Kadınlar Duysun

27 Mayıs 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

26.05.2019
13.076
27 Mayıs 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Bugünlerde iş ile ilgili yeni teklif ve projelere hazırlıklı olun. Yeni gelişmeler sizi şaşırtabilir. Aşk hayatınızda gergin günler yaşanıyor. Ani kararlardan kaçınmalısınız. Hırçınlıklarınız ve ben merkezli düşünmeniz ilişkilerinizde daha önce yaşadığınız hayal kırıklıklarına bir yenisini daha ekleyecektir.

Boğa Burcu 27 Mayıs

Bugün yakın çevrenizle hiç de hesapta olmayan sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu durum özel yaşamınızda da ilişkinizi zedeleyebilir dikkatli olun. Bugün iş ve ev güvenliğinizle ilgili dikkatli olun kayıp ya da hırsızlıklar yaşanabilir. İşinizde yer değişiklikleri yaşanabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Bugün iş yaşamınızda yaşanabilecek gerginliklere dikkat etmelisiniz. Güvendiğiniz insanlar sizi yarı yolda bırakabilir. Gereksiz tartışmalar istenmeyen boyutlara ulaşabilir ve bu size zarar verebilir. Özel yaşamınızda da partnerinizin yakınlarının sebep olacağı stresler söz konusu olabilir. Bugünü erkenden bitirmeye bakın.

Yengeç Burcu Bugün

Son zamanlardaki monoton günler sona eriyor. Bugün aşk hayatınızda sürprizlere hazırlıklı olun. Bugün kalbinizin sahibi ile tanışabilir aşka dolu dizgin yol alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızın kalbini de fethetmeye devam ediyorsunuz. Onların da size sürprizleri olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Haftaya tempolu başladınız, işinizde oldukça yoğun günler sizi bekliyor. Maddi konularda alışılmışın dışında davranışlar içinde olacaksınız. Vazife ve özel ilgi duyulan şey arasında ayrılık yaşamanız olasılığı yüksektir. Anlaşmazlık ve ruhsal ihtilaflara her zamankinden daha çok eğilimlisiniz. Uyku düzeninize dikkat etmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorum

İşinizdeki maddi sorunlar nihayet çözüme ulaşıyor. Bunda sizin özverili çalışmanızın da katkısı büyük ve herkes bunun farkında. Daha iyi günler gelecek, biraz daha sabır. Hislerinizi her zamankinden daha iyi aktarabilmeniz size aşkta küçük başarılar getirebilir veya sizi seven birisinden küçük hediyeler alabilirsiniz. Genelde biraz mutsuzluk oyunu oynuyorsunuz.

Terazi Burcu Bugün

Son zamanlarda kendinizi yalnız hissediyorsunuz ve aslında bu biraz da sizin eseriniz. Bu dönemde her türlü konuda şansınızı fazla zorlamayın. Aşırı bencillik gösterebilirsiniz ve patavatsız çıkışlarınız olabilir, duygularınızla ani tepkileri karıştırmayın. Bir kova için uygun bir davranış değil. Moralinizde ani çıkışlar ve düşüşler görülecek.

Akrep Burcu Günlük

Bugün sabah saatlerinde işinizle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonuna rağmen bu konuyla ilgilenmeli ve etraflıca düşünüp karar vermelisiniz. Maddi anlamda çok şanslı bir dönemdesiniz verdiğiniz emeğin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Özel yaşamınızda ise gerginliklere meydan vermemelisiniz.

Yay Burcu Bugün

Son zamanlarda bir hayli gergin günler geçirdiniz ama bugün kendinizi daha huzurlu ve keyifli hissederek güne başlayacaksınız. Duygusal konularda iletişime önem verdiğiniz takdirde pek çok sorunu ortadan kaldırabileceksiniz. Parasal konularda sıkıntılı günler yaşamamak için kredi kartınıza dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bugün yaşanacak gelişmeler sizi şaşırtabilir ve kararsız kılabilir. Mutlaka sezgilerinizin sesine kulak vermeli ve sağ duyulu davranmayı elden bırakmamalısınız. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insana güvenmenin getireceği olumlu etkiler söz konusu. Aşkta her şey sizin mutlu olmanız için ilerlemekte.

Kova Burcu Günlük Yorum

Bugünü sadece kendinize ayırın. Bir süredir ertelediğiniz ve aklınızda dolaşan tüm soruları ve düşünceleri önce sıraya koymalısınız. Tüm bunları ertelemek hiçbir işe yaramadığı gibi sağlığınıza da olumsuz etki ediyor. Akşam saatlerinde sanatsal bir faaliyet iyi gelebilir. Para konusunda kaygınız yersiz.

Balık Burcu Bugün

Yine işin stresiyle bir Pazar sabahına başlamak istemiyorsanız, eve iş taşımayın. İş hayatınızda yaşadığınız gelişmelere başkalarının müdahil olmasına izin vermeden duygularınızı içinizde yaşamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda uzun süredir devam eden olumsuzluklar yerini aşka huzura ve karşılıklı sevgiye bırakıyor tadını çıkarın.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...