginlikler söz konusu olabilir ancak bunun için farklı bir çözüm bulacaksınız ve b durumun üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Çevrenize karşı daha sakin davranmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.