27 Kasım Hangi Burç

648

Kaliteye önem verir ve seversin. Rutinlikten hoşlanmazsın. Arkadaş çevren geniştir. Seçicisin. Her giydiğini kendine yakıştırırsın. Sevdiğin insanlara karşı son derece duyarlısın.

27 Kasım Hangi Burç

27 Kasım Hangi Burç ? 27 Kasımda doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 27 Kasımda doğan yay insanı hayatının monotonluğa kaydığını fark ettiğinde hemen gidişatı kaydırmaya yönelir. Her gün aynı şeyleri yapmak onun içine boğucu bir sıkıntı verir ve bu şekilde devam edemeyeceğini hisseder. Kaliteli şeylerden çok hoşlanır. Satın aldığı bir şeyin marka ya da pahalı olması değildir mesele; uzun ömürlü olması ve şık, kaliteli görünmesini ister. Kaliteli ve şık görünen ancak pratikte kullanışsız olan şeyleri pek sevmez esasen. Yeni insanlarla tanışmaktan hoşlandığı için katlanarak artan bir arkadaş çevresine sahiptir. Ancak öyle sokaktan gördüğü herhangi birini de arkadaşı olarak görmez, katlanarak artan bu arkadaş çevresi onun tarafından yapılan ufak çaplı bir gözlem ve inceleme sonucu oluşturulmuştur. Giyim kuşam konusunda pek kimse onun eleştirecek bir yanını bulamaz. Adeta üzerine desen boyadığı bir ahşap fıçının içine girse gönülleri mest edecek gibidir, işin şakası bir yana giydiğini güzel taşır. Konu sevdiklerine geldiğinde ciddileşir, hassaslaşır.

27 Kasımda Doğan Kadınlar Hangi Burç

27 Kasımda doğan kadınlar yay burcudur… 27 Kasımda doğan yay kadınını kıskandırmaya çalışmak sizin açınızdan gülünç bir yorgunluğa dönüşebilir, çünkü onun o tarz duyguları pek yoğun değildir. Ayrıca kıskanmadığı gibi ne yapmaya çalıştığınızı anlayamayarak sizi ekstra bir gülünçlüğe sürükleyebilir. Hikayenin sonunda da böyle ergence tavırlara daha fazla katlanamayacağını düşünerek sizi kapının önüne koyabilir.

27 Kasımda Doğan Erkekler Hangi Burç

27 Kasımda doğan erkekler yay burcudur…. 27 Kasımda doğan yay erkeği elindekini paylaşmayı seven, cömert yapılı biridir. Paylaşımları her zaman maddi şeyler üzerinden de yürütmez; ihtiyacınız olduğunu hissettiğinde size içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulmanıza yarayacak fikirler de verir, tabi bu fikirleri değerlendirip değerlendirmemek kısmını da tamamen size bırakır. İş konusunda hareketli bir hayat ister, dolayısıyla eline geçen fırsatları da değerlendirmekten çekinmeyecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.